10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Zastřihovače vlasů neboli strojky na vlasy nesmí chybět v žádné domácnosti, jejíž členové nosí krátký sestřih a chtějí si jej kdykoliv upravit dle potřeby. Některé zastřihovače si poradí nejen s vlasy, ale také s vousy – zastřihovače vlasů a vousů tak vyřeší hned dva problémy najednou!   

Zobrazit více

Akumulátorový nebo síťový zastřihovač vlasů?

Dle způsobu napájení dělíme zastřihovače vlasů na 2 typy: 


Síťový zastřihovač vlasů

Elektrický strojek je napájen ze sítě, za pomoci el. kabelu. Je třeba myslet na to, že kabel má omezený dosah, a proto byste měli mít po ruce el. zásuvku. 

 • neomezená doba provozu
 • není třeba jej pravidelně dobíjet
 • nepraktický na cesty
 • omezená délka kabelu

Aku zastřihovač vlasů

Tyto zastřihovače vlasů jsou vybaveny akumulátorem, který je třeba dobíjet pomocí nabíjecí stanice či kabelu. Ocení je zejména cestovatelé, kteří nemají vždy přístup k el. zásuvce. 

 • lze jej použít i tam, kde není přívod el. energie
 • při práci nejste omezeni el. kabelem
 • je nutné jej pravidelně dobíjet

Strojek na vlasy s kombinovaným napájením umožňuje využívat oba předchozí způsoby – proto se můžete dle situace volně rozhodnout, který bude vhodnější. 


TIP!

Stejně jako strojky na vlasy, i holicí strojky lze napájet ze sítě nebo akumulátoru.


Parametry strojku na vlasy, které byste měli sledovat


Doba provozu

V případě, že jste si vybrali akumulátorový zastřihovač vlasů, měli byste před koupí ověřit max. dobu provozu – tedy čas, po který vydrží strojek pracovat, než bude třeba jej nabít. Doba chodu se může výrazně lišit – od 15 po 420 minut. Průměrná hodnota u většiny modelů je asi 80 – 120 minut, a pro běžné domácí použití je obvykle plně dostačující. Při výběru zohledněte také dobu nabíjení akumulátoru, se kterou je třeba při práci počítat. 


Počet nástavců

Počet nástavců se u jednotlivých modelů může výrazně lišit – zatímco některý model může vlastnit pouze 3 základní nástavce, u jiného se dočkáte až 20 různých nástavců pro různé délky vlasů, úpravu chloupků, vousů a podobně. Zásadní jsou nástavce na vlasy různých délek – vlasy s jejich pomocí můžete jednoduše zkrátit na 1 mm nebo i 5 cm. 


Materiál břitů

Pokud hledáte kvalitní zastřihovač vlasů, který vydrží léta, zaměřte se na jeho břity a použitý materiál. Obecně platí, že čím tvrdší a odolnější materiál je pro výrobu břitů použit, tím je práce se zastřihovačem pohodlnější, přesnější a jeho životnost delší. 

 • Břity z oceli – cenově nejdostupnější provedení, které je však také nejméně odolné a má tendenci reznout – proto byste strojek neměli umývat pod vodou.  
 • Břity z nerezu – vhodná volba v případě, že strojek používáte pouze občas. Nerez lze omývat pod vodou, při častějším využití se však poměrně rychle tupí. 
 • Břity z keramiky – vynikají schopností samoostření – není třeba je brousit. Nelze je však umývat pod vodou a jsou oproti jiným materiálům křehké, proto vyžadují opatrné zacházení. 
 • Břity z titanu – nejodolnější břity ideální pro pravidelné a časté zastřihování vlasů, hodí se i pro profesionální využití. Velmi dobře odolávají otupení, lze je mýt pod vodou a vynikají vysokou tvrdostí. 


Funkce strojku na vlasy, které oceníte!

