BabyGO fusak Bear BEIGE
8x

BabyGO fusak Bear

1 399 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Měkoučký, jemný fusak 2v1 má otvory na 5-ti bodové popruhy kočárku a navíc lze rozložit na prostornou hrací deku, na které si Vaše miminko může kdekoli hrát.

Od prodejce MALL
BabyGO Chodítko Walker 4v1 Beige
24x

BabyGO Chodítko Walker 4v1

2 590 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chodítko Walker 4v1 pro první krůčky i chůzi s oporou, houpačka, odnímatelný multifukční herní pult, nastavitelné do 3 pozic, pro děti od 6 do 36 měsíců.

Od prodejce MALL
-15%
BabyGO Houpačka Dandly Beige

BabyGO Houpačka Dandly

2 390 Kč
2 012 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Houpačka Dandly s automatických houpáním, hudbou, 5ti bodovými bezpečnostními pásy, odnímatelnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkem a pratelným potahem. Nosnost do 9kg.

Od prodejce MALL
BabyGO Houpačka Cuddly Beige
3x

BabyGO Houpačka Cuddly

2 590 Kč
2 297 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpačka Cuddly s automatických houpáním, 5ti rychlostmi houpání, hudbou, 5ti bodovými bezpečnostními pásy, odnímatelnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkem a pratelným potahem. Nosnost do 9kg.

Od prodejce MALL
BabyGO Lehátko Fancy Dark blue
31x

BabyGO Lehátko Fancy

1 489 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lehátko Fancy je vhodné pro děti od narození, nastavitelné do 3 pozic, 3bodový bezpečnostní pás, hrazdička s dvěmi hračkami, odnímatelný potah.

Od prodejce MALL

Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. BabyGo nabízí zvířátka pro houpání. Všechny z nich mají certifikaci kvality a přinášejí dětem spoustu radosti a zábav. Houpací lyžiny a úchytky zvířat jsou vyrobeny z březového dřeva. Křesílka obsahují zvukový modul, který při každém zmáčknutí zvíře imitují.