544 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené pivoňky s praskáním, zelenými světličkami se stříbrnými stroboskopy, červenozelenomodrými pivoňkami a brokátovými korunkami s praskáním ve finále.

2 377 Kč 2 177 Kč
+ doprava zdarma

Baterie výmetnic 200 ran s efektem Práskající chvosty do střídajících se červených, zelených, modrých a stříbrných pivoněk, s práskající chryzantémou ve finále

229 Kč

Baterie výmetnic 25 ran s efektem červené a zelené chvosty do červených a zelených pivoněk s práskající chryzantémou, stříbrné chvosty do červených dahlií, zelené chvosty s fialovými světličkami, práskající chryzantéma.

1 893 Kč 1 693 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 136 ran s efektem Různobarevné palmy se stříbrnou práskající chryzantémou, zlaté palmy s barevnými třpytkami, práskající vrba ve finále

1 046 Kč 846 Kč

Baterie výmetnic 60 ran pouze světelných efektů zlatých chvostů do modrých světliček.

-33%
1 953 Kč 1 299 Kč

Akce

Baterie výmetnic 142 ran s efektem Červené, zelené a modré světličky, bílé třpytky, chryzantémy a brokátové palmy , zlaté palmy s chvosty a barevnými třpytkami, brokátová palma do červena ve finále

1 167 Kč 1 027 Kč

Baterie výmetnic 100 ran s efektem Chvosty do stříbrných a brokátových palem s červenými, zelenými, modrými a fialovými světličkami, zlatá chryzantéma; finále

544 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené světličky se stříbrnými stroboskopy, zelené pivoňky a stříbrné světličky s práskající chryzantémou.

20 Kč

Výprodej

Dětská pyrotechnika 1. kategorie, 20 kusů, bouchající efekt. Balení obsahuje 20 kusů velkých bouchajících kuliček. Kuličku odhodíte na zem a po dopadu vydá praskající efekt.

160 Kč

Výprodej

Nejsilnější petardy 3. kategorie se zápalnicí, náhrada petardy DUMBUM, zvukový efekt. Petardy DUMBUM 2g patří mezi kvalitní a nejprodávanější petardy u nás. Vyrobeno v Evropě.

35 Kč

Výprodej

Dumbum Micro 25ks Krabička P2D Dum Bum Micro obsahuje 25 malých petard. Určeno pro použití venku, na bezpečném místě, daleko od kolemjdoucích a zvířat. .

2 014 Kč 1 814 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 64 ran s efektem Červené chvosty s červenými světličkami a stříbrnými stroboskopy, zelené chvosty do zelených vln, modré chvosty do brokátových korunek, zlaté chvosty s práskající vrbou

229 Kč

Baterie výmetnic s efektem červené a zelené chvosty do červených a zelených pivoněk s práskající chryzantémou, stříbrné chvosty do červených dahlií, zelené chvosty s fialovými světličkami, práskající chryzantéma.

1 106 Kč 967 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 36 ran s efektem Červené a zelené chvosty do brokátových korunek, modré chvosty do zlatých vrb, modré chvosty s červeným a zeleným padajícím listím

1 772 Kč 1 572 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 90 ran s efektem Červené chvosty do červených pivoněk se stříbrnými záblesky, zelené chvosty do zelených vrb a fialových hvězdiček, žluté chvosty do žlutých a zlatých palem, zelené chvosty do brokátových korunek ve finále.

725 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 36 ran s pestrou kombinací mnoha efektů střílejích do vějíře a brokátovou korunkou ve finále.

1 893 Kč 1 693 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 64 ran s efektem Stříbrné palmy se stříbrnými chvosty, červené, modré, zelené a žluté chvosty do stejněbarevných pivoněk a zlaté chvosty zakončeny cracklingem

Zábavní pyrotechnika a ohňostroje

Ohňostroj a zábavní pyrotechnika - to není jen silvestrovské dobrodružství spojené se střílením rachejtlí, ale ohňostroje ve všech podobách lze využít prakticky po celý rok, ať již jako zahradní ohňostroje, svatební ohňostroje, firemní oslavy nebo zpestření narozeninové párty.

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní nebo silvestrovský večírek a chcete svým hostům připravit nezapomenutelný a nevšední zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat?Pak si stačí vybrat některý z ohňostrojů.

Nabídka ohňostrojů je opravdu široká a tvoří jí kónické fontány, kompaktní sestavy, římské svíce nebo sady raket. Stačí si jen vybrat dle efektů, délky a výšky explozí nebo počtu ran.Samotná obsluha a způsob iniciace zábavní pyrotechniky je při dodržení návodu zcela bezpečná a divák tak může sledovat přenádherné efekty svého ohňostroje přímo na noční obloze.