Bialetti Sada hrnků na čaj 2 kusy-52%
399 Kč

189 Kč

Akce

Sada dvou značkových hrnků na čaj od italské značky Bialetti. Jsou vyrobeny z klasického, nadčasového porcelánu. Hrnky jsou odolné proti poškrábaní.


Bialetti Moka Express 4 porce, hliník
749 Kč

649 Kč

Nechybí originální panáček, který je logem pro italskou značku Bialetti. Stylový hliníkový kávovar s praktickým madlem pro italské espresso. Kromě porcí se řiďte také litráží v tomto případě 200 ml.


Bialetti French Press Preziosa 1l Gold
949 Kč

799 Kč

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 1 litr.


Bialetti French Press Preziosa 350 ml Gold
729 Kč

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 350 ml.


Bialetti French Press 1 l, nápis Bialetti
749 Kč

649 Kč

French press se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy.


Bialetti French Press 350 ml panáček Bialetti, SIGNATURE
769 Kč

529 Kč

Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu.


Bialetti French Press Simplicity 1 l
679 Kč
649 Kč

French Press Simplicity o objemu jeden litr je vyroben z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez oceli navíc v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy.


Bialetti Mlýnek na kávu, Maccinacaffe
890 Kč

690 Kč

Umelte si čerstvou kávu s ručním mlýnkem od italské značky Bialetti. Lze nastavit hrubost mletí. Velmi snadná manipulace a moderní design. Výška mlýnku je 19 cm.


Bialetti Moka Express 3 porce Gold
759 Kč

574 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 150 ml (3 šálky).


Bialetti Moka Express 6 porcí Gold
1 049 Kč

849 Kč

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 300 ml (6 šálků).


Bialetti Moka Express 6 porcí, hliník
799 Kč

699 Kč

Podle italského měřítka je konvička na dvě porce, ale je důležité vybírat podle objemu 250 ml. Moka Express je jeden z nejpovedenějších italských designů minulého století.


Bialetti Moka Express černá 3 porce
989 Kč

599 Kč

Legendární moka konvička od italského výrobce Bialetti. Pro 1 porci kávy – objem 150 ml. Konvička je vyrobena z potravinářského hliníku. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobena v krásném černém provedení.


Bialetti Moka Express černá 6 porcí
1 089 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Legendární moka konvička od italského výrobce Bialetti. Pro 1 porci kávy – objem 300 ml. Konvička je vyrobena z potravinářského hliníku. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobena v krásném černém provedení.


Bialetti Moka Express červená 1 porce
989 Kč

599 Kč

Legendární moka konvička od italského výrobce Bialetti. Pro 1 porci kávy – objem 50 ml. Konvička je vyrobena z potravinářského hliníku. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobena v krásném červeném provedení.


Bialetti Moka Express červená 3 porce
1 089 Kč

699 Kč

Legendární moka konvička od italského výrobce Bialetti. Pro 1 porci kávy – objem 150 ml. Konvička je vyrobena z potravinářského hliníku. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobena v krásném červeném provedení.


Bialetti Moka kávovar Induction, 6 porcí, černý
1 559 Kč

999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejžádanější moka konvička od značky Bialetti má krásný design a je vhodná i na indukci. Velmi kvalitní zpracování z Itálie. Konvička je vhodná na 300 ml kávy což je šest porce kávy.


Bialetti Musa 4 porce, nerez ocel
949 Kč

869 Kč

Bialetti kávovar Musa na indukční desky má elegantní a moderní design. Bialetti vytvořilo novou inovovanou verzi konvičky Musa, která se vyznačuje čistými liniemi. Musa je harmonií rafinovaného stylu a vášně pro skvělý šálek kávy.


Bialetti Musa 6 porce, nerez ocel
1 089 Kč

999 Kč

Bialetti vytvořilo novou inovovanou verzi konvičky Musa, která se vyznačuje čistými liniemi. Musa je harmonií rafinovaného stylu a vášně pro skvělý šálek kávy. Bialetti kávovar Musa na indukční desky má elegantní a moderní design.


Bialetti Sada hrnků cappucino s podšálkem
249 Kč

219 Kč

Akce

Sada dvou značkových hrnků na cappucino od italské značky Bialetti. Jsou vyrobeny z klasického, nadčasového porcelánu. Hrnky jsou odolné proti poškrábaní.


Bialetti Sada hrnků espresso s podšálkem-48%
349 Kč

179 Kč

Akce

Sada dvou značkových hrnků na espresso od italské značky Bialetti. Jsou vyrobeny z klasického, nadčasového porcelánu. Hrnky jsou odolné proti poškrábaní.


Bialetti Set mini express 2 šálky, červené
669 Kč
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová dárková sada od značky Bialetti v červené barvě. Set obsahuje hliníkový kávovar a dva šálky. Káva se vaří v kávovaru a rovnou kape do šálků, tudíž ji lze hned podávat.


Bialetti Venus 6 porcí, nerez ocel
849 Kč

699 Kč

Kávovar je vhodný pro použití na indukčním vařiči. Pokud nedůvěřujete hliníkovým kávovarům potom je nerezový kávovar volbou pro Vás. Pro ty, kteří preferují jemnější druh kávy, a elegantní a moderní design, je kávovar Venus ideálním řešením.


Bialetti French Press Preziosa 1l Gold - zánovní-27%
949 Kč

687 Kč

Zánovní

""Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 1 litr.""


Bialetti Moka Express červená 3 porce - rozbaleno-40%
1 089 Kč

650 Kč

Rozbaleno

Legendární moka konvička od italského výrobce Bialetti. Pro 1 porci kávy – objem 150 ml. Konvička je vyrobena z potravinářského hliníku. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobena v krásném červeném provedení.


