Allocacoc Držák na kabeláž CableFix, modrá
99 Kč

61 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylově vypadající držák na kabeláž od společnosti Allocacoc. Díky nano podložce jej zle opětovně přilepovat na většinu běžných povrchů. Rozpětí skřipce držáku činní 4 – 10 mm.


Allocacoc Heng Balance lampa Ellipse USB, tmavé dřevo
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová stolní lampa hodící se do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Ellipse USB lampa v barvě tmavého dřeva má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc Heng Balance lampa Plastic Ellipse USB, bílá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato designová stolní lampa se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Plastic Ellipse USB lampa v bílé barvě má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc Heng Balance lampa Plastic Ellipse USB, černá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato designová stolní lampa se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Plastic Ellipse USB lampa v černé barvě má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc Heng Balance lampa Plastic Ellipse USB, červená
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato designová stolní lampa se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Plastic Ellipse USB lampa v červené barvě má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc Module 2x USB , bílá
180 Kč

111 Kč

USB Modul je kompatibilní se všemy výrobky PowerStrip Modular. Umožňuje tak sestavit si vlastní moduly pro pohodlné nabíjení a snížit množství adaptérů a nekompatibilních technologií.


Allocacoc PowerStrip Modular 1m cable, bílá
129 Kč

79 Kč

PowerStrip Modular nabízí 3 zásuvky (250 V~, 16 A, 3680 W), dětskou pojistku, uzemnění a konektor na připojení dalších modulů. Umožňuje snížit množství adaptérů a nekompatibilních technologií, tím, že nabízí snadné modulární řešení.


Allocacoc Stolní balanční lampa, čtvercová
1 199 Kč

911 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stolní lampa s jedinečným designem a unikátním zapínáním od značky Allocacoc. Přibližte spodní kuličku k horní a světlo se rozsvítí. Lampa se perfektně hodí do ložnice nebo obývacího pokoje.


Allocacoc Stolní balanční lampa, kruhová
1 199 Kč

911 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stolní lampa Heng Balance Lamp Round USB Light Wood od značky Allocacoc zapnete pouhým přitažením spodní dřevěné kuličky k horní. Vyniká neokoukaným designem a díky tlumenému světlu se hodí do ložnic.


Allocacoc Heng Balance lampa Plastic Ellipse USB, bílá - rozbaleno
999 Kč

929 Kč

Rozbaleno

Tato designová stolní lampa se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Plastic Ellipse USB lampa v bílé barvě má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc Heng Balance lampa Ellipse USB, světlé dřevo
1 199 Kč

Designová stolní lampa hodící se do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Allocacoc Heng Balance Ellipse USB lampa v barvě světlého dřeva má unikátní systém rozsvícení – stačí spodní kuličku přitáhnout k té volně visící a lampa se rozsvítí.


Allocacoc PowerBank Duo-Wireless White
999 Kč
979 Kč

Novinka

Bezdrátová powerbanka, která vás nenechá na holičkách. Allocacoc PowerBank Duo-Wireless má kapacitu baterie 8000 mAh a dobije vaše zařízení bez kabelů nebo přes port USB. Powerbanku můžete nabít taktéž bez kabelů, případně přes porty USB-C či Lightning. Stav baterie zjistíte pouhým zatřesením powerbankou.


Allocacoc USBcable Lightning MFI, Grey
249 Kč
239 Kč

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s certifikací MFI v elegantním šedém provedení. Allocacoc USBcable Lightning má konektory USB a Lightning. Jeho plochá konstrukce brání tomu, aby se zamotával, a pružný materiál TPE zajišťuje perfektní ohebnost. Poskytuje dobíjecí výkon až 2,4 A a je dlouhý 150 cm.


Allocacoc USBcube Original 4× USB
199 Kč

189 Kč

Novinka

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Original má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká – váží pouhých 63 gramů. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.


Allocacoc WirelessCharger Aluminum
499 Kč
489 Kč

Novinka

Designová a zároveň výkonná bezdrátová nabíječka. Allocacoc WirelessCharger Aluminum podporuje rychlonabíjení Quick Charging a potěší vás vysokým výkonem až 10 W. Automaticky pozná, kdy je váš telefon nabitý, a přestane dobíjet. Je kompatibilní se všemi telefony, které podporují bezdrátové nabíjení.