AF

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 342ml, nehořlavý, neobrátitelný AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 342ml, nehořlavý, neobrátitelný

Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou.Hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst. Plyn je nehořlavý a tak se nemusíte bát jeho použití i na zařízení, která jsou právě v provozu.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks) AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF PC Clene - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

Vlhčené útěrky jsou ideální k údržbě kancelářských povrchů. Použijte je k snadnému odstranění špíny, šmouh a otisků prstů z jakéhokoli umělohmotného povrchu včetně počítačů, tiskáren, klávesnic, skenerů, faxů a telefonů.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks) AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)
AF Screen-Clene Duo - Antistatické čistící ubrousky na obrazovky suchý/mokrý (20+20ks)

Set(pár) Suchých a Vlhčených čistící ubrousky je skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Díky antistatické úpravě zabraňují opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch. Vlastnosti: Screen-Clene – Antistatické utěrky, které nedělají čmouhy. Bezpečné nehořlavé provedení.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky

Speciální čistící sprej pro LCD monitory, televizory, displeje notebooků, digitálních kamer. Skvěle se také hodí pro jakékoliv skleněné plochy, například objektivy, čtečky mikrofilmů či zpětné projektory. Nápln je kompletně nehořlavá a tedy bezpečná při práci.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks) AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)

Phone-Clene Utěrky pro udržování čistoty telefonů. Utěrky se silným antibakteriálním účinkem pro čištění a udržování hygieny všech typů telefonů, náhlavních souprav a telekomunikačního vybavení.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml AF Multi-screen Cleen - Antistatický čistič obrazovek (CRT, LED, LCD) 200ml, včetně utěrky
AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml

Ideální sprej pro odstraňování většiny typů popisovačů z povrchu bílé tabule. . Nehořlavý pumpičkový sprej s příjemnou citrónovou vůní. Efektivní odstranění zaschlých zbytků inkoustu a mastnoty. Nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm od povrchu desky a otřete dočista.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF PC Clene - Náplň pro APCC100 - Impregnované čistící ubrousky (100ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF PC Clene - Náplň pro APCC100 - Impregnované čistící ubrousky (100ks)

AF PC Clene – Náplň pro APCC100 – Impregnované čistící ubrousky AF (100ks). Ekologické náhradní pouzdro na 100 PC čisticích ubrousků napuštěných antistatickým roztokem bez alkoholu. Pomozte zachránit planetu snížením používání plastů.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)

AF Phone-Clene – Náplň.Utěrky se silným antibakteriálním účinkem pro čištění a udržování hygieny všech typů telefonů, náhlavních souprav a telekomunikačního vybavení.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks) AF Phone-Clene - Náplň pro APHC100T - čistící hygienické ubrousky na telefony/náhl.soupravy (100 ks)
AF Screen-Clene - Antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)

Vlhčené čistící ubrousky jsou skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Díky antistatické úpravě zabraňují opětovnému usazování prachu na ošetřený povrch. Vlastnosti: Screen-Clene – Antistatické utěrky, které nedělají čmouhy. Bezpečné nehořlavé provedení.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks) AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)

AF Screen-Clene – ekologická náplň-vlhčené čistící ubrousky jsou skvělým nástrojem pro čištění LCD, TFT a plazmových obrazovek. Ekologická náplň se 100 čisticími ubrousky na obrazovky napuštěnými jemným roztokem bez obsahu alkoholu, který se nerozmazává.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Sprayduster, hořlavý, 200 ml AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Sprayduster, hořlavý, 200 ml

AF Sprayduster, 200 ml. Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou,hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, i v těžko přístupných místech. Lze použít v libovolném úhlu. Ekonomický. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Sprayduster, hořlavý, 400 ml AF Screen-Clene - Náplň pro ASCR100T, antistatický čistič obrazovek a filtrů ubrousky (100ks)
AF Sprayduster, hořlavý, 400 ml

AF Sprayduster, 400 ml. Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou, hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, kdy čištěný přístroj nemusíte polohovat. Ekonomický. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 21.6. - 24.6.

AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný
AF Sprayduster - Stlačený vzduch 200ml, nehořlavý, obratitelný

Stlačený vzduch ve spreji s praktickou tryskou, která funguje v jakékoliv pozici, bez nebezpečí že do zařízení vyteče kapalina. Hodí se pro časté čištění elektroniky od nečistot, kdy čištěný přístroj nemusíte polohovat. Ideální pro odstraňování prachu, nečistot z těžko přístupných míst.

můžete mít 21.6. - 24.6.

Z výrobních závodů ve Velké Británii a Číně, AF (Advanced technology cleaning) International vyrábí a dováží komplexní nabídku čisticích prostředků na obrazovky, klávesnice, povrchy nábytku, tiskárny a faxy, telefony a multiméd a v souladu sc ertifikací BSENISO9001:2008

Produktová řada AF byla pečlivě vyvinuta vývojovým týmem tak, aby poskytovala to nejlepší v oblasti hygienického čištění vašeho kancelářského vybavení.