Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6797936

Allegria legendární VELOREX

Allegria legendární VELOREX

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Představujeme zážitkový poukaz Legendární VELOREX, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 416 Kč 2 450 Kč
2 034 Kč
Prodává Allegria
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 416 Kč 2 450 Kč
2 034 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Legendární VELOREX, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: okres Ústí nad Orlicí

Průběh: Po příjezdu na místo konání Vás instruktor seznámí s řízením vozidla a poté se vydáte na zhruba 50-ti kilometrovou cestu po běžných komunikacích. Trasa je vedena malebnou krajinou a zážitek si můžete zpestřit návštěvou několika atraktivních a turisty vyhledávaných míst – poutní kostel Homol, hrad Potštejn, rozhledna Vrbice. Během cesty Vám instruktor povypráví o zajímavé historii tohoto vozu, a pokud budete chtít, je možná i krátká zastávka na občerstvení.

Balíček obsahuje: Instruktáž, řízení tříkolky Velorex pod dohledem instruktora po části z naplánované trasy cca 20 minut (zbytek cesty na místě spolujezdce), spotřeba pohonných hmot.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, případné vstupné na památky, občerstvení.

Sezóna: Duben – říjen.

Délka trvání zážitku: 1,5 hodiny.

Počet osob: 1 osoba.

Doprovod: Je možný pouze vlastním doprovodným vozidlem.

Počasí: Může mít vliv na atraktivitu zážitku.

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav, účastníci absolvují aktivitu na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi svého zdravotního stavu. Účastník nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek. Maximální hmotnost klienta je 115 kg.

Oblečení: Pohodlné, ale myslete na to, že budete řídit Velorex.

Poznámka: V případě zájmu o prohlídku historických památek na trase jízdy, prosím, nahlaste tuto skutečnost při rezervaci termínu. Doba trvání zážitku se prodlouží o čas strávený u památek. Pokud bude chtít zážitek využít milovník vozu Velorex mladší 18-ti let, pak pouze na místě spolujezdce po celou dobu trvání zážitku a dítě do 15-ti let pouze za přítomnosti zákonného zástupce či jednoho z rodičů v doprovodném voze.

Platnost poukazu do: 31.12.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.