Alter Posypová sůl 5 kg
72 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Posypová sůl – používání kamenné soli je velmi rozšířeným způsobem údržby chodníků, komunikací a náměstí v zimním období. Minimální obsah chloridu sodného je 98 % a zrnitost soli je 0,2 – 5 mm.

Alter GO! FRESH FLOWER GARDEN zelený univerzální čistič 5 l
157 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GO! univerzální čistič 5 l - určený pro každodenní mytí podlah, laminátu, obkladů, nábytku a všech vodou omyvatelných ploch a povrchů a díky speciální technologii zanechává čištěné povrchy čisté a lesklé. Způsob použití: do 5 litrů vody přidejte 3 víčka nebo 100ml přípravku.

Alter GO! FRESH OCEAN 1 l fialový univerzální čistič
36 Kč

GO! univerzální čistič 1 l – určený pro každodenní mytí podlah, laminátu, obkladů, nábytku a všech vodou omyvatelných ploch a povrchů a díky speciální technologii zanechává čištěné povrchy čisté a lesklé.

Alter GO! FRESH OCEAN 1 l modrý univerzální čistič
36 Kč

GO! univerzální čistič 1 l – určený pro každodenní mytí podlah, laminátu, obkladů, nábytku a všech vodou omyvatelných ploch a povrchů a díky speciální technologii zanechává čištěné povrchy čisté a lesklé.

Alter GO! Koupelna s rozprašovačem 500 ml
41 Kč

GO! Koupelna s rozprašovačem – prostředek rychle a šetrně odstraňuje usazené nečistoty, rez, vodní kámen a zbytky mýdla. Vaší koupelně dodá lesk a zanechá v ní příjemnou a dlouhotrvající vůni. Vhodné na umyvadla, vany, sprchové kouty, obklady, vodovodní baterie a veškerou sanitární techniku.

Alter GO! Kuchyně s rozprašovačem 500 ml
43 Kč

GO! prostředek na kuchyně 1 l - účinně a šetrně odstraňuje mastnotu a usazené nečistoty ze všech vodou omyvatelných povrchů v kuchyni. Tento prostředek vaší kuchyni dodá lesk a zanechá v ní příjemnou a svěží vůni.

Alter GO! Mycí prostředek na mytí nádobí 1 l
36 Kč

GO! na nádobí 1 l – tekutý přípravek na mytí nádobí zelené barvy s vůní citrusových plodů se vyznačuje vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem. Prostředek obsahuje aktivní látky, které chrání vaše ruce. Vhodný do každé domácnosti nebo úklidové firmy.

Alter GO! Na okna s citrusovou vůní 500 ml
36 Kč

GO! na okna  – tekutý čistící prostředek s citrusovou vůní vyčistí a vyleští vaše okna bez šmouh. Prostředek je vhodný pro domácnosti, úklidové firmy, školy, nemocnice, sportovní centra nebo tělocvičny.

Alter GO! PILINOVÁ PASTA NA RUCE 500 g s aloe vera
19 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GO! pilinová pasta na ruce 500 g –  s výtažkem z aloe vera. Vysoce účinná pilinová pasta na ruce s obsahem přírodních abraziv. Vyvážená kombinace převážně jemného dřevitého abraziva zaručuje vysokou mycí účinnost a šetrnost k pokožce.

Alter GO! PÍSKOVÁ PASTA NA RUCE 500 g
16 Kč

GO! písková pasta na ruce 500 g - účinná mycí pasta na ruce s kombinací přírodních abriziv vápence. Vyvážená kombinace převážně jemného přírodního vápence zaručuje dobrou mycí schopnost a šetrnost k pokožce. Obsahuje glycerin, který příznivě působí na pokožku rukou.

Alter GO! Rozmrazovač skel 500 ml
48 Kč

GO! rozmrzovač skel -  přípravek pro rozmrazení zamrzlých skel, světlometů a zpětných zrcátek automobilů. Nenarušuje lak ani gumové části karoserie. Již žádné škrabání zamrzlého skla! S našim přípravkem rozmrazíte každé sklo jednoduše a rychle.

Alter Satur nemrznoucí směs -20°C - 5 l
127 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Satur nemrznoucí směs – vhodná do ostřikovačů všech typů vozidel, výborně čistí čelní skla a odstraňuje zbytky zaschlého hmyzu. Nepoškozuje lak, chrom ani plasty. Vhodná až do –20°C.