10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
BABY born Adventní kalendář 2023 BABY born Adventní kalendář 2023
BABY born Adventní kalendář 2023

BABY born Adventní kalendář s 24 oblečky a doplňky pro panenky BABY born velikosti 43 cm. Protože má BABY born úžasného nového kamaráda – medvídka BABY born, přála si medvědí adventní kalendář. Roztomilé medvídky proto najdeš v různých částech adventního kalendáře. Než přijde Ježíšek, pověsí BABY born na krb velkou punčochu. Jen se nemůže rozhodnout, jestli letos byla opravdu hodná jako andílek a má si obléct křídla, nebo se přece jen raději schovat za medvědí masku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Můj veselý pejsek BABY born Adventní kalendář 2023
BABY born Můj veselý pejsek

BABY born má nového zvířecího kamaráda. Když štěňátko pohladíš po zádech, zavrtí ocáskem a uslyšíš roztomilé psí zvuky. Umí pít vodu ze své mističky: vyplázne jazýček a uslyšíš, jak srká.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Klokanka BABY born Adventní kalendář 2023
BABY born Klokanka

„Jé, jééé…!“ Panenka BABY born už ani nestačí nadšeně ukazovat rukama a kopat nohama. V ZOO je tolik roztomilých zvířátek. Sedí ve své klokance natočená dopředu a nadšeně pozoruje kozy, vydry, jeleny a další zvířátka. V jeskyni s netopýry by ale raději chtěla sedět obráceně a přitulit se k mamince nebo tatínkovi. V temné jeskyni je to přece jen trochu děsivé.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky

Maxi Cosi multifunkční jídelní židlička 3v1: vysoká židlička, houpačka a autosedačka. Při zavěšení sedačky na konstrukci je rázem houpačka pro panenku do velikosti 42 cm. Otočením konstrukce získáte vysokou jídelní židličku s pultíkem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Baby Annabell Adventní kalendář 2023 Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
Baby Annabell Adventní kalendář 2023

Stačí na začátku prosince mávnout kouzelnou hůlkou a už jsou tu Vánoce… No dobře, tak snadné to přece jen není. Baby Annabell Adventní kalendář však kouzelnou hůlku obsahuje. Celkem 24 překvapení čekání na Vánoce zcela jistě příjemně zkrátí.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Postýlka na kolečkách Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
BABY born Postýlka na kolečkách

Panenka BABY born se v této krásné postýlce v moderním vzhledu dřeva cítí jako v sedmém nebi. Růžová postýlka pro BABY born je potištěna jejími zvířecími kamarády, kteří se doslova dotýkají hvězd. Nebesa z jemného tylu a třpytivý kolotoč s planetami panenku ukolébají do říše snů, kde si nechá zdát veselé příběhy o své mamince.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Můj chodící koník BABY born Skútr na dálkové ovládání s neonovými detaily
BABY born Můj chodící koník

Když BABY born stojí v uličce mezi koňskými boxy a jeden z nich právě otevírá, tak to znamená jediné. Určitě se bude konat jezdecký závod. Roztomilý koník už přesně ví, co se chystá, a nadšeně řehtá, když stiskneš jeho pravé ucho. Po stisknutí levého ucha se koník dá do pohybu. Při tom je slyšet klapot kopyt a zvuky, které veselý koník vydává.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Skútr na dálkové ovládání s neonovými detaily BABY born Skútr na dálkové ovládání s neonovými detaily
BABY born Skútr na dálkové ovládání s neonovými detaily

BABY born jezdí po městě nejraději na skútru. Může ho zaparkovat téměř kdekoli a těmi nejužšími tajnými uličkami se rychle dostane z bodu A do bodu B. Růžové vozítko se řídí dálkovým ovládáním. Při zatáčení vlevo a vpravo se rozsvítí blinkry. Díky úchytům na řídítkách sedí BABY born za volantem skútru vždy pohodlně a bezpečně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Vana modrá BABY born Skútr na dálkové ovládání s neonovými detaily
BABY born Vana modrá

Zamířit, vystřelit…trefa! Starší bratříček je teď pěkně mokrý. S takovou kačenkou se dá ve vodě skvěle bojovat. Můžeš ji umístit na různá místa po okraji vany. Stejně tak i růžový polštářek. Vana je zevnitř modrá jako voda a zvenčí bílá s vyznačenou vlnkou. Když stiskneš tlačítko vedle sprchy, vnější plášť vany se rozsvítí v různých barvách.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BABY born Vana růžová BABY born Stojan na oblečení
BABY born Vana růžová

“Ga-ga, ga-ga, ga-gaaa!” Schovala si snad BABY born do koupelny kačenku? Ale ne, to jsou zvuky vycházející z vany. Když se stiskne tlačítko po straně vany, nohy ve tvaru kačenek začnou blikat a uslyšíš veselou kačenkovou melodii.

můžete mít DNES

Od MALL
BABY born Přebalovací stůl BABY born Stojan na oblečení
BABY born Přebalovací stůl

Špatně přebaleno? To se s přebalovacím stolem BABY born nemůže stát. Zatímco panenka BABY born leží na měkké přebalovací podložce, kačenka Berta sleduje přebalování a kromě toho, že BABY born utěšuje, také nabízí ubrousky. V trojdílné přihrádce pod přebalovací podložkou lze uložit čisté plenky, oblečení nebo hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BABY born Stojan na oblečení BABY born Stojan na oblečení
BABY born Stojan na oblečení

Pejsek Bello nyní pracuje pro módní policii. Z nejvyššího bodu stojanu na oblečení doma hlídá všechnu módu pro BABY born a ostražitě pozoruje nové modely. V zrcadle, které lze sundat, si může malá parádnice prohlédnout své outfity na sobě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky pro panenky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky pro panenky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky pro panenky akce.