 • Indikátor nabití – jednoduše poznáte, kolik času zbývá do vybití strojku. 
 • Funkce odsávání – průběžně odsává vlasy nebo vousy během stříhání, není třeba je později uklízet. 
 • Vodotěsnost – strojek lze pohodlně umývat pod vodou. 

Zastřihovač vlasů a vousů – praktický pomocník 2v1! 

Často se můžete setkat se zastřihovači vlasů a vousů v jednom! Díky tomu si snadno upravíte účes, vousy, případně zastřihnete nežádoucí chloupky v obličeji. 


TIP!

K dostání jsou také samostatné zastřihovače vousů a kompaktní zastřihovače chloupků, díky kterým se pohodlně dostanete i do méně dostupných míst (např. pro zastřižení chloupků v nose apod.)


Tipy na nákup zastřihovače na vlasy

 • Zastřihovače vlasů Philips jsou multifunkční, disponují samoostřícími břity a jsou voděodolné, takže je můžete pohodlně využívat i ve sprše.  
 • Rowenta nabízí zastřihovače s odolným titanovým potahem a unikátním vakuovým systémem, který zachytí až 99 % vlasů.
 • Zastřihovače vlasů od firmy Remington potěší všechny milovníky tradičních hodnot jedinečným designem, který je inspirován prvním elektrickým planžetovým strojkem na světě z roku 1937.  
 • Braun zastřihovače vlasů vám dají na výběr z 16 délek, na které můžete s jejich pomocí vlasy upravit. Díky systému SafetyLock si strojky pamatují poslední nastavenou délku, kterou jste při stříhání použili. 
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Akce
Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5200 Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5200
Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5200

Pánský holicí strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení. Braun Series X XT5200 disponuje hlavou s technologií 4D holení, štíhlým designem a protiskluzovou rukojetí. 100% vodotěsné provedení umožňuje pohodlné použití nasucho i namokro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips MG3740/15 Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5200
Philips MG3740/15

Philips MG3740/15 Series 3000 víceúčelový zastřihovač vousů, vlasů a chloupků v nose a uších 9v1 umožňuje nový vzhled v jakýkoli den v týdnu. Využijte k tomu tento odolný zastřihovač typu „vše v jednom“. 9 kvalitních nástavců vám umožní snadno dosáhnout vzhledu a účesu, který vám vyhovuje. 3 nástavce pro zastřihování vousů 1/2/3/4/5/6/7mm, detailní zastřihovač vousů, 3 nástavce pro zastřihování vlasů 9/12/15mm, nástavec pro zastřihování chloupků v nose a uších, omyvatelné nástavce, doživotně ostré samoostřící čepele, výdrž 60min, chromované detaily, cestovní pouzdro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ECG ZS 1520CC Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5200
ECG ZS 1520CC

Zastřihovač vlasů s nastavitelnou délkou střihu od 4 do 16 mm. ECG ZS 1520CC s kvalitní nerezovou čepelí se postará o váš skvělý účes. Nastavit můžete 11 délek střihu. Na jedno nabití vydrží pracovat až 50 minut.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ECG ZS 1020 White Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100
ECG ZS 1020 White

Síťový zastřihovač s nerezovými čepelemi. ECG ZS 1020 White v bílém provedení umožňuje nastavení výšky zastřižení vousů od 0,8 do 2,8 mm. V balení naleznete kromě zastřihovače také 6 nástavců, hřeben, olej a čisticí kartáček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Rowenta zastřihovač vousů Formula 1 TN604MF0 Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100
Rowenta zastřihovač vousů Formula 1 TN604MF0
OKAMŽITÁ SLEVA: Sleva 15 % po zadání kódu ROTEKR15C v košíku (platí 4. 12. – 21. 12. 2023)!
Zastřihovač vousů 3 v 1 pro zastřihování, tvarování a holení vousů i těla. Rowenta Formula 1 TN604MF0 nabízí samoostřící břity, které nemusíte nikdy vyměnit. Doplněk pro pohodlné holení poskytuje ochranu a brání podráždění pokožky. 100% vodotěsný.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100 Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100
Braun zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100

