Osprey Ultralight Drysack 30
589 Kč 469 Kč

Nepromokavý vak zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT DRYSACK 30 snadno srolujete a zajistíte přezkou.

Yate Nepromokavý vak s oknem M
489 Kč

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.

Easy Camp Dry-pack M
309 Kč

Praktický nepromokavý vak Easy Camp Dry-pack M s podlepenými švy. Vak o objemu 20 lrolovací uzávěr a hodí se jako příruční loďák nebo obal na spacák.

Lifeventure Ultralight Dry Bag red
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 2l.

Osprey ULTRALIGHT DRYSACK 12
389 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepromokavý vak zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT DRYSACK 12 snadno srolujete a zajistíte přezkou.

Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
299 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 5l.

Yate Nepromokavý vak s oknem L-40%
540 Kč 319 Kč

Akce

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.

Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
339 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 15l.

Easy Camp Dry-pack S

Easy Camp Dry-pack S

Hodnocení: 5
289 Kč

Praktický nepromokavý vak Easy Camp Dry-pack S s podlepenými švy. Vak o objemu 10 lrolovací uzávěr a hodí se jako příruční loďák nebo pro lepší organizaci věcí v batohu.

Yate Nepromokavý vak s oknem S-40%
370 Kč 219 Kč

Akce

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.

Supro Dry bag SUPRO 5 l
249 Kč

Dry bag na všechny věci, které normálně nosíte po kapsách.

Nepromokavý vak SUPRO o objemu 5 litrů pojme všechny nezbytnosti, které prostě nemůžete nechat na břehu – telefon, klíče, peněženku i malou svačinu.

 
Supro Dry bag Supro 10 l
349 Kč

Dry bag na všechny věci, které normálně nosíte v batohu.

Praktický nepromokavý vak SUPRO o objemu 10 litrů vám umožní sbalit se i na delší výpravu. Udrží v suchu jak cennosti – mobil, klíče, peníze, tak jídlo a náhradní oblečení.

Supro Bag SUPRO Roller
1 990 Kč

S vyladěným bagem začíná vodácká pohoda už vykročením z domova. Kolečka a propracovaná záda jistí, že vás nevyčerpá ani sebedelší cesta k vodě. Přepravní bag na board SUPRO pro náročné a všechny, kdo se mají rádi.

Supro Bag SUPRO Light
990 Kč

Nadstandardní kvalita je náš standard. Bag, který vydrží možná víc než vy. Přepravní bag na board SUPRO, který dodáváme k našim prknům standardně, rozhodně není nijak ošizený. Víme totiž, jaký zápřah ho čeká. A proto jsme volili nejkvalitnější materiály a prvotřídní zpracování.

Elements Gear Trek 80L

Elements Gear Trek 80L

Hodnocení: 3
716 Kč

Vodotěsné batohy Trek vhodné i pro delší nošení vybavení.

SEDCO WATERPROOF-BAG 40l 4.ASS. clear design
560 Kč

Vodácký batoh WATERPROOF-BAG 40l 4.ASS.Nepromokavý voděodolný batoh s čistým jednobarevným pestrým designem a objemem 40l. Tento model se vyznačuje vysokou výdrží a maximálním 100% voděodolným materiálem. Jedná se o velice praktického pomocníka k veškerým letním aktivitám.

SEDCO WATERPROOF-BAG 30l 3.ASS.
440 Kč

Vodácký batoh WATERPROOF-BAG 30l 3.ASS.Nepromokavý voděodolný batoh s atraktivním designem a objemem 30l. Jedná se o velice praktického pomocníka k veškerým letním aktivitám. Batoh najde své využití zejména na vodě a poblíž ní, nicméně.. díky své odolnosti je vhodný i na výlety a menší cestování.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vodácké pytle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vodácké pytle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vodácké pytle akce.