10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm

„BABY born, to je můj obleček s potiskem a roztomilou tylovou sukýnkou! Vypadá to, že sesterská láska sahá jen tak daleko, dokud nedojde na krásné oblečení. Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Starší sestřička Play & Style, brunetka, 43 cm BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Starší sestřička Play & Style, brunetka, 43 cm

Tahle panenka je nejen starší sestřičkou, ale také nejlepší kamarádkou. Je tak pohyblivá, že dokáže zahrát jakoukoli roli. Díky ohebným kolenním kloubům dokáže sama stát. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Můj veselý pejsek BABY born Starší sestřička Play & Style, blondýnka, 43 cm
BABY born Můj veselý pejsek

BABY born má nového zvířecího kamaráda. Když štěňátko pohladíš po zádech, zavrtí ocáskem a uslyšíš roztomilé psí zvuky. Umí pít vodu ze své mističky: vyplázne jazýček a uslyšíš, jak srká.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
BABY born Klokanka BABY born s kouzelným dudlíkem, holčička, 43 cm
BABY born Klokanka

„Jé, jééé…!“ Panenka BABY born už ani nestačí nadšeně ukazovat rukama a kopat nohama. V ZOO je tolik roztomilých zvířátek. Sedí ve své klokance natočená dopředu a nadšeně pozoruje kozy, vydry, jeleny a další zvířátka. V jeskyni s netopýry by ale raději chtěla sedět obráceně a přitulit se k mamince nebo tatínkovi. V temné jeskyni je to přece jen trochu děsivé.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born s kouzelným dudlíkem, holčička, 43 cm BABY born s kouzelným dudlíkem, holčička, 43 cm
BABY born s kouzelným dudlíkem, holčička, 43 cm

BABY born holčička nedokáže pochopit, proč už musí jít do postýlky. Venku je ještě přece světlo. Maminka a tatínek ale mají skvělý trik: stačí v pusince otočit dudlíkem a BABY born se zavřou oči. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem…

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Jídelní židlička BABY born s kouzelným dudlíkem, holčička, 43 cm
BABY born Jídelní židlička

praktické jídelní židličce je krmení BABY born hračka. Židlička ve skandinávském designu má nohy ve vzhledu dřeva a pohodlnou růžovou sedačku. Na opěrce čekají na oběd medvídek Bruno a kačenka Berta. Světle růžový stoleček má spoustu místa i na BABY born talířek a lahvičku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Vana modrá BABY born Minis Sada s kempovacím autem a panenkou
BABY born Vana modrá

Zamířit, vystřelit…trefa! Starší bratříček je teď pěkně mokrý. S takovou kačenkou se dá ve vodě skvěle bojovat. Můžeš ji umístit na různá místa po okraji vany. Stejně tak i růžový polštářek. Vana je zevnitř modrá jako voda a zvenčí bílá s vyznačenou vlnkou. Když stiskneš tlačítko vedle sprchy, vnější plášť vany se rozsvítí v různých barvách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
BABY born Little, holčička, 36 cm - růžová BABY born Minis Sada s kempovacím autem a panenkou
BABY born Little, holčička, 36 cm - růžová

Malá holčička s tělíčkem z příjemného materiáluspoustu funkcí a malí rodiče panenek už od jednoho roku si s ní užijí spoustu zábavy. Stejně jako jiná miminka, i tahle holčička má nejraději pití z lahvičky, jídlo a spánek. Když se dostatečně napije, počůrá se do plenky nebo do nočníku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Minis Sada s kempovacím autem a panenkou BABY born Minis Sada s kempovacím autem a panenkou
BABY born Minis Sada s kempovacím autem a panenkou

Panenka BABY born Minis Jasmin moc ráda cestuje. S plně vybaveným obytným autem může spát kdekoli se jí zachce. Světle růžová dodávka je vybavena kuchyní, velkou postelí, a dokonce i plně vybavenou koupelnou pro panenky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Sedačka na kolo - růžová BABY born Sedačka na kolo - růžová
BABY born Sedačka na kolo - růžová

