10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ADDIPURE 4 kusy ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita. ADDIPURE 9 kusy (1 kus zdarma) ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE 4 kusy ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE DME je ideální pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin a také ze zbytků plodin a zbytků po zpracování. Jedná se o vysoce čistý organický extrakční prostředek vhodný pro potravinářské aplikace. Čistota 99,99 % je pravidelně analyzována nezávislou švýcarskou laboratoří.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE 4 kusy ADDIPURE n-Butane, sprej 500 ml. Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,39% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita. ADDIPURE 9 kusy (1 kus zdarma) ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE 4 kusy ADDIPURE n-Butane, sprej 500 ml. Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,39% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE n-butan se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování. Vhodný pro použití v potravinách a bez zápachu. ADDIPURE n-butan je vysoce čisté organické extrakční činidlo, které je několikrát filtrované.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g. ADDIPURE 9 kusy (1 kus zdarma) ADDIPURE n-Butane, sprej 500 ml. Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,39% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g.

ADDIPURE je kompletný produktový rad na extrakciu rastlinného materiálu. Pomocou ADDIPURE si môžete sami vyrobiť najčistejší extrakt éterických olejov. Vďaka inovatívnemu 3-vrstvovému filtračnému systému PEO je možné získať veľmi čistý extrakt. Součásti jsou šroubované, samostatně odnímatelné.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita. ADDIPURE ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE DME je ideální pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin a také ze zbytků plodin a zbytků po zpracování. Jedná se o vysoce čistý organický extrakční prostředek vhodný pro potravinářské aplikace. Čistota 99,99 % je pravidelně analyzována nezávislou švýcarskou laboratoří.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 10 kusy extrakčních filtrů ADDIPURE ADQ. ADDIPURE ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 10 kusy extrakčních filtrů ADDIPURE ADQ.

Patentovaný extrakční filtr ADQ se vyznačuje vysokým, čistým filtračním výkonem. Za účelem dosažení vysoké čistoty extraktu by měl být filtr ADQ pravidelně vyměňován. Jedinečný je inovativní 3-vrstvý filtrační systém PEO, který zaručuje nejvyšší čistotu. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 16.4. - 17.4.

ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, 300ml láhev oblého tvaru s rozprašovačem na prst. Intenzivní a rychlý účinek proti bakteriím, choroboplodným zárodkům, virům a plísním. ADDIPURE ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.
ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, 300ml láhev oblého tvaru s rozprašovačem na prst. Intenzivní a rychlý účinek proti bakteriím, choroboplodným zárodkům, virům a plísním.
  • Vhodný pro povrchy jako kov, sklo, plasty a textilie
  • Biologický produkt. Připraven k použití. Šetrný k pokožce. Samoschnoucí
  • Vhodný pro domácnosti, obchody, průmysl. Ideální velikost i na cesty
  • Speciální složení pomáhá zachovat nezaměnitelný hedvábný stříbrný lesk výrobků ADDIPURE PEO

můžete mít 16.4. - 17.4.

ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 1000 x 600 x 0,1 mm.
ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ.

ADDIPURE filtr DXQ z ušlechtilé oceli filtruje potřetí a chrání bílý extrakční filtr ADQ. Za účelem udržení vysoké čistoty extraktu musí být filtr DXQ z ušlechtilé oceli pravidelně čištěn. Při pravidelném čištění lze filtr DXQ z ušlechtilé oceli používat vícekrát. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 16.4. - 17.4.

ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 1000 x 600 x 0,1 mm.
ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ.

Filtr AIQ z ušlechtilé oceli pojímá hmotnost sušeného rostlinného materiálu umístěného nahoře. Při pravidelném čištění lze filtr AIQ z ušlechtilé oceli používat vícekrát. Jedinečným prvkem je inovativní 3-vrstvý filtrační systém PEO, který zaručuje nejvyšší čistotu. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 16.4. - 17.4.

ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 1000 x 600 x 0,1 mm. ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 1000 x 600 x 0,1 mm.
ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 1000 x 600 x 0,1 mm.

Fólie ADDIPURE z čistého PTFE (PTFE je zkratka pro «Polytetrafluorethylen» nebo se také hovorově nazývá «teflon») má díky své tloušťce pouhé 0,1 mm flexibilní a multifunkční využití. Fólie z PTFE je odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 16.4. - 17.4.

ADDIPURE ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, 150ml láhev oblého tvaru s rozprašovačem na prst. Intenzivní a rychlý účinek proti bakteriím, choroboplodným zárodkům, virům a plísním. ADDIPURE ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, 500ml láhev oblého tvaru bez prstového rozprašovače. Intenzivní a rychlý účinek proti bakteriím, choroboplodným zárodkům, virům a plísním.
ADDIPURE ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, 150ml láhev oblého tvaru s rozprašovačem na prst. Intenzivní a rychlý účinek proti bakteriím, choroboplodným zárodkům, virům a plísním.
  • Vhodný pro povrchy jako kov, sklo, plasty a textilie
  • Biologický produkt. Připraven k použití. Šetrný k pokožce. Samoschnoucí
  • Vhodný pro domácnosti, obchody, průmysl. Ideální velikost i na cesty
  • Speciální složení pomáhá zachovat nezaměnitelný hedvábný stříbrný lesk výrobků ADDIPURE PEO

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE extrakční trubice k extraktoru PEO 60*50. Z ušlechtilé oceli s eloxovaným povrchem vhodné pro použití v potravinách. Množství náplně rostli až 60 g. ADDIPURE ADDIPURE extrakční trubice k extraktoru PEO 60*50. Z ušlechtilé oceli s eloxovaným povrchem vhodné pro použití v potravinách. Množství náplně rostli až 60 g.
ADDIPURE ADDIPURE extrakční trubice k extraktoru PEO 60*50. Z ušlechtilé oceli s eloxovaným povrchem vhodné pro použití v potravinách. Množství náplně rostli až 60 g.

