Osprey Ultralight Drysack 30
589 Kč

Nepromokavý vak zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT DRYSACK 30 snadno srolujete a zajistíte přezkou.


Easy Camp Dry-pack M
290 Kč

261 Kč

Praktický nepromokavý vak Easy Camp Dry-pack M s podlepenými švy. Vak o objemu 20 lrolovací uzávěr a hodí se jako příruční loďák nebo obal na spacák.


Yate Nepromokavý vak s oknem M
450 Kč

417 Kč

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.


Lifeventure Ultralight Dry Bag red
259 Kč

239 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 2l.


Easy Camp Dry-pack L
340 Kč

306 Kč

Praktický nepromokavý vak Easy Camp Dry-pack L s podlepenými švy. Vak o objemu 50 lrolovací uzávěr a hodí se do lodi nebo jako vložka do batohu.


Easy Camp Dry-pack S
260 Kč

234 Kč

Praktický nepromokavý vak Easy Camp Dry-pack S s podlepenými švy. Vak o objemu 10 lrolovací uzávěr a hodí se jako příruční loďák nebo pro lepší organizaci věcí v batohu.


Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
279 Kč

259 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 5l.


Lifeventure Ultralight Dry Bag green
319 Kč

299 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag green z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché.
Objem 10l.


Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
339 Kč

299 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 15l.


Osprey ULTRALIGHT DRYSACK 12
389 Kč

Nepromokavý vak zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT DRYSACK 12 snadno srolujete a zajistíte přezkou.


Osprey ULTRALIGHT DRYSACK 6
339 Kč

Nepromokavý vak zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT DRYSACK 6 snadno srolujete a zajistíte přezkou.


Osprey Ultralight Pack Liner L
929 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepromokavý vak, který vložíte do batohu zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT PACK LINER L má rolovací uzávěr.


Osprey ULTRALIGHT PACK LINER M
779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nepromokavý vak, který vložíte do batohu zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT PACK LINER M má rolovací uzávěr.


Osprey Ultralight Pack Liner S
629 Kč

503 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nepromokavý vak, který vložíte do batohu zajistí, že Vaše oblečení a ostatní věci zůstanou vždy suché. Jeho předností je velmi nízká hmotnost, kvalitní materiál a reflexní potisk, díky kterému vak uvidíte i při snížené viditelnosti. ULTRALIGHT PACK LINER S má rolovací uzávěr.


Robens Dry Bag 13L
279 Kč

235 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robens Dry Bag 13L udržuje výbavu čistou a suchou, lze použít rovněž k oddělení mokrého a špinavého oblečení. Tento vak je všestranným řešením pro uskladnění výbavy na vašich outdoorových dobrodružstvích.


Robens Dry Bag 35L

Robens Dry Bag 35L

Hodnocení: 5
340 Kč

306 Kč

Praktický voděodolný vak Robens Dry Bag 35L udržuje výbavu čistou a suchou, ale lze ho použít i k oddělení mokrého a špinavého oblečení. Tento vak je všestranným řešením pro uskladnění výbavy na vašich outdoorových dobrodružstvích.


Seal Line Baja Dry Bag Black 40 L
843 Kč
809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sealline Baja Dry Back 40 L je všestraný, odolný nepromokavý vak. Velice odolný materiál oceníte na lodi i na motorce. Vaše věci zůstanou za jakéhokoli počasí suché.


Seal Line Baja Dry Bag Red 20 L-13%
610 Kč

529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sealline Baja Dry Back 20 L je všestraný, odolný nepromokavý vak. Velice odolný materiál oceníte na lodi i na motorce. Vaše věci zůstanou za jakéhokoli počasí suché.


Seal Line Baja Dry Bag Yellow 5 L
510 Kč

387 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sealline Baja Dry Back 5 L je všestraný, odolný nepromokavý vak. Velice odolný materiál oceníte na lodi i na motorce. Vaše věci zůstanou za jakéhokoli počasí suché.


Vango Dry Bag 60 Green
499 Kč

398 Kč

Vodácký vak je na sjíždění řeky nezbytnost. Tento Dry Bag od značky Vango v zelené barvě disponuje objemem 60 l, takže pojme nejen svačinu a elektroniku, ale i náhradní oblečení a ručníky. Díky rolovacímu uzávěru máte jistotu, že se voda na jeho obsah nedostane.


Yate Nepromokavý vak s oknem L
540 Kč

486 Kč

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.


Yate Nepromokavý vak s oknem S
370 Kč

329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepromokavý vak s oknem Yate chrání před mokrem, poškozením, zašpiněním a snížuje objem sbalených věcí.