Bialetti French Press 350 ml panáček Bialetti
669 Kč

499 Kč

Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu.


Bialetti Coffee Tin Dolce 250g
290 Kč

179 Kč

Připravte si dokonalou moka kávu sladké chuti Dolce Gusto. Originální značky Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení mleté italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.


Bialetti Coffee Tin Morbido 250g
290 Kč

179 Kč

Připravte si dokonalou moku z originální italské mleté kávy Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení filtrované italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.


Bialetti Coffee Tin Intenso 250g
290 Kč

179 Kč

Připravte si dokonalou moka kávu intenzivní chuti originální značky Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení mleté italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.


Bialetti French Press 1 l, panáček Bialetti
779 Kč

699 Kč

Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu.Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy.


Bialetti Gusto Intenso 500 g zrno
179 Kč

149 Kč

Připravte si dokonalou moka kávu z originální zrnkové kávy Bialetti, která je připravena speciálně pro použití do moka konviček. Balení o 500 g zrnkové kávy 100% Arabica s jemnou chutí a nádechem kakaa v kombinaci s karamelovými tóny.


Bialetti Mletá káva Brick Gusto Dolce 200 g
290 Kč

189 Kč

Novinka

Mletá káva Bialetti Brick Gusto Dolce je 100% Arabica, která potěší vaše smysly. Je speciálně připravena pro použití do moka konviček. Její jemně nasládlá chuť vás omámí již po prvním doušku. Vyrobeno v Itálii.


Bialetti Mletá káva Brick Gusto Intenso 200 g
290 Kč

189 Kč

Novinka

Mletá káva Bialetti Brick Gusto Intenso je 100% Arabica, která potěší vaše smysly. Je speciálně připravena pro použití do moka konviček. Díky své intenzivní chuti vás probudí a rozproudí krev. Vyrobeno v Itálii.


Bialetti Moka Express 3 porce, hliník
679 Kč

599 Kč

Stylový hliníkový kávovar s praktickým madlem pro italské espresso. Nechybí ani originální panáček, který je logem pro italskou značku Bialetti. Kromě porcí se řiďte také litráží v tomto případě 150 ml.


Bialetti Venus 4 porce, nerez ocel
749 Kč

649 Kč

Pro ty, kteří preferují jemnější druh kávy, a elegantní a moderní design, je kávovar Venus ideálním řešením. Kávovar je vhodný pro použití na indukčním vařiči. Pokud nedůvěřujete hliníkovým kávovarům potom je nerezový kávovar volbou pro Vás.


Bialetti Whole Gusto Dolce 500 g zrno
179 Kč

149 Kč

Připravte si dokonalou moka kávu z originální zrnkové kávy Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Půlkilové balení zrnkové 100% kávy Arabica se sladkou chutí Dolce Gusto.


Firma Bialetti vznikla v roce 1919, kdy Alfonso Bialetti otevřel dílnu v Crusinallo (Verbania), na výrobu polotovarů z hliníku. Motivováním podnikatelského ducha změnil svou dílnu na Alfonso Bialetti & C. Fonderia v Conchiglii – tím vzniklo studio pro návrhy a výrobu.

Díky skvělé intuici Alfonsa Bialetti v roce 1933 spatřil světlo světa kávovar Moka Express. Jeho design ve stylu Art Deco způsobil revoluční změnu v přípravě domácí kávy, díky čemuž se společnost stala jednou z předních italských výrobců kávovarů.

Značka Bialetti se dostala do většího podvědomí díky značné investici do reklamy v Carosellu (reklamní spot na počátku italské televize) zaměřené na komunikaci a obraz „Malého muže s knírkem“ – vytvořen v roce 1950 Paulem Campani – který se stal jejím symbolem a který je stále součástí ochranné známky.

Od počátku 50. let do konce 20. století Bialetti vyrobila více než 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal skutečným fenoménem průmyslového designu, autentickým „kultovním objektem“, schopným zajistit miliónům spotřebitelů chuť velkého espressa „all'italiana“.

Vždyť jen v Itálii vlastní 90% rodin jeden či více kávovarů Bialetti. To potvrzuje tradice, která se promítá do budoucnosti s jasným cílem: kvalita a garance spotřebitelům.

Firma Bialetti vznikla v roce 1919, kdy Alfonso Bialetti otevřel dílnu v Crusinallo (Verbania), na výrobu polotovarů z hliníku. Motivováním podnikatelského ducha změnil svou dílnu na Alfonso Bialetti & C. Fonderia v Conchiglii – tím vzniklo studio pro návrhy a výrobu.

Díky skvělé intuici Alfonsa Bialetti v roce 1933 spatřil světlo světa kávovar Moka Express. Jeho design ve stylu Art Deco způsobil revoluční změnu v přípravě domácí kávy, díky čemuž se společnost stala jednou z předních italských výrobců kávovarů.

Značka Bialetti se dostala do většího podvědomí díky značné investici do reklamy v Carosellu (reklamní spot na počátku italské televize) zaměřené na komunikaci a obraz „Malého muže s knírkem“ – vytvořen v roce 1950 Paulem Campani – který se stal jejím symbolem a který je stále součástí ochranné známky.

Od počátku 50. let do konce 20. století Bialetti vyrobila více než 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal skutečným fenoménem průmyslového designu, autentickým „kultovním objektem“, schopným zajistit miliónům spotřebitelů chuť velkého espressa „all'italiana“.

Vždyť jen v Itálii vlastní 90% rodin jeden či více kávovarů Bialetti. To potvrzuje tradice, která se promítá do budoucnosti s jasným cílem: kvalita a garance spotřebitelům.