10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 342ml, nehořlavý, neobrátitelný AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 342ml, nehořlavý, neobrátitelný

Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou.Hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst. Plyn je nehořlavý a tak se nemusíte bát jeho použití i na zařízení, která jsou právě v provozu.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks) AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

Vlhčené útěrky jsou ideální k údržbě kancelářských povrchů. Použijte je k snadnému odstranění špíny, šmouh a otisků prstů z jakéhokoli umělohmotného povrchu včetně počítačů, tiskáren, klávesnic, skenerů, faxů a telefonů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks) AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)

Set(pár) Suchých a Vlhčených čistící ubrousky je skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Díky antistatické úpravě zabraňují opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch. Vlastnosti: Screen-Clene – Antistatické utěrky, které nedělají čmouhy. Bezpečné nehořlavé provedení.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky

Speciální čistící sprej pro LCD monitory, televizory, displeje notebooků, digitálních kamer. Skvěle se také hodí pro jakékoliv skleněné plochy, například objektivy, čtečky mikrofilmů či zpětné projektory. Nápln je kompletně nehořlavá a tedy bezpečná při práci.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Maxiclene - Čistící pěna se silným účinkem 400ml AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Maxiclene - Čistící pěna se silným účinkem 400ml

Extra silný pěnový přípravek vhodný k čištění hluboko usazené nečistoty a prachu. Vhodný k čištění plastových povrchů u kancelářské elektrotechniky, ale i koberce, nábytku a stěn v kancelářích. Díky antistatické úpravě zabraňuje opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Platen-Clene - Čistící přípravek pro tiskárny, faxy 100ml AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Platen-Clene - Čistící přípravek pro tiskárny, faxy 100ml

Velmi účinný prostředek vhodný pro čištění podavacích a posouvacich pryžových válečků. Roztok byl vyvinut tak, aby velmi důkladně vyčistil a regeneroval gumové části, pásy a jiné pryžové díly tiskáren a faxů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks) AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)

Phone-Clene Utěrky pro udržování čistoty telefonů. Utěrky se silným antibakteriálním účinkem pro čištění a udržování hygieny všech typů telefonů, náhlavních souprav a telekomunikačního vybavení.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Label clene - Roztok na odstraňování papírových štítků s aplikátorem, 200 ml AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
AF Label clene - Roztok na odstraňování papírových štítků s aplikátorem, 200 ml

AF Label clene – Roztok na odstraňování papírových štítků s aplikátorem. Existuje snadné řešení, jak odstranit papírové štítky z povrchů! Efektivní řešení pro odstranění papírových štítků ze dřeva, kovu, skla a většiny plastů (nejprve vyzkoušejte).

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Anti Bac - Antibakteriální čisticí ubrousky, 50 ks AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
AF Anti Bac - Antibakteriální čisticí ubrousky, 50 ks

Znovu uzavíratelná nádoba s 50 hygienickými dezinfekčními ubrousky, které zničí až 99,999% bakterií a virů včetně Coronaviru, HIV, Eboly, chřipky, rubeoly, spalniček, vztekliny, Candida Albicans, P.Aeruginosa, S.Aureus, E.Hirae. a E coli a zároveň slouží jako prevence před šířením bakterií a virů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml AF Cardclene - Čistící karty napuštěné rozpouštědlem (20 ks)
AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml

Ideální sprej pro odstraňování většiny typů popisovačů z povrchu bílé tabule. . Nehořlavý pumpičkový sprej s příjemnou citrónovou vůní. Efektivní odstranění zaschlých zbytků inkoustu a mastnoty. Nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm od povrchu desky a otřete dočista.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Cardclene - Čistící karty napuštěné rozpouštědlem (20 ks) AF Cardclene - Čistící karty napuštěné rozpouštědlem (20 ks)
AF Cardclene - Čistící karty napuštěné rozpouštědlem (20 ks)

Prostředek vhodný k čištění snímačů magnetických a čipových karet. Karta napuštěná Isopropanolem dopomůže k dokonalému vyčištění čtecího zařízení a tím prodlouží jejich životnost. Karty jsou baleny v jednotlivých sáčcích pro udržení dokonalé vlhkosti a čistících vlastností.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Foamclene - Čistící pěna 300ml AF Cardclene - Čistící karty napuštěné rozpouštědlem (20 ks)
AF Foamclene - Čistící pěna 300ml

