10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6799741

Allegria automechanikem na zkoušku Praha

Allegria automechanikem na zkoušku Praha

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chcete si splnit klukovský sen a vyzkoušet si práci automechanika? Vyberte si, co by vás zajímalo a pod vedením majitele servisu – zkušeného automechanika v plně vybaveném autoservisu – to zvládnete i vy! Ať si vyberete přezouvání a opravy pneu nebo diagnostiku závad, výměnu brzd či… Celý popis
Produkt se již neprodává
1 990 Kč
Zboží od: Allegria
1 990 Kč
S novou kartou za

Popis

Chcete si splnit klukovský sen a vyzkoušet si práci automechanika? Vyberte si, co by vás zajímalo a pod vedením majitele servisu – zkušeného automechanika v plně vybaveném autoservisu – to zvládnete i vy! Ať si vyberete přezouvání a opravy pneu nebo diagnostiku závad, výměnu brzd či servisní prohlídku, budete mít plné ruce práce a nebude chybět ani prostor zeptat se na to, co vás zajímá.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha

Průběh: po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. V 17:00–17:30 sraz, přivítání, převzetí voucheru, poučení o bezpečnosti práce, podpis prohlášení, seznámení s prostředím a nářadím. 17:30–19:30. Před zahájením samotné opravy začneme s nezbytnou teorií, přípravou nářadí a pustíme se do práce. Na místě si můžete vybrat po dohodě s automechanikem druh práce z aktuálně servisovaných vozů.

Balíček obsahuje: veškeré dílenské vybavení potřebné k práci, odborný dohled, ochranné pomůcky, pracovní rukavice, parkování v prostorách areálu, nápoje.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně – úterý a čtvrtek od 17:00 dle volných termínů

Délka trvání zážitku: 2,5 hodiny

Počet osob: 1

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příjemce služby musí být zdravý člověk bez tělesného postižení a schopen vykonávat mechanickou i jemně motorickou činnost bez omezení v dílenských prostorách.

Oblečení: pracovní – nejlépe montérky nebo staré oblečení, které se může umazat, nenávratně poškodit nebo zničit. Pevná uzavřená obuv.

Poznámka: parkování je možné v průmyslovém areálu na vyhrazených místech. Toalety jsou situovány v zázemí starého průmyslového areálu. Prostory dílny nejsou vhodné pro děti a domácí mazlíčky. Na zážitek je nutné vzít si vlastní pracovní oděv, ideálně montérky či staré oblečení, a pevnou uzavřenou obuv. Oděv i boty se mohou znečistit a poškodit.

Platnost poukazu do: 31.12.2024

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.