Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 22337876

AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vlhčené útěrky jsou ideální k údržbě kancelářských povrchů. Použijte je k snadnému odstranění špíny, šmouh a otisků prstů z jakéhokoli umělohmotného povrchu včetně počítačů, tiskáren, klávesnic, skenerů, faxů a telefonů. Celý popis
182 Kč
182 Kč
S novou kartou za

Popis

 width=


Vlhčené útěrky jsou ideální k údržbě kancelářských povrchů.
Použijte je k snadnému odstranění špíny, šmouh a otisků prstů z jakéhokoli umělohmotného povrchu včetně počítačů, tiskáren, klávesnic, skenerů, faxů a telefonů.
Použitý roztok utěrek zabraňuje vytváření statické elektřiny a následně omezuje výskyt prachu na kancelářském zařízení.
Trvanlivost a dostatečná vlhkost je zajistěna kvalitním uzavřením boxu .
Nepoužívat na obrazovky.

Vlastnosti:
PC-Clene Antistatické utěrky 100ks
Utěrky impregnované biologicky odbouratelným roztokem pro čištění skleněných a umělohmotných povrchů počítačů a kancelářského vybavení.
Při čištění skel používejte pro konečné leštění výrobek Safetiss.

Představení výrobce:
AF International je přední evropský výrobce čistících prostředků na PC, kancelářskou techniku a další multimediální produkty. Inženýři z AF se při vývoji nových produktů snaží neustále reagovat na nebezpečí v podobě choroboplodných zárodků, virů, prachu a nečistot, které se běžně vyskytují kancelářské prostředí.
Komplexní řada specializovaných přípravků je vyrobena dle normy ISO9001. Výrobní závody se nacházejí ve ve Velké Británii a Číně. AF pobočky naleznete v Evropě, USA, Austrálii, Jižní Americe, Dálném východě, Středním východě a v Africe.


Produktové video: