Beauty Formulas Čistící pásky na nos s aktivním uhlím (4x6 ks)
396 Kč

Novinka

Nákupem získáte 4 krabičky po 6 kusech čistících pásků na nos. Čistící pásky na nos Purifying Charcoal Cleansing Nose Pore Strips jsou dermatologicky testovány a vyvinuty s aktivním uhlím, které účinně pomáhá očistit oblast nosu od nečistot, mastnoty a jiných škodlivin ucpávajících póry.

Beauty Formulas BEAUTY FORMULAS GOLD Pásky na nos 6ks
56 Kč

Návod k použití: Umyjte obličej / navlhčete nos – důkladným umytím obličeje se ujistěte, že je pleť bez jakýchkoliv krémů, pleťových vod nebo make upu. Důkladně navlhčete nos. Pásek se na suchý nos nepřilepí. Vysušte ruce a sloupněte pásek z plastové vložky.

Beauty Formulas Gelové masky pod oči s konopným olejem (6 párů)
113 Kč

Masky pod oči jsou vytvořeny speciálně pro regeneraci pokožky pod očima. Obsahují organický konopný olej a kyselinu hyaluronovou. Obě tyto látky prospívají k doplnění a obnově živin ve Vaší pokožce a nechávají ji tak vláčnější a jasnější.

Beauty Formulas Gelové náplasti pod oči s aktivním uhlím (4 x 6 párů)
436 Kč

Novinka

Gelové náplasti Beauty Formulas Eye Gel Patches With Activated Charcoal pleť rozjasní, vyživují, hydratují a zklidňují. Náplasti jsou vhodné pro unavenou a suchou pokožku.

Při nákupu získáte 4 balíčky, přičemž každý balíček obsahuje 6 gelových náplastí, a to za výhodnou cenu.

Beauty Formulas Hloubkově čistící pásky na nos s vilínem (4x6 ks)
396 Kč

Novinka

Nákupem získáte 4 krabičky po 6 kusech čistících pásek na nos. Čistící pásky na nos Deep Cleansing Nose Pore Strips jsou dermatologicky testovány a vyrobeny pro snadné odstranění nečistot, mastnoty, pórů a černých teček z oblasti nosu. Výsledky jsou okamžité, zanechávají pokožku čistou a jasnou.

Beauty Formulas Hloubkově čistící pásky na obličej s vilínem (4x6 ks)
396 Kč

Novinka

Nákupem získáte 4 krabičky po 6 kusech čistících pásek za výhodnou cenu. Čistící pásky na obličej jsou dermatologicky testovány a vyrobeny pro snadné odstranění nečistot, mastnoty, pórů a černých teček z obličeje. Výsledky jsou okamžité, zanechávají pokožku čistou a jasnou.

Beauty Formulas Hydratační pleťová maska s konopným olejem (1 ks)
88 Kč

Elegantní elixír vyrobený pro obnovu suché kůže. Formulováno s kyselinou hyaluronovou, která udržuje pleť dlouhodobě hydratovanou a vláčnou. Směs organického konopného oleje a přírodního Betaine skvěle kombinuje vyživení, revitalizaci a osvěžení pokožky.

Beauty Formulas Krém na ruce s konopným olejem 100 ml
95 Kč

Vyrobeno z organického konopného oleje. Krém na ruce obsahuje vyživující a pečující složky, jako jsou přírodní elementy z mandlového oleje či kokosového másla, které krému dodávají elegantní bohatost a účinnost. Kombinace všech hydratačních složek zanechává pokožku hebčí a hladší.

Beauty Formulas Maska na vlasy s konopným olejem 24g
67 Kč

Intenzivní kondicionérová péče. Vyrobeno k hydrataci a obnovení živosti vašich vlasů. Maska obsahuje organický konopný olej a Pro Vitamin B5. Obě složky pomáhají zanechat Vaše vlasy jemné, a přitom zdravé i silné.

Beauty Formulas Pleťové sérum s konopným olejem 30 ml
129 Kč

Lehké a hedvábné sérum vytvořené pro efektivní hydrataci celého obličeje. Spojení aktivního pleťového zvlhčovače s organickým konopným olejem Vám pomůže ke znovuoživení Vaší pleti. Sérum zanechává pleť s pocitem vláčnosti a pružnosti.

Beauty Formulas Regenerační masky na oči s vilínem a okurkou (3x12 ks)
255 Kč

Novinka

Nákupem získáte 3 krabičky po 12 kusech chladících polštářků. Hydratační a chladící polštářky s výtažky z okurky, která je známá pro své zjemňující a osvěžující účinky. Obsahují také složky Aloe Vera, Heřmánek a vilín virginský, které pomáhají pleť zrelaxovat a revitalizovat.

Beauty Formulas Tělový balzám s konopným olejem 150 ml
95 Kč

Novinka

Vyrobeno z organického konopného oleje. Přírodní bambucké máslo a kokosové máslo v kombinaci s mandlovým a konopným olejem pomáhá pokožku udržovat hydratovanou. Toto složení zanechává kůži hebkou, pružnou a zdravou.

Beauty Formulas je značka kosmetiky pocházející z Anglie, byla založena v roce 1984. Značka nabízí kvalitní přírodní kosmetiku na obličej a tělo. V nabídce najdete pleťové masky, čistící krémy, kosmetické ubrousky, pásky na obočí, zubní hygieny s přísadou aktivního uhlí a další zajímavé produkty. Upozorňujeme, že přísady a složení není testováno na zvířatech.

Beauty Formulas je značka kosmetiky pocházející z Anglie, byla založena v roce 1984. Značka nabízí kvalitní přírodní kosmetiku na obličej a tělo. V nabídce najdete pleťové masky, čistící krémy, kosmetické ubrousky, pásky na obočí, zubní hygieny s přísadou aktivního uhlí a další zajímavé produkty. Upozorňujeme, že přísady a složení není testováno na zvířatech.