Foamclene Antistatický pěnový čistič. Univerzální čistící pěna je skvělým nástrojem pro čištění plastových a kovových povrchů. Díky antistatické úpravě zabraňuje opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch. Pěna účinně odstraňuje prach a mastnotu a přitom je velmi šetrné k čištěnému povrchu.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF PC Clene - Náplň pro APCC100 - Impregnované čistící ubrousky (100ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF PC Clene - Náplň pro APCC100 - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

AF PC Clene – Náplň pro APCC100 – Impregnované čistící ubrousky AF (100ks). Ekologické náhradní pouzdro na 100 PC čisticích ubrousků napuštěných antistatickým roztokem bez alkoholu. Pomozte zachránit planetu snížením používání plastů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)

AF Phone-Clene – Náplň.Utěrky se silným antibakteriálním účinkem pro čištění a udržování hygieny všech typů telefonů, náhlavních souprav a telekomunikačního vybavení.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Print-Clene - Spec. papír na čištění laser. tiskáren a faxů (25 ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF Print-Clene - Spec. papír na čištění laser. tiskáren a faxů (25 ks)

Papír potažený speciální vrstvou díky níž má čistící účinky. Vhodné pro laserové tiskárny, kopírky a faxy tisknoucí na normální papír. Vlastnosti: Odstranuje toner a nečistoty z míst kudy prochází při tisku papír a čistí také optiku přistroje.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks) AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)

Vlhčené čistící ubrousky jsou skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Díky antistatické úpravě zabraňují opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch. Vlastnosti: Screen-Clene – Antistatické utěrky, které nedělají čmouhy. Bezpečné nehořlavé provedení.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů 250ml sprej AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů 250ml sprej

Screen-Clene – Velmi účinný čisticí prostředek v pumpičce je skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Stříká se přímo na povrch, utírá se hadříky, které nepouštějí žmolky, např. AF Safecloths. Díky antistatické úpravě zabraňují opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks) AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)

AF Screen-Clene – ekologická náplň-vlhčené čistící ubrousky jsou skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Ekologická náplň se 100 čisticími ubrousky na obrazovky napuštěnými jemným roztokem bez obsahu alkoholu, který se nerozmazává.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Secloth - Ubrousky z netkané textilie nepouštějící vlákna 50 ks AF Sepads - čistící ubrousky impregnované isopropylalkoholem, 100 ks
AF Secloth - Ubrousky z netkané textilie nepouštějící vlákna 50 ks

Ubrousky z netkané textilie jsou velice vhodné k aplikaci roztoků, případně dočištění ploch po použití čisticích roztoků. Zachovávají utvořený antitatický a antibakteriální film, nezanechávají vlákna a nepoškrábou čištěný povrch.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Sepads - čistící ubrousky impregnované isopropylalkoholem, 100 ks AF Sepads - čistící ubrousky impregnované isopropylalkoholem, 100 ks
AF Sepads - čistící ubrousky impregnované isopropylalkoholem, 100 ks

Vysoce kvalitní vlhčené ubrousky s isopropyl alkoholem, které nepouštějí žmolky ani vlákna. Impregnované ubrousky – 99,7% izopropylalkoholu, který se rychle odpaří. Ideální pro čištění všech typů čtecích / zapisovacích hlav, konektorů, válců, apod. Krabička obsahuje 100 ks ubrousků.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Sprayduster, hořlavý, 200 ml AF Sepads - čistící ubrousky impregnované isopropylalkoholem, 100 ks
AF Sprayduster, hořlavý, 200 ml

AF Sprayduster, 200 ml. Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou,hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, i v těžko přístupných místech. Lze použít v libovolném úhlu. Ekonomický. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Sprayduster, hořlavý, 400 ml AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný
AF Sprayduster, hořlavý, 400 ml

AF Sprayduster, 400 ml. Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou, hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, kdy čištěný přístroj nemusíte polohovat. Ekonomický. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 24.5. - 27.5.

AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný

Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou, která funguje v jakékoliv pozici, bez nebezpečí že do zařízení vyteče kapalina. Hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, kdy čištěný přístroj nemusíte polohovat. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Z výrobních závodů ve Velké Británii a Číně, AF (Advanced technology cleaning) International vyrábí a dováží komplexní nabídku čisticích prostředků na obrazovky, klávesnice, povrchy nábytku, tiskárny a faxy, telefony a multiméd a v souladu sc ertifikací BSENISO9001:2008

Produktová řada AF byla pečlivě vyvinuta vývojovým týmem tak, aby poskytovala to nejlepší v oblasti hygienického čištění vašeho kancelářského vybavení.