BABY born sice už pilně jezdí na svém kole se stabilizačními kolečky, ale delší trasy ještě krátké nožky nezvládnou. To se malá cestovatelka raději veze v sedačce na kole své malé maminky. Díky systému popruhů jede BABY born v sedačce vždy stabilně, i když to houpá a hopsá. Pomocí suchých zipů lze sedačku upevnit na řídítka různých dětských kol. A vyrážíme!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Little, holčička, 36 cm BABY born Sedačka na kolo - růžová
BABY born Little, holčička, 36 cm

Malá panenka s tělíčkem z příjemného „Soft Touch“ materiálu má spoustu funkcí a malí rodiče panenek už od dvou let si s ní užijí spoustu zábavy. Stejně jako jiná miminka, i tato panenka má nejraději pití z lahvičky, jídlo a spánek. Když se dostatečně napije, počůrá se do plenky nebo do nočníku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Postýlka na kolečkách BABY born Sedačka na kolo - růžová
BABY born Postýlka na kolečkách

Panenka BABY born se v této krásné postýlce v moderním vzhledu dřeva cítí jako v sedmém nebi. Růžová postýlka pro BABY born je potištěna jejími zvířecími kamarády, kteří se doslova dotýkají hvězd. Nebesa z jemného tylu a třpytivý kolotoč s planetami panenku ukolébají do říše snů, kde si nechá zdát veselé příběhy o své mamince.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Minis Sada s nábytkem BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
BABY born Minis Sada s nábytkem

Sada s nábytkem obsahuje vše, po čem panenky BABY born Minis touží: postýlku, přebalovací stůl, skříň, stojan na oblečení a dokonce i 4 outfity na ramínkách. Nově vybavený dětský pokojíček je skvělou základnou pro různá dobrodružství a rošťárny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023 BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023

Vítejte v kosmetickém studiu pro malé princezny se smyslem pro ten nejlepší styl! Mladé make-up artistky mohou vytvářet ohromující make-up pomocí barevné a dermatologicky testované paletky s make-upem. Česací hlava s blonďatými vlásky prémiové kvality a jemnými barevnými melíry se snadno upravuje pomocí gumiček, sponek, skřipečků a kartáče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Vana růžová BABY born Starší sestřička Česací hlava Princezna 2023
BABY born Vana růžová

“Ga-ga, ga-ga, ga-gaaa!” Schovala si snad BABY born do koupelny kačenku? Ale ne, to jsou zvuky vycházející z vany. Když se stiskne tlačítko po straně vany, nohy ve tvaru kačenek začnou blikat a uslyšíš veselou kačenkovou melodii.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Helma na kolo - růžová BABY born Minis Sada s kočárkem a panenkou
BABY born Helma na kolo - růžová

Moderní helma pro bezpečnost na cyklovýletech, ať už na vlastním kole nebo v sedačce kola malé maminky. Růžová helma pro větší bezpečnost na cestách se třpytí na slunci. Nejdřív je potřeba zapnout si přezku pod bradou, aby helma dobře držela, a můžeme vyrazit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Tříkolka BABY born Minis Sada s kočárkem a panenkou
BABY born Tříkolka

Pozor, přijíždí BABY born! Na své nové tříkolce závodí s medvídkem Teddym a kamarádkou Evou. Díky funkčním kolečkům může BABY born na své tříkolce jezdit jako na skutečné tříkolce. Klakson ve tvaru kačenky Berty se postará o to, aby se jí nikdo nepřipletl do cesty. Poutka na pedály a bezpečnostní pásy zajišťují bezpečnou jízdu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
BABY born Minis Sada s kočárkem a panenkou BABY born Minis Sada s kočárkem a panenkou
BABY born Minis Sada s kočárkem a panenkou

