10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Adiel Detoxikační náplasti BioMagick 14 ks Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel Detoxikační náplasti BioMagick 14 ks

Detoxikační náplasti jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorpci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento detoxikační proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí

Jedná se o směs vybraných vitamínů, minerálů a bylin, které zajišťují výživu před plánovaným těhotenstvím. Obsahem vitamínů je fytoestrogen maca horská, která prokazatelně podporuje plodnost a hormonální systém žen. Obsahuje také vitamíny skupiny B např. vitamín B6 s účinky na hormonální aktivitu.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel Maca 100% PURE 90 kapslí Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel Maca 100% PURE 90 kapslí

Maca pure 100% je dovážena přímo z Peru. Je přírodním zdrojem fytoestrogenu. Namletý kořen z peruánské macy nabízíme v celulózových kapslích, které jsou pro tělo stravitelnější. Jsou vhodné pro vegetariány a vegany. Balení 90 kapslí.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Maca negra FORTE 90 kapslí Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks
Adiel Maca negra FORTE 90 kapslí

Doplněk stravy ADIEL Maca negra forte obsahuje tmavou odrůdu peruánské macy. Maca peruánská podporuje plodnost a sexualitu, je přírodním fytoestrogenem, který napomáhá ženám v období menopauzy, podporuje psychické i fyzické zdraví člověka. Posiluje sexuální vitalitu a vytrvalost. Balení 90 kapslí.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks
Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks

ADIEL Test mužské plodnosti je určen pro sebetestování. Diagnostický test vám může určit, zda množství spermií v odebraném vzorku spermatu je normální nebo nižší než 15 mil./ml. Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel Test ženské plodnosti, 2 ks Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks
Adiel Test ženské plodnosti, 2 ks

ADIEL Test ženské plodnosti 2 ks je rychlý chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci FSH (folikuly stimulující hormon) v moči. Test je určen pro sebetestování in vitro. ADIEL test ženské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 2 ks v balení

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku
Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku

Doplněk stravy Steviola Stévia v prášku 350g. Slaďte při pečení a vaření zdravě. Přírodní sladidlo z rostliny stévie sladké je vhodné pro celiaky a diabetiky. Stévie sladká (rostlina) je mnohonásobně sladší než obyčejný cukr a zároveň neobsahuje žádné kalorie ani umělá sladidla.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel Test ženské plodnosti, 1ks Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku
Adiel Test ženské plodnosti, 1ks

ADIEL Test ženské plodnosti je diagnostický test (FSH). Test je určen pro sebetestování in vitro. ADIEL Test ženské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Kontryhel FORTE extrakt 90 kapslí Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku
Adiel Kontryhel FORTE extrakt 90 kapslí

Doplněk stravy Kontryhel forte (Alchemilla vulgaris) pro ženy. Bylinka Kontryhel je určená ženám při premenstruačním syndromu,působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení. Vitamín B6 napomáhá činnosti nervové soustavy a reguluje hormonální aktivitu.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 90 kapslí Adiel ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 90 kapslí
Adiel ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Doplněk stravy ADIEL Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) s vitamínem E je vysoce účinný koncentrát z byliny v poměru 4:1! Kotvičník zemní má prokazatelné účinky na pohlavní orgány a hormonální aktivitu muže. Příznivě napomáhá k fungování močové soustavy.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel Reishi &Cordyceps 90 kapslí Adiel ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 90 kapslí
Adiel Reishi &Cordyceps 90 kapslí

Doplněk stravy Reishi a Cordyceps. Houby byly po staletí pro své účinky využívány v tradiční čínské medicíny. Reishi (Ganoderma Lucidum) přispívá na celkový imunitní systém, podporuje přirozenou obranyschopnost. Udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Drmek FORTE s vitamínem E 90 pilulek Adiel ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 90 kapslí
Adiel Drmek FORTE s vitamínem E 90 pilulek

DRMEK FORTE s vitamínem E. Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Drmek svými účinky působí na regulaci hladin pohlavních hormonů a ty pak ovlivňují celou ovulaci, zrání vajíčka i jeho uvolnění.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové, 15 sáčků Adiel Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl.
Adiel ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové, 15 sáčků

Čaj Ludmily Mojžíšové jako doplněk stravy. Jedná se o bylinnou směs sestavenou dle receptury známé fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové, která se zabývala ženskou neplodností. Jedná se o směs vysoce kvalitních, nahrubo sekaných bylin ve vyváženém poměru.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel SeeNow těhotenské testy hCG, 10 ks Adiel Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl.
Adiel SeeNow těhotenské testy hCG, 10 ks

ADIEL see now Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 10 ks v balení. Citlivost 10 mIU/ml hCG.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl. Adiel Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl.
Adiel Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl.

