Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ANADI Lehátko pro psa M - 2XL, 1 - 50 kg, klasický potah ANADI Lehátko Massive XL-3XL (zesílená konstrukce), klasický potah,
ANADI Lehátko pro psa M - 2XL, 1 - 50 kg, klasický potah

Ničí váš pes pelíšky? Unavuje vás neustálá manipulace s velkým psím pelíškem, abyste udrželi domácnost v čistotě? Jeho rozebírání, praní a povlékání za účelem zbavení prachu, špíny a nepříjemného zápachu? Vadí vám, že pelíšek s každým praním vypadá stále hůř?

můžete mít 27.6. - 1.7.

ANADI Lehátko Massive XL-3XL (zesílená konstrukce), klasický potah, ANADI Lehátko Massive XL-3XL (zesílená konstrukce), klasický potah,
ANADI Lehátko Massive XL-3XL (zesílená konstrukce), klasický potah,

Lehátko Anadi Massive se od základního typu liší masivnější konstrukcí 30 × 30 mm. Je koncipováno pro velmi těžké a velké psy.

můžete mít 27.6. - 1.7.

ANADI Ortopedická matrace Royal z umělé kůže M - XXL, ANADI Lehátko Massive XL-3XL (zesílená konstrukce), klasický potah,
ANADI Ortopedická matrace Royal z umělé kůže M - XXL,

Luxusní a praktická ortopedická matrace pro psy s paměťovou pěnou je určena nejen pro psy s ortopedickými problémy a psí seniory, ale jako prevence je vhodná jako ležení pro všechny psy již od štěněte.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ANADI Luxusní ortopedický pelech Royal 2 v 1 z umělé kůže ANADI Original Vetbed Merino s ovčí vlnou, deka pro psy s protiskluzem,
ANADI Luxusní ortopedický pelech Royal 2 v 1 z umělé kůže

Na první pohled luxusní, praktický, krásný a velmi pohodlný ortopedický pelíšek z umělé kůže je ozdobou každého interiéru. Ale nejen to, je také velmi praktický, hygienický, snadno a rychle se vyčistí v jakékoliv velikosti.

můžete mít 24.6. - 25.6.

ANADI MIKEŠ - černá kočička, 46 cm ANADI Original Vetbed Merino s ovčí vlnou, deka pro psy s protiskluzem,
ANADI MIKEŠ - černá kočička, 46 cm

Černá kočička. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled, propracované detaily jako oči, čumák, uši.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ANADI Original Vetbed Merino s ovčí vlnou, deka pro psy s protiskluzem, ANADI Original Vetbed Merino s ovčí vlnou, deka pro psy s protiskluzem,
ANADI Original Vetbed Merino s ovčí vlnou, deka pro psy s protiskluzem,

Vetbed Merino je prémiová varianta Vetbedu s ovčí vlnou – 50% duté vlákno, 50% merino. Pravá ovčí vlna doplňuje funkční vlastnosti Vetbedu z dutého vlákna svými výbornými termoregulačními schopnosti v zimě i ve velmi teplém počasí, v zimě hřeje, v létě chladí.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ANADI MOUROVATÁ kočička MOURINKA, 46 cm ANADI Nerezová ochrana rohu na lehátko, 1ks
ANADI MOUROVATÁ kočička MOURINKA, 46 cm

Mourovatá kočička Micinka. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled,propracované detaily jako oči, čumák, uši.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 46 cm ANADI Nerezová ochrana rohu na lehátko, 1ks
ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 46 cm

Mourovatá kočička Micinka. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled,propracované detaily jako oči, čumák, uši.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ANADI Nerezová ochrana rohu na lehátko, 1ks ANADI Nerezová ochrana rohu na lehátko, 1ks
ANADI Nerezová ochrana rohu na lehátko, 1ks

Volitelné příslušenství k lehátku Anadi – nerezová ochrana rohu na klasickou konstrukci.

můžete mít 24.6. - 25.6.

ANADI Studna ANADI Pratelná savá podložka 2 velikosti pro inkontinentní psy a štěňata
ANADI Studna

Studna není samostatným pelíškem, ale jeho luxusní a výborně vypadající robustní a stabilní součástí – je třeba do ní vložit něco, na čem bude pes ležet. Můžete do ní vložit stávající polštářový pelíšek, který už vypadá nehezky, a rázem se pelíšek vašeho pejska promění v designovku.

můžete mít 24.6. - 25.6.

ANADI Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem, barva antracit ANADI Pratelná savá podložka 2 velikosti pro inkontinentní psy a štěňata
ANADI Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem, barva antracit

Vetbed, čili Veterinary bedding je fukční protiotlaková deka pro psy nejvyšší kvality. V Evropě se používá již od roku 1960. Díky své vlastnosti si lůžko, původně určené pro lidské potřeby, brzy našlo příznivce z řad veterinářů, chovatelů a majitelů psů.

Momentálně nedostupné

ANADI Pratelná savá podložka 2 velikosti pro inkontinentní psy a štěňata ANADI Pratelná savá podložka 2 velikosti pro inkontinentní psy a štěňata
ANADI Pratelná savá podložka 2 velikosti pro inkontinentní psy a štěňata

Nepromokavá savá podložka pratelná na 95° C s možností sušení v sušičce je velkým pomocníkem při péči o inkontinentní psy a štěňata. Rovněž pro udržení hygieny u zraněných psů s krvácejícími nebo mokvajícími ranami.

Momentálně nedostupné

ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 26 cm ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 26 cm
ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 26 cm

Mourovatá kočička Micinka. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled,propracované detaily jako oči, čumák, uši.

Momentálně nedostupné

ANADI ČERNOBÍLÁ KOČIČKA, 38 cm ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 26 cm
ANADI ČERNOBÍLÁ KOČIČKA, 38 cm

Ležící černobílá kočička. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled, propracované detaily jako oči, čumák, uši.

Momentálně nedostupné

ANADI GINGER - zrzavá kočička, 38 cm ANADI BÍLOMOUROVATÁ kočička Micinka, 26 cm
ANADI GINGER - zrzavá kočička, 38 cm

Ležící zrzečka. Perfektní desing a zpracování, zářivé barvy, perfektní vzhled, propracované detaily jako oči, čumák, uši.

Momentálně nedostupné

Česká značka ANADI působí na trhu od roku 2015. Nabízí kvalitní lehátka pro psy vlastní výroby, ale i originální kožené potištěné obojky.