Pánský holicí strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení. Braun Series X XT5100 disponuje hlavou s technologií 4D holení, štíhlým designem a protiskluzovou rukojetí. 100% vodotěsné provedení umožňuje pohodlné použití nasucho i namokro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mormark Zastřihovač vlasů a vousů, pánský zastřihovač vlasů a vousů, akumulátorový multifunkční zastřihovač - GRITSY Mormark Zastřihovač vlasů a vousů, pánský zastřihovač vlasů a vousů, akumulátorový multifunkční zastřihovač - GRITSY
Mormark Zastřihovač vlasů a vousů, pánský zastřihovač vlasů a vousů, akumulátorový multifunkční zastřihovač - GRITSY

Snadno se drží v ruce! Bude to jediný zastřihovač, jaký kdy budete potřebovat ve své výbavě. Rychlé nabíjení: Ekologická lithiová baterie, 1000 mAh Velkokapacitní baterie Holící, karbonový břit pro lemování, tvarování a holení nasucho – žádná mezera Výkonný rotační motor pro zvýšení rychlosti

můžete mít 18.12. - 20.12.

SkyShowtime zdarma
ETA Tyler 9342 90000 Mormark Zastřihovač vlasů a vousů, pánský zastřihovač vlasů a vousů, akumulátorový multifunkční zastřihovač - GRITSY
ETA Tyler 9342 90000

Zastřihovač vlasů a vousů se síťovým i akumulátorovým provozem. ETA Tyler 9342 90000 disponuje odnímatelnou zastřihovací hlavou s titanovo-keramickým ostřím. Multifunkční spínací a ovládací tlačítko pro pohodlnou obsluhu. V balení naleznete 6 výměnných hřebenových nástavců. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips zastřihovač OneBlade na tvář QP2724/30 Mormark Zastřihovač vlasů a vousů, pánský zastřihovač vlasů a vousů, akumulátorový multifunkční zastřihovač - GRITSY
Philips zastřihovač OneBlade na tvář QP2724/30

Zastřihovač pro zastřihování, tvarování a oholení libovolně dlouhých vousů. Philips OneBlade na tvář QP2724/30 je vybaven oboustranným ostřím s dvojí ochranou proti pořezání, díky kterému je vhodný i pro citlivou pleť. Strojek je vodotěsný, vhodný pro mokré i suché holení. Součástí balení je hřebenový nástavec pro zastřihování s 5 nastaveními délky vousů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Retoo Zastřihovač vlasy a vousy Retoo Zastřihovač vlasy a vousy
Retoo Zastřihovač vlasy a vousy

Pokud hledáte zařízení, které pomůže bezbolestně upravit vousy nebo odstranit nežádoucí chloupky z obličeje, pak jste na správném místě! Zastřihovač s vestavěnou LED diodou vám pomůže rychle odstranit i ty nejmenší chloupky. Zastřihovač upraví nejen vaše vousy, ale i chloupky na obličeji nebo hlavě.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Hyundai HC 103 Retoo Zastřihovač vlasy a vousy
Hyundai HC 103

Zastřihovač vlasů a vousů Hyundai HC 103. Zastřihovač má k dipozici 3 hřebenové nástavce pro stříhání vlasů s 10 stupni nastavení délky, rozsah volitelné délky střihu 0,5 až 36 mm díky kterému každý nalezne svůj styl. Navíc nechybí ani integrovaný prostřihávač vlasů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ECG ZH 1321 Retoo Zastřihovač vlasy a vousy
ECG ZH 1321

Zastřihovač pro úpravu vousů s dobíjením přes USB kabel. ECG ZH 1321 nabízí nastavení 20 délek střihu od 0,5 mm do 10 mm. Nože z nerezové oceli. Ergonomické provedení pro pohodlnou manipulaci. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zastřihovače vlasů.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zastřihovače vlasů výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zastřihovače vlasů akce.