Počet nalezených produktů: 23

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Doppler Kovové křeslo Savena polohovací
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kovové křeslo SAVENA – polohovací. Vhodné do exteriéru i interiér. 6 poloh nastavení opěrky. Kvalitní zesílená konstrukce. Bezúdržbový materiál odolný povětrnostním vlivům.


Happy Green Židle polohovací RAMADA zelená
1 199 Kč
1 142 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polohovací židle ocelové konstrukce. Lehká skládací židle má nosnost 100 kg. Odolnost vůči různému počasí.


Doppler Kovové křeslo Savena stohovatelné
1 590 Kč

Elegantní kovové křeslo.Vhodné do exteriéru i interiér. Křeslo můžete stohovat pro úsporu místa při uskladňování. Kvalitní zesílená konstrukce. Bezúdržbový materiál odolný povětrnostním vlivům.


Butlers PARKLIFE Skládací židle - hnědá/bílá
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací židle PARKLIFE je zkrátka bezkonkurenční. V jednoduchém elegantním stylu. Rozměry: Š 47 x H 59 x V 88 cm, sedací výška 46 cm. Materiál: FSC certifikované akátové dřevo (olejované), kov pozinkovaný a práškově lakovaný.


Butlers PATTERTON PARK Skládací židle - šedá
899 Kč

Skládací židli PATTERTON PARK v šedé barvě hravě rozložíte na balkóně, terase nebo klidně v parku a znovu hravě složíte. Rozměry: Š 44 x H 34 x V 81,5 cm, výška sedáku 45 cm. Materiál: železo ošetřené práškovou barvou, šrouby: pozinkovaný kov nerezový.


Butlers PATTERTON PARK Skládací židle - petrolejová
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací židli PATTERTON PARK hravě rozložíte na balkóně, terase nebo klidně v parku a znovu hravě složíte. Rozměry: Š 44 x H 34 x V 81,5 cm, výška sedáku 45 cm. Materiál: železo ošetřené práškovou barvou, šrouby: pozinkovaný kov nerezový.


Hecht HYS-191 Židle k HECHT HONEY SET
899 Kč

Pohodlná stohovatelná zahradní židle o rozměrech 58×74×97 cm, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou.


RIWALL Forios - hliníková stohovatelná židle
2 299 Kč

Komfortní a velmi prostorná židle s nadčasovým designem v nádherné kombinaci tmavě šedého a grafitově stříbřitého odstínu hliníkového rámu s elegantním tmavým textilenem v odstínu antracit, tkaného ve velmi pevné a husté struktuře tzv. Jacquardovy vlny.


RIWALL Forios - hliníkové polohovatelné křeslo
2 577 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Křeslo s vysokou komfortní zádovou opěrkou a s možností nastavení do pěti poloh. Hliníkový rám s elegantním tmavým textilenem.


RIWALL Pikolo - kovová stohovatelná židle s ratanem
699 Kč

Kovová stohovatelná židle s pohodlným výpletem z trvanlivého a bezúdržbového umělého ratanu. Rám je ošetřen lakem nanášeným moderní práškovou technologií.


Rojaplast křeslo 2320 OXFORD
1 190 Kč

1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlné polohovací křeslo s kovovou kostru + OXFORD textilie. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací, s područkami.


Rojaplast Křeslo 2320 OXFORD, zelené - rozbaleno
1 035 Kč

948 Kč

Rozbaleno

Pohodlné polohovací křeslo s kovovou kostru + OXFORD textilie. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací, s područkami.


Rojaplast Křeslo ZWMC-32
630 Kč

Kovové zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón.


Hecht HFC010 - židle k EKONOMY SETU
699 Kč

Pohodlná stohovatelná zahradní židle o rozměrech 55 × 76 × 96 cm, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou.


Rojaplast Křeslo XT1012C
570 Kč
550 Kč

Zahradní křeslo XT1012C s pevnou kovovou konstrukcí a čalouněním z umělé textilie pro pohodlný odpočinek na vaší zahradě či terase.


Rojaplast Křeslo ZWMC-037
900 Kč

770 Kč

Velmi pohodlné zahradní drátěné stohovatelné křeslo ZWMC-037 v černém provedení s nosností 100 kg.


Hecht 17813 - židle k NAVASSA SETU
799 Kč

Momentálně nedostupné

Pohodlná zahradní židle, která je vyrobena z ocelovo-hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou v moderním designu, vyrobená z velmi oblíbeného tahokovu.


RIWALL Klasik - stohovatelná židle z tahokovu
899 Kč

Momentálně nedostupné

Stohovatelná židle z tahokovu s líbivým ornamentem na zádové opěrce, pohodlnými područkami a stabilní konstrukcí. Kovová konstrukce je lehká a snadno se udržuje. Kvalitní povrchová úprava je tvořena základní vrstvou nanesenou katalýzou a další vrstvou barvy nanesenou práškovou technologií. Rozměr: 71 × 56 × 99 cm Barva: tmavě šedá