Doppler Křeslo Relax
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Polohovací křeslo s ocelovou konstrukcí a výplní z kvalitní prodyšné a rychleschnoucí textilie. Plynulé polohování je možné díky systému, který uživatel ovládá svou vahou. Ergonomický design křesla Relax od značky Doppler zajišťuje co nejvyšší pohodlí.


Doppler Stohovatelné zahradní křeslo
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní křeslo s ergonomicky tvarovanou opěrkou zad a nosností 100 kg. Tento kus zahradního nábytku od firmy Doppler disponuje konstrukcí z hliníku v antracitové barvě a výplní z kvalitní textilie v šedé barvě. Je odolné povětrnostním vlivům a nenáročné na údržbu.


Fieldmann FDZN 4019-T Sklád. křeslo 2ks
3 190 Kč

2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací křeslo ze dřeva tropické akácie. Fieldmann FDZN 4019-T je určeno pro venkovní i vnitřní použití. Dřevo je ošetřeno olejovým nátěrem. Disponuje rozměry (š × h × v) 54 × 65 × 94 cm a nosností 110 kg. Balení obsahuje 2 ks.


Fieldmann FDZN 5016 Zahradní křeslo 2 ks
2 580 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Polohovatelné křeslo nabízející 5 poloh nastavení sklonu zádové opěrky. Fieldmann FDZN 5016 využijete uvnitř i venku. Výplň je z odolné syntetické textilie černé barvy, která nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Rozměry křesla jsou 55 × 47 × 105 cm. Balení obsahuje 2 ks.


Happy Green Židle zahradní polohovatelná GARDE 112 × 68 × 60,5 cm
1 999 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kvalitní a pohodlná židle ocelové konstrukce, která je zakončena vkusným dekorem. Happy Green GARDE využijete především na zahradách a terasách, je ošetřena dvojitou vrstvou lakování a chráněna proti korozi. Nosnost židle je 100 kg.


Happy Green Židle zahradní skládací GARDEN 165 cm antracit
1 199 Kč

1 090 Kč

Novinka

Kvalitní a pohodlná polohovací židle s podnožkou. Happy Green GARDEN překvapí ocelovou konstrukcí s područkami a pevným látkovým sedákem pro ničím nerušený relax. Rozměry židle jsou 165 × 113 × 65 cm a nosnost 120 kg.


MWH GmbH Polohovací křeslo SAVOY Basic
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Venkovní zahradní křeslo s 5 stupňovým polohovacím systémem. MWH GmbH SAVOY Basic disponuje povrchovou úpravou Elotherm, která zajišťuje ochranu před korozí, poškozením, povětrnostními vlivy a slunečním světlem. Nechybí odolné plastové područky.


Rojaplast Polohovací křeslo ROBIN
1 630 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Skládací křeslo, které využijete zejména při letní odpolední siestě. Použitým dřevem je exotická akácie, která je známá dlouhotrvající životností. Rojaplast Polohovací křeslo ROBIN pro případy, že si po náročnem dni chcete taky trochu odpočinout nebo o víkendech pracovat na svém opálení.


Rojaplast Skládací křeslo BRUNO 2 KS
1 730 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací křeslo s dostatečně vysokým opěradlem pro pohodlnější sezení. Použitým materiálem je exotická akácie, která je známá dlouhotrvající životností. Rojaplast Skládací křeslo BRUNO 2 KS je jistotou pro případy nečekaných a díky tomuto balení i početnějších hostů.


Fieldmann FDZN 4101-T Polohovací křeslo
2 490 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Polohovací křeslo vyrobené s důrazem na komfort při sezení a kvalitní zpracování. Fieldmann FDZN 4101-T nabízí ergonomicky tvarovanou opěrku, kterou lze polohovat do 5 stupňů sklonu. Nastavení provedete jednoduše posunem loketních područek. Nechybí pojistka proti samovolnému složení.


Happy Green Židle zahradní polohovací RAMONA 57 × 68 × 106 cm, antracite
1 099 Kč

999 Kč

Novinka

Zahradní židle s nastavitelným úhlem opěrky zad a rukou. Ocelová konstrukce se sedací částí z textilenu dosahuje vysoké pevnosti při nízké váze 4,9 kg. Židle zahradní polohovací RAMONA 57 × 68 × 106 cm, antracite využijete jak samostatně, tak společně k venkovnímu sezení. Výrobek má maximální nosnost 100 kg.


Rojaplast Polohovací křeslo LEO
1 360 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Skládací křeslo, které využijete i při svátečním obědě s vašimi nejbližšími. Použitým dřevem je exotická akácie, která je známá dlouhotrvající životností. Rojaplast Polohovací křeslo LEO s možností polohování pro případy, že si po náročnem jídle chcete na chvíli odpočinout nebo zlepšovat úroveň vašeho opálení.


Rojaplast Taburet BOB
730 Kč

Novinka

Taburet je příjemnou kombinací k sezení i podepření nohou při sledování televize. Použitým materiálem je tropická akácie, která je známá dlouhotrvající životností. Rojaplast Taburet BOB je jistotou pro případy nečekaných hostů, ale i rozverných dětí, které zrovna mají klidnou chvilku.


