10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

BAVARIA BREWERY

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BAVARIA BREWERY 0° IPA BAVARIA BREWERY 0° Original Pilsner
BAVARIA BREWERY 0° IPA

Bavaria IPA je pivo vařené ze 4 unikátních odrůd chmele a přírodní minerální vody. Překvapivě pitelné nealko pivo s chmelovým charakterem. Tropické ovoce a citrusy jsou jasně rozpoznatelné ve vůni a chuti.

můžete mít 1.3. - 4.3.

BAVARIA BREWERY 0° Original Pilsner BAVARIA BREWERY 0° Original Pilsner
BAVARIA BREWERY 0° Original Pilsner

Nealkoholický pilsner, který prochází výjimečným procesem vaření a má autentickou a nezaměnitelnou pivní chuť. Přirozená sladkost sladu krásně vyrovnává hořké tóny piva. Bavaria Original má výraznou chuť sladu pocházejících z kombinace různých druhů sladu požitých při vaření.

můžete mít 1.3. - 4.3.

BAVARIA BREWERY 0° Wit BAVARIA BREWERY 0° Original Pilsner
BAVARIA BREWERY 0° Wit

Osvěžující nealkoholické bílé pivo na bázi přírodních surovin a přírodní minerální vody z vlastního pramene. Je typicky zakalené a díky unikátnímu způsobu vaření si i přes absenci alkoholu zachovalo pšeničný charakter a příjemnou hořkost.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Pivovar Bavaria je jedním z nejstarších pivovarů v Nizozemsku. V roce 1719 byl poprvé zmíněn jako pivovar v De Kerkdijku. Rodina Mooreesových tam v malém měřítku vařila pivo. Jedna z dcer si vzala Swinkelse. Jejich potomci převzali pivovar v roce 1764. Od té doby se pivovar Bavaria a jméno Swinkels nerozlučně propojily. To, co začalo před 300 lety na farmě na Kerkdijku v Lieshoutu (provincie Brabant), přerostlo v mezinárodní rodinnou firmu.