Allocacoc PowerStrip Modular 1m cable, bílá
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular má 1m kabel a je kompatibilní s dalšími moduly Allocacoc (např. s moduly s USB, USB-C nebo Wi-Fi), je tak jen na vás, jaký systém si vytvoříte.

Allocacoc Module 2× USB

Allocacoc Module 2× USB

Hodnocení: 5
139 Kč 135 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický modulární USB rozbočovač. USB modul Allocacoc má 2 porty USB a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A. Můžete ho zapojit do dalších modulů Allocacoc a vytvořit si tak přesně takovou kabeláž, jakou potřebujete.

Allocacoc USBcube Original 4× USB-30%
259 Kč 179 Kč

Akce

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Original má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká – váží pouhých 63 gramů. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A White
299 Kč

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká a doplněná 1,5m prodlužovacím kabelem. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc USBcube Original 4× USB A+C-30%
299 Kč 209 Kč

Akce

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Original A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká – váží pouhých 63 gramů. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc PowerUSB PD 8719186026125
799 Kč

Praktický USB hub dovoluje nabíjet až čtyři USB zařízení zároveň a to jen z jedné síťové zásuvky. Allocacoc PowerUSB PD 8719186026125 disponuje s 2× USB-C a 2× USB-A a podporuje Power Delivery, díky čemuž nabije vaše zařízení skutečně rychle. Celkem nabíjí výkonem 60 W, takže zvládne i MacBook nebo iPad.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + USB modul
269 Kč 212 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami a USB modul, díky kterým dáte sbohem všudypřítomným kabelům. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. USB modul má 2 porty USB, pohodlně ho do prodlužovačky zapojíte a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Rail
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická kolejnička, kterou své prodlužovačky Allocacoc připevníte k libovolnému povrchu, takže vám kabely nebudou překážet. Můžete ji přišroubovat nebo přilepit oboustrannou lepicí páskou, obojí je součástí balení.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A Black
299 Kč

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká a doplněná 1,5m prodlužovacím kabelem. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc USBcube Extended USB A+C Black
339 Kč 257 Kč

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Extended A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a vybavená 1,5m prodlužovacím kabelem. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. Je kompatibilní s dalšími moduly Allocacoc (např. s moduly s USB, USB-C nebo Wi-Fi), je tak jen na vás, jaký systém si vytvoříte.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + 2× USB modul
389 Kč 356 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami a 2 USB moduly, díky kterým dáte sbohem všudypřítomným kabelům. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. USB moduly mají po 2 portech USB, do prodlužovačky je můžete zapojit a poskytnou vám nabíjecí proud až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + USB modul + PowerStrip Rail
349 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami a USB modul, díky kterým dáte sbohem všudypřítomným kabelům, spolu s kolejničkou, kterou vše připevníte k libovolnému povrchu. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. USB modul má 2 porty USB a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A.

Allocacoc Power Modul E/F cable 1,5m
139 Kč

Prodlužovací kabel na propojování jednotlivých modulů Allocacoc. Allocacoc Power Modul E/F cable je dlouhý 1,5 metru a můžete s jeho pomocí spolu s moduly vytvořit skutečně efektivní a zároveň úspornou kabeláž se zásuvkami, porty USB a USB-C aj.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip + 1× USB modul
379 Kč 299 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami, přídavný modul s dalšími 3 zásuvkami a USB modul, díky kterým dáte sbohem všudypřítomným kabelům. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. USB modul má 2 porty USB a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip + 2× USB modul
499 Kč 394 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami, přídavný modul s dalšími 3 zásuvkami a 2 USB moduly, díky kterým dáte sbohem všudypřítomným kabelům. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. USB moduly mají po 2 portech USB a poskytnou vám nabíjecí proud až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip
269 Kč

Praktická modulární prodlužovačka se 3 zásuvkami s přídavným modulem s dalšími 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kabel, tlačítko na vypnutí a zapnutí, uzemnění i dětskou pojistku. Zásuvkový modul do ní jednoduše zasunete a obojí můžete zkombinovat s dalšími moduly Allocacoc (např. s moduly s USB, USB-C nebo Wi-Fi).

Allocacoc Power Module 3× F Strip
131 Kč

Praktický modulární rozbočovač se 3 zásuvkami. Allocacoc Power Module je kompatibilní s dalšími moduly Allocacoc (např. s moduly s USB, USB-C nebo Wi-Fi), dává vám tak široké možnosti vytvořit si skutečně efektivní kabeláž dle vašeho gusta.