Aqua Sphere Brýle plavecké KAIMAN EXO SMALL Aquasphere, čirý-světle modrá/bílá

Aqua Sphere Brýle plavecké KAIMAN EXO SMALL Aquasphere

570 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kaiman Exo je další vývojový článek nejprodávanějších plaveckých brýlí. Brýle Kaiman Exo Small jsou rozměrově upraveny výhradně pro děti a jsou vyvedeny ve svěžích barvách bez ústupků v kvalitě, kterou očekáváte od výrobků společnosti Aqua Sphere.

Partner: Diveland
Aqua Sphere Rukavice plavecké AQUAFITNESS Aquasphere, S

Aqua Sphere Rukavice plavecké AQUAFITNESS Aquasphere

480 Kč
461 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké rukavice AQUAFITNESS od Aquasphere. V našem neutuchajícím úsilí nabídnout produkty, které obohacují zážitek z plavání, firma Aqua Sphere vyvinula řadu příslušenství, které se vyznačují výjimečným designem a funkčností.

Partner: Diveland
Aqua Sphere Brýle plavecké EAGLE Aquasphere, transparentní
1x

Aqua Sphere Brýle plavecké EAGLE Aquasphere

880 Kč
831 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

První a jediné plavecké brýle s výměnnými skly, celé vyrobené ze silikonu. Vyměnitelné dioptrické zorníky –1,5 až 6 (po 0,5 dioptrii).

Partner: Diveland
Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 růžová
3x

Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2

590 Kč

Brýle Aqua Sphere SEAL KID 2 jsou plavecké brýle vhodné pro děti od 3 let. Brýle na plavání mají vodotěsný rámeček, čiré zahnuté zorníky, nastavitelné přezky a jsou vhodné pro všechny vodní aktivity.

Partner: Agama PRO
Aqua Sphere Plavecké brýle KAYENNE Lady čirá skla růžová

Aqua Sphere Plavecké brýle KAYENNE Lady čirá skla

640 Kč

Dámské plavecké brýle s čirými skly Kayenne, využijete zejména při plavání v uzavřených prostorech nebo za slabšího osvětlení. Díky jednodotekové přezce Quick-Fit BuckleTM, seřídíte brýle jednoduše bez nutnosti jejich sundání z hlavy.

Partner: Agama PRO

Nejoceňovanější světový plavec Michael Phelps a trenér Bob Bowman se spojili s Aqua Sphere v rámci dalšího rozvoje nové globální plavecké značky, která přináší kompletní sortiment produktů pro rekreační i vrcholové plavání.