Doplněk stravy Steviola Stévia 300 tbl. v dávkovači. Bez kalorií a umělých sladidel! Oslaďte si život se Steviolou – Stévia. Vhodné pro všechny který si hlídají přísun cukru, diabetiky, celiaky i pro redukční diety. Balení s dávkovačem je ideální i na cesty.

můžete mít 5.1. - 10.1.

Adiel Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml Adiel Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml
Adiel Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml

Doplněk stravy Steviola tekutá 125ml. Přírodní sladidlo z rostliny stévie v tekuté formě je vhodné pro slazení nápojů, vaření i pečení. Rostlina stévie sladká je mnohonásobně sladší než obyčejný cukr, neobsahuje žádné kalorie ani umělá sladidla. Je vhodná pro diabetiky a celiaky.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Adiel SeeNow ovulační testy LH, 5 ks Adiel Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml
Adiel SeeNow ovulační testy LH, 5 ks

SeeNow ovulační test z moči zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu (LH), jehož nárůst LH obvykle nastává před ovulací, což znamená uvolnění vajíčka. ADIEL see now ovulační test LH je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 5 ks v balení.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Midstream těhotenský test, 3 ks Adiel Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml
Adiel Midstream těhotenský test, 3 ks

Midstream těhotenský test zjišťuje přítomnost hCG (choriogonadotropinu) hormonu v moči, který napomáhá detekovat ranné stádium těhotenství. ADIEL midstream Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 3 ks v balení. Citlivost 10 mIU/ml hCG.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků Adiel Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g
Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků

Doplněk stravy čaj dle báby Radnické je bylinná směs sestavená dle známé bylinářky a léčitelky báby Radnické (Božena Kamenická). Vyvážená směs nahrubo nasekaných bylin obsahuje řebříček, který podporuje menstruační a premenstruační komfort ženy a pomáhá ke správné funkci močových cest.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Kotvičník Čaj 15 sáčků Adiel Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g
Adiel Kotvičník Čaj 15 sáčků

Doplněk stravy Čaj ADIEL Kotvičník obsahuje kotvičník zemní, který příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Kotvičník zemní, nebo-li Tribulus terrestris, má příznivý vliv na sexuální funkce a výkonnost organismu. Přispívá také k normální funkci reprodukčního systému.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g Adiel Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g
Adiel Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g

Gel Conceive Plus byl speciálně vyvinut pro páry, které se snaží o početí. Gel má pozitivní vliv na spermie, zvyšuje jejich pohyblivost a životnost. Je neškodný pro spermie a vývoj plodu. Obsahuje ionty vápníku a hořčíku a díky nim přirozeně podporuje plodnost.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel SeeNow těhotenské testy hCG, 5 ks Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí
Adiel SeeNow těhotenské testy hCG, 5 ks

Krátce po oplodnění začne placenta produkovat hormon choriogonadotropin (hCG) a jednorázový těhotenský test hCG zjistí přítomnost právě tohoto hormonu v moči. ADIEL Seenow Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. Citlivost 10 mIU/ml hCG.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí
Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí

Doplněk stravy FertilON forte plus je určený mužům a napomáhá zvýšení kvality spermií, zlepšení potence a mužské plodnosti. Kombinace vitamínů pozitivně ovlivňuje počet spermií a jejich pohyblivost, zvyšuje sexuální libido mužů, zároveň také posiluje psychiku a vitalitu. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Adiel ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí
Adiel ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Doplněk stravy ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E obsahuje známou bylinu Drmek obecný (Vitex agnus castus), který zajišťuje menstruační komfort ženy, ulevuje při premenstruačním syndromu, vhodný pro ženy v období menopauzy, je antioxidant. Vhodné pro vegetariány a vegany. Balení 90 kapslí/měsíc.

můžete mít 7.12. - 8.12.

V sortimentu značky Adiel naleznete přírodní kosmetické přípravky, výživové doplňky stravy, farmacii a zdravotnické prostředky.