Mini panenka Eli miluje dobrodružství a moc ráda se nechá vozit ve svém kočárku. Na procházkách se vždy těší, že potká hodně zvířátek – ať už stydlivého jelena na kraji lesa nebo přátelského pejska od sousedů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Přebalovací stůl BABY born Storybook Princezna Una s jednorožcem, 18 cm
BABY born Přebalovací stůl

Špatně přebaleno? To se s přebalovacím stolem BABY born nemůže stát. Zatímco panenka BABY born leží na měkké přebalovací podložce, kačenka Berta sleduje přebalování a kromě toho, že BABY born utěšuje, také nabízí ubrousky. V trojdílné přihrádce pod přebalovací podložkou lze uložit čisté plenky, oblečení nebo hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Souprava na 4 roční období, 43 cm BABY born Storybook Princezna Una s jednorožcem, 18 cm
BABY born Souprava na 4 roční období, 43 cm

Na podzim může být pěkně deštivo. Ale malá módní stylistka BABY born se řídí známým pořekadlem, že není nic takového jako špatné počasí, je jen špatné oblečení. Proto je tu souprava na čtyři roční období, díky které bude vždy tvá panenka připravena na procházku dle počasí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Storybook Princezna Una s jednorožcem, 18 cm BABY born Storybook Princezna Una s jednorožcem, 18 cm
BABY born Storybook Princezna Una s jednorožcem, 18 cm

Una miluje svou třpytivou sukni a modré kytičky ve vlasech. Když svítí sluníčko, objeví se jí na tváři nádherné vzory. Ještě víc má ale ráda své poslání jednorožčí princezny a svého malého jednorožce. Jednorožec se Uně dokonce trochu podobá. Je totiž krásně modrý, má modrou třpytivou hřívu a zdobí ho krásné kytičky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Přebalovací taška BABY born Stojan na oblečení
BABY born Přebalovací taška

BABY born se těší na každý výlet stejně jako její zvířecí kamarádi na přebalovací tašce. Jejda, ze samého těšení už je něco v kalhotách. Naštěstí můžeme mít stále s sebou praktickou přebalovací tašku. Obsahuje totiž všechno, co miminko potřebuje: přebalovací podložku, náhradní plenku a dózu s pudrem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Stojan na oblečení BABY born Stojan na oblečení
BABY born Stojan na oblečení

Pejsek Bello nyní pracuje pro módní policii. Z nejvyššího bodu stojanu na oblečení doma hlídá všechnu módu pro BABY born a ostražitě pozoruje nové modely. V zrcadle, které lze sundat, si může malá parádnice prohlédnout své outfity na sobě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
BABY born Kouzelná toaleta BABY born Stojan na oblečení
BABY born Kouzelná toaleta

BABY born už chodí na záchod! Jakmile se posadí na svůj bílý trůn s růžovým sedátkem, uslyšíš zvuky čůrání, potlesku a veselého smíchu. BABY born se ale umí i vykakat. V tom případě se v míse objeví barevné třpytivé kakání. Rychle, je čas spláchnout! Když stiskneš splachovací tlačítko, kakání zmizí a uslyšíš zvuky spláchnutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Hrací koncept BABY born roste spolu s holčičkou. Ve světě fantazie neexistují žádné hranice. Někdy může být BABY born malým miminkem, které potřebuje lásku a péči a někdy je společnicí a nejlepší kamarádkou, která holčičku všude doprovází. Pro tyto situace najdete v herním světě BABY born hrací témata jako princezna, doktorka, baletka, jezdectví a také vanu s LED světélky a se zvuky. Od uvedení panenky BABY born na trh v roce 1991 již bylo po celém světě prodáno více než 14 milionů panenek. To z BABY born činí nejúspěšnější značku a hrací koncept společnosti Zapf Creation. Tento koncept je stále vyvíjen a rozšiřován o nové, pečlivě navržené příslušenství a doplňky.