ADDIPURE extrakční trubici PEO 60*50 lze kombinovat s extraktory PEO 120*50 a PEO 240*50. Dodatečně lze objednat také jednotku ADDIPURE pro nastavení výšky. Modulární koncepci extraktorů PEO lze přizpůsobit množství rostlin, které je třeba extrahovat. Švajčiarska kvalita od roku 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 10 kusy extrakčních filtrů ADDIPURE ADQ. ADDIPURE ADDIPURE extrakční trubice k extraktoru PEO 60*50. Z ušlechtilé oceli s eloxovaným povrchem vhodné pro použití v potravinách. Množství náplně rostli až 60 g.
ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 10 kusy extrakčních filtrů ADDIPURE ADQ.

Patentovaný extrakční filtr ADQ se vyznačuje vysokým, čistým filtračním výkonem. Za účelem dosažení vysoké čistoty extraktu by měl být filtr pravidelně vyměňován. Jedinečný je inovativní 3-vrstvý, který zaručuje nejvyšší čistotu. Extrakční filtr je vložen mezi filtry s hrubými oky a jemnými oky.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 20 (+2 kusy zdarma) extrakčních filtrů ADQ. ADDIPURE ADDIPURE extrakční trubice k extraktoru PEO 60*50. Z ušlechtilé oceli s eloxovaným povrchem vhodné pro použití v potravinách. Množství náplně rostli až 60 g.
ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 20 (+2 kusy zdarma) extrakčních filtrů ADQ.

Patentovaný extrakční filtr ADQ se vyznačuje vysokým, čistým filtračním výkonem. Za účelem dosažení vysoké čistoty extraktu by měl být filtr ADQ pravidelně vyměňován. Jedinečný je inovativní 3-vrstvý filtrační systém PEO, který zaručuje nejvyšší čistotu.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 20 (+2 kusy zdarma) extrakčních filtrů ADQ. ADDIPURE ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE extrakčních filtrů ADQ, patentovaná. Průměr filtrů: 50 mm. Sada s 20 (+2 kusy zdarma) extrakčních filtrů ADQ.

Patentovaný extrakční filtr ADQ se vyznačuje vysokým, čistým filtračním výkonem. Za účelem dosažení vysoké čistoty extraktu by měl být filtr ADQ pravidelně vyměňován. Jedinečný je inovativní 3-vrstvý filtrační systém PEO, který zaručuje nejvyšší čistotu. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 333 x 300 x 0,1 mm. ADDIPURE ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE fólie z čistého PTFE, s nepřilnavou vrstvou. Odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Rozměry: 333 x 300 x 0,1 mm.

Fólie ADDIPURE z čistého PTFE (PTFE je zkratka pro «Polytetrafluorethylen» nebo se také hovorově nazývá «teflon») má díky své tloušťce pouhé 0,1 mm flexibilní a multifunkční využití. Fólie z PTFE je odolná vůči plynům dimethylether (DME) a n-butan. Švajčiarska kvalita od 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců. ADDIPURE ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE hrubý filtr AIQ z nerezové oceli 400µ (mikronů). Průměr filtrů: 35 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli AIQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.

Filtr AIQ z ušlechtilé oceli pojímá hmotnost sušeného rostlinného materiálu umístěného nahoře. První filtrace. Extrakční filtr AIQ navíc chrání ostatní filtry před deformací. Jedinečným prvkem je inovativní 3-vrstvý filtrační systém PEO, který zaručuje nejvyšší čistotu. Swiss Quality od 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE jemný filter DXQ z nerezovej ocele 50µ (mikrónov). Priemer filtrov: 35 mm. Súprava s 2 hrubý filtrov z nerezovej ocele DXQ. ADDIPURE ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 150 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE jemný filter DXQ z nerezovej ocele 50µ (mikrónov). Priemer filtrov: 35 mm. Súprava s 2 hrubý filtrov z nerezovej ocele DXQ.

ADDIPURE filter DXQ z ušľachtilej ocele filtruje tretíkrát a chráni biely extrakčný filter ADQ. Jedinečným prvkom je inovatívny 3-vrstvový filtračný systém PEO, ktorý zaručuje najvyššiu čistotu. ADDIPURE je kompletný produktový rad na extrakciu rastlinného materiálu. Swiss Quality od 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 150 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců. ADDIPURE ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 150 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 150 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.

Filtr DXQ z ušlechtilé oceli, průměr 150 mm, s jemnými oky 50µ mikronů, se namontuje a upevní z vnější strany na spodní otvor extrakční trubice. V kombinaci s ADDIPURE ADQ filtr dosahuje olejový extrakt nejvyšší čistotu. Vhodný pro extraktory různých výrobců. Swiss Quality od 2014.

můžete mít 17.4. - 18.4.

ADDIPURE ADDIPURE n-Butane, sprej 500 ml. Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,39% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita. ADDIPURE ADDIPURE jemný filtr DXQ z nerezové oceli 50µ (mikronů). Průměr filtrů: 150 mm. Sada s 2 hrubý filtrů z nerezové oceli DXQ. Vhodný pro extraktory různých výrobců.
ADDIPURE ADDIPURE n-Butane, sprej 500 ml. Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,39% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE n-butan se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování. Vhodný pro použití v potravinách a bez zápachu. ADDIPURE n-butan je vysoce čisté organické extrakční činidlo, které je několikrát filtrované.

můžete mít 17.4. - 18.4.