Atlas Filtri Náhradní náplň do zařízení na změkčování vody 1,5kg
950 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polyfosfáty do změkčovačů vody. Polyfosfát snáší teplotu max 40°C. Životnost krystalů polyfosfátu při běžném používání je cca 6 měsíců. Po uplynutí této doby je nutné náplň vyměnit. V případě úbytku krystalů polyfosfátu na 50% před uplynutím 6 měsíců polyfosfát doplnit.

Atlas Filtri Atlas Medium Plus 3P AFO BX TS Housing
790 Kč

Odstraňuje z vody mechanické nečistoty. Bez filtrační vložky a připojovacích hadiček. Mechanický filtr Atlas Medium je dodáván bez filtrační vložky, kterou je nutno dokoupit (viz. Filtrační vložka do mechanického filtru MEDIUM síťová (porozita 5µm).

Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů
215 Kč

Vlákno (porozita 5 mikronů i k UF). Patrona motaná z polypropylenového vlákna (jednorázové použití).Životnost: 3–6 měsícůFiltruje nečistoty do velikosti 5 mikronů (max. provozní teplota 45°C).Vhodné pro filtraci pitné i užitkové vody.

Atlas Filtri Vložka do Atlas Mignon vláknová 25 mikronů
200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační vložka vláknová 25 mikronů do mechanického filtru Atlas Mignon. Patrona motaná z polypropylenového vlákna (jednorázové použití).Životnost: 3–6 měsícůFiltruje nečistoty do velikosti 25 mikronů (max. provozní teplota 45°C).Vhodné pro filtraci pitné i užitkové vody.

Atlas Filtri Atlas Senior Plus HOT 3P AFP SX AB Housing 3/4
2 310 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Atlas Senior. Ochrana před mechanickými nečistotami v horké vodě. Bez filtrační vložky. Mechanické filtry jsou určeny pro filtraci pevných částic z vody nebo jiných tekutin. Připojuje se na hlavní přívod vody.

Atlas Filtri Atlas Filtri, 10'' mechanický filtr, připojení 1''
659 Kč

Filtry mechanických nečistot jsou navrženy k filtrování čisté vody, která obsahuje pouze malé množství rozptýlených látek, např. městské vody, dešťové vody, studniční vody. Lze rovněž filtrovat ostatní typy neagresivní kapaliny.