10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 27256827

ANADI Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem, barva antraci, M

ANADI Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem, barva antraci, M

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vetbed, čili Veterinary bedding je fukční protiotlaková deka pro psy nejvyšší kvality. V Evropě se používá již od roku 1960. Díky své vlastnosti si lůžko, původně určené pro lidské potřeby, brzy našlo příznivce z řad veterinářů, chovatelů a majitelů psů. Celý popis

Velikost

Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 349 Kč 999 Kč
650 Kč
Zboží od: obojky.cz
Ušetříte 349 Kč 999 Kč
650 Kč
S novou kartou za

Popis

Vetbed, čili Veterinary bedding je fukční protiotlaková deka pro psy nejvyšší kvality. V Evropě se používá již od roku 1960. Díky své vlastnosti si lůžko, původně určené pro lidské potřeby, brzy našlo příznivce z řad veterinářů, chovatelů a majitelů psů. Vzhledem k tomu, že se nejedná o tkanou textilii, můžete základní velikost deky Vetbed případně upravit (zastřihnout) dle individuálních požadavků (např. přizpůsobit rozměrům boudy, na lehátko, do kufru auta, porodní bedny, klece, pelíšku, plastové vaničky), aniž by došlo k nežádoucímu třepení. Pomocí Vetbedu můžete maximálně vylepšit jakýkoliv pelíšek, a udělat z něho suché, teplé a měkoučké místečko pro svého čtyřnohého kamaráda. Použitelný je samozřejmě i samostatně. Vetbed není žádná „designovka“, ale velmi praktická funkční deka, kterou psi milují a jejich majitelé většinou nezůstávají u jedné. 

Vlastnosti veterinární psí deky

Vetbed odvádí vlhkost od těla psa, výborné savé a termoizolační vlastnosti nealergenní, stálobarevná, netoxická protiskluzová vrstva – spodní část deky je pogumovaná 32 – 35 mm dlouhá dutá vlákna v gramáži kolem 2000 g/m2 Barvy Antracit – foto č. 1, 2, 8, 9, růžová – foto č. 3, 8, fialová – foto č. 3, 4, 6, 8, šedá, hnědá – foto č. 3, bordó – foto č. 4, zelená, modrá – foto č. 5, světle zelená - foto č. 7

Velikosti S – cca 50 × 80 cm M – cca 80 × 100 cm L – cca 100 × 160 cm 

Absolutně nejprodávanější je univerzální velikost M – cca 80 × 100 cm.

Je vhodná pro střední až obří plemena (přestože pro obří je ideální velikost L, vystačí i s touto) nebo pro fenu se štěňaty malého až středního plemene. Vejde se do běžné pračky.- S – cca 50 × 80 cm je vhodná pro malá až střední plemena, ale např. na cestování, jako vložka do pelechu apod. může být dostačující i pro větší plemena psů.- L – cca 100 × 160 cm je vhodné např. pro fenu se štěňaty středního až většího plemene, pro skupinu psů – dva až tři střední nebo dva velké psy, nebo pro psa obřího. Udaná velikost se může lišit o několik cm +/-.

Do běžné pračky se nevejde, pouze do pračky s větším bubnem. Resp. L-ko do běžného bubnu dostanete, ale tak moc natěsno, že se pořádně nevypere.

Použití - ideální v boji s otlaky u krátkosrstých plemen,– velmi vhodný pro staré psy či psy s ortopedickými problémy,– nejen při venkovním použití prevence prochlazení,– nepostradatelný pomocník při odchovu štěňat – speciální vlákno odvádí vlhkost, takže štěňata jsou stále v suchu a teple – princip jako u dětských plen, pod Vetbed doporučujeme savou pratelnou nepromokavou podložku, která pohltí moč, zvýší komfort štěňat a ochrání podlahu.

Pro běžné použití – do boudy, na zahradu, na lehátko, do pelíšku, do plastové vany, nebo jako samostatný pelíšek. Ideální do auta, na cestování. Pokud má v pelíšku vložený Vetbed, ten vlhkost odvede od těla psa a pes zůstává v suchu a teple. Tím se také prodlouží životnost pelíšku, protože pes znečistí je Vetbed, který snadno vyperete.

Údržba

Praní v pračce na 40°C. Suché nečistoty lze vyluxovat nebo použít kartáč. Nepoužívejte aviváž – duté vlákno by se „ucpalo“ a hůře by sálo vlhkost. Nesušit v sušičce. Před použitím doporučujeme vyprat. Jak již bylo řečeno, Vetbed není žádná designovka. Po vyprání nevypadá stejně jako nový, ale jeho vlastnosti zůstávají nezměněné. Osobně to neřešíme, Vetbed používáme téměř 2 desetiletí. Někteří zákazníci si ale chtějí uchovat původní vzhled Vetbedu a po praní ho rozčesávají. K tomuto účelu je ideální běžný hřeben na česání psů viz poslední foto.

Vyrobeno ve Velké Británii