Happy Green Křesílko skládací se sklopným stolkem LERY 50 x 55 x 45/80 cm
799 Kč

699 Kč

Novinka

Skládací křeslo, které se bude vyjímat u vody i na předzahrádce vašeho domu. Ocelová konstrukce, která je plně složitelná a navíc doplněna odkládacím stolkem z MDF materiálu. Nosnost až 120 kg při váze 4,8 kg. Happy Green Křesílko skládací se sklopným stolkem LERY 50 × 55 × 45/80 cm nezabere mnoho místa a hodí se i pro měkké povrchy.


Happy Green Židle zahradní stohovatelná dětská NIKKI
349 Kč
339 Kč

Novinka

Zahradní židle, která se bude vyjímat na vaší verandě i předzahrádce chalupy. Ocelová konstrukce doplněná sedací částí z textilenu. Nosnost až 35 kg při váze 1,6 kg. Happy Green Židle zahradní stohovatelná dětská NIKKI je v barevném provedení, které zapadne do většiny zahrad.


MWH GmbH Křeslo pevné Futosa
2 690 Kč

Novinka

Robustní křeslo na zahradu k letnímu posezení či rodinné oslavě. Konstrukce z hliníku je odolná vůči slunečnímu svitu, dešťovým srážkám a v neposlední řadě i nenáročná údržbu. MWH GmbH Křeslo pevné Futosa s nosností až 110 kg lze v případě nánosu nečistot lehce otřít, aby vypadalo opět fantasticky.


MWH GmbH Pevné křeslo Bameso s područkami
1 990 Kč

Novinka

Stohovatelné křeslo k letnímu posezení na zahradu. Povrchová úprava Elotherm je odolná vůči slunečnímu svitu, dešťovým srážkám. MWH GmbH Pevné křeslo Bameso s područkami s nosností až 110 kg lze v případě nánosu nečistot lehce otřít, aby vypadalo opět fantasticky.


MWH GmbH Pevné křeslo Savoy Basic
999 Kč

Novinka

Stohovatelné křeslo k letnímu posezení na zahradu. Povrchová úprava Elotherm je odolná vůči slunečnímu svitu, dešťovým srážkám. MWH GmbH Pevné křeslo Savoy Basic s nosností až 110 kg lze v případě nánosu nečistot lehce otřít, aby vypadalo opět fantasticky.


MWH GmbH Polohovací křeslo BAMESO II.
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Venkovní zahradní křeslo s 5 stupňovým polohovacím systémem. MWH GmbH BAMESO II. disponuje povrchovou úpravou Elotherm, která zajišťuje ochranu před korozí, poškozením, povětrnostními vlivy a slunečním světlem. Nechybí odolné hliníkové područky v barvě teakového dřeva.


MWH GmbH Polohovací křeslo Futosa
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zahradní křeslo ideální pro letní posezení u grilu či sousedské setkání. Konstrukce z hliníku v sobě snoubí odolnost vůči slunečnímu záření, dešti a v neposlední řadě i nenáročnou údržbu. MWH GmbH Polohovací křeslo Futosa s nosností až 110 kg lze snadno sklidit a v případě nánosu pylu či nečistot lehce otřít.


ScanCom International A/S Dětské křeslo GILLINGHAM
690 Kč

Novinka

Dětské křeslo na zahradu k letnímu posezení či rodinné oslavě. Konstrukce z eukalyptu je odolná vůči slunečnímu svitu, dešťovým srážkám a působí přírodně. ScanCom International A/S Dětské křeslo GILLINGHAM s nosností až 25 kg lze v případě nánosu nečistot lehce otřít.


ScanCom International A/S Pevné křeslo FLAMINGO
1 950 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zahradní tvarované křeslo s opěrkou zad a rukou. Složení z hliníku a eukalyptu v sobě kombinuje pevnost při velmi nízké váze a odolnost vůči náporům deště i silného slunečního záření. ScanCom International A/S Pevné křeslo FLAMINGO s nosností až 110 kg lze díky menším rozměrům snadno sklidit.


ScanCom International A/S Polohovací křeslo FLAMINGO
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zahradní ergonomicky tvarované křeslo s nastavitelným úhlem opěrky zad. Kombinace hliníku a eukalyptu v sobě snoubí pevnost při lehké váze a odolnost vůči náporům deště i silného slunečního svitu. ScanCom International A/S Polohovací křeslo FLAMINGO s nosností až 110 kg lze v případě potřeby snadno rozložit.


ScanCom International A/S Polohovací křeslo ORLANDO
1 750 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zahradní křeslo ideální pro odpolední kávu na terase. Složení z eukalyptu v sobě snoubí odolnost vůči náporům deště i silného slunečního záření a přírodní vzhled. ScanCom International A/S Pevné křeslo FLAMINGO s nosností až 110 kg lze díky menším rozměrům snadno složit, aby nezabíralo místo.