-33%
1 953 Kč 1 299 Kč

Akce

Baterie výmetnic 142 ran s efektem Červené, zelené a modré světličky, bílé třpytky, chryzantémy a brokátové palmy , zlaté palmy s chvosty a barevnými třpytkami, brokátová palma do červena ve finále

-35%
1 167 Kč 749 Kč

Akce

Baterie výmetnic 100 ran s efektem Chvosty do stříbrných a brokátových palem s červenými, zelenými, modrými a fialovými světličkami, zlatá chryzantéma; finále

-47%
1 893 Kč 999 Kč

Akce

Baterie výmetnic 136 ran s efektem různobarevné palmy se stříbrnou práskající chryzantémou, zlaté palmy s barevnými třpytkami, práskající vrba ve finále

265 Kč

Baterie výmetnic 25 ran s efektem zelené chvosty do zelených pivoněk s cracklingem, stříbrné chvosty do fialových pivoněk s bílými stroboskopy, poslední 3 rány finále.

544 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené pivoňky s praskáním, zelenými světličkami se stříbrnými stroboskopy, červenozelenomodrými pivoňkami a brokátovými korunkami s praskáním ve finále.

265 Kč

Baterie výmetnic 25 ran s efektem stříbrné chvosty do fialových pivoněk s bílým stroboskopem, červené chvosty do červených pivoněk s cracklingem, poslední 3 rány finále.

229 Kč

Baterie výmetnic 25 ran s efektem červené a zelené chvosty do červených a zelených pivoněk s práskající chryzantémou, stříbrné chvosty do červených dahlií, zelené chvosty s fialovými světličkami, práskající chryzantéma.

1 651 Kč 1 572 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 150 ran s efektem Různobarevné chvosty do červena, zelena a modra, brokátové palmy do červena, zelena a modra, barevné chvosty do stejněbarevných palem, zlaté chryzantémy a stříbrné palmy ve finále

2 377 Kč 2 177 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Baterie výmetnic 200 ran s efektem Barevné pivoňky; stříbrné palmy a chryzantémy; zlaté palmy, vrby a brokáty, finále

229 Kč

Baterie výmetnic s efektem červené a zelené chvosty do červených a zelených pivoněk s práskající chryzantémou, stříbrné chvosty do červených dahlií, zelené chvosty s fialovými světličkami, práskající chryzantéma.

265 Kč

Baterie výmetnic 25 ran s efektem stříbrné chvosty do fialových pivoněk s bílým stroboskopem, červené chvosty do červených pivoněk s cracklingem, poslední 3 rány finále.

1 348 Kč 1 148 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 100 ran s efektem Práskající chvosty se stříbrnými a zelenými stroboskopy, práskající chryzantéma ve finále

1 651 Kč 1 451 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 100 ran s efektem Červené chvosty do červených palem, stříbrné chvosty s modrými hvězdami a třpytkami; zelené chvosty do zelených palem; zelené chvosty se zelenými hvězdami a třpytkami; stříbrné chvosty do stříbrných palem

544 Kč

Novinka

Baterie výmetnic 49 ran s efektem červené a zelené světličky se stříbrnými stroboskopy, zelené pivoňky a stříbrné světličky s práskající chryzantémou.

846 Kč

Baterie výmetnic 81 ran s efektem červené, žluté a fialové chvosty do stejněbarevných světliček se zelenými záblesky, zelené chvosty s práskající chryzantémou ve finále.

Zábavní pyrotechnika a ohňostroje

Ohňostroj a zábavní pyrotechnika - to není jen silvestrovské dobrodružství spojené se střílením rachejtlí, ale ohňostroje ve všech podobách lze využít prakticky po celý rok, ať již jako zahradní ohňostroje, svatební ohňostroje, firemní oslavy nebo zpestření narozeninové párty.

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní nebo silvestrovský večírek a chcete svým hostům připravit nezapomenutelný a nevšední zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat?Pak si stačí vybrat některý z ohňostrojů.

Nabídka ohňostrojů je opravdu široká a tvoří jí kónické fontány, kompaktní sestavy, římské svíce nebo sady raket. Stačí si jen vybrat dle efektů, délky a výšky explozí nebo počtu ran.Samotná obsluha a způsob iniciace zábavní pyrotechniky je při dodržení návodu zcela bezpečná a divák tak může sledovat přenádherné efekty svého ohňostroje přímo na noční obloze.