Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Bialetti

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bialetti Venus 2 šálky Bialetti Venus 4 šálky, modrá
Bialetti Venus 2 šálky

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu s moka kávovarem Venus značky Bialetti, který se stane nepostradatelným pomocníkem v domácnosti i na cestách. Káva připravovaná v moka kávovaru dokáže nejlépe nahradit chuť intenzivního espressa. Maximální objem připravované kávy činí 90 ml, což se rovná 2 šálkům kávy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Bialetti Venus 10 šálků Bialetti Venus 4 šálky, modrá
Bialetti Venus 10 šálků

div>Vychutnejte si svou oblíbenou kávu s moka kávovarem Venus značky Bialetti, který se stane nepostradatelným pomocníkem v domácnosti i na cestách. Káva připravovaná v moka kávovaru dokáže nejlépe nahradit chuť intenzivního espressa. Maximální objem připravované kávy činí 480 ml, což se rovná 10 šálkům kávy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Bialetti Venus 4 šálky, modrá Bialetti Venus 4 šálky, modrá
Bialetti Venus 4 šálky, modrá

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu s moka kávovarem Venus značky Bialetti, který se stane nepostradatelným pomocníkem v domácnosti i na cestách. Káva připravovaná v moka kávovaru dokáže nejlépe nahradit chuť intenzivního espressa. Maximální objem připravované kávy činí 170 ml, což se rovná 4 šálkům kávy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Bialetti Venus 6 šálků, modrá Bialetti Pěnovač Tuttocrema Alluminum 10 Cm
Bialetti Venus 6 šálků, modrá

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu s moka kávovarem Venus značky Bialetti, který se stane nepostradatelným pomocníkem v domácnosti i na cestách. Káva připravovaná v moka kávovaru dokáže nejlépe nahradit chuť intenzivního espressa. Maximální objem připravované kávy činí 240 ml, což se rovná 6 šálkům kávy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Bialetti Pěnovač Tuttocrema Alluminum 10 Cm Bialetti Pěnovač Tuttocrema Alluminum 10 Cm
Bialetti Pěnovač Tuttocrema Alluminum 10 Cm

objem 166 ml, tvzdený plast a hliník, barva šedá

můžete mít 6.4. - 12.4.

Bialetti New Venus Copper 2 šálky Bialetti Pěnovač Tuttocrema Alluminum 10 Cm
Bialetti New Venus Copper 2 šálky

Oblíbená moka konvička od ještě oblíbenějšího tvůrce Bialetti. Pozvěte si Itálii k sobě domů a vychutnejte si kávu, ktera chutná jako espresso. Moka konvička je vhodná na plyn, sklokeramiku, elektriku.

můžete mít 31.3. - 3.4.

Bialetti New Venus 6 šálků Bialetti 0007314 BRIKKA 2020 NA 4 ŠÁLKY
Bialetti New Venus 6 šálků

Oblíbená moka konvička od ještě oblíbenějšího tvůrce Bialetti. Pozvěte si Itálii k sobě domů a vychutnejte si kávu, ktera chutná jako espresso. Moka konvička je vhodná na indukci, plyn, sklokeramiku i elektriku a zvládne přípravu až šesti šálků.

můžete mít 31.3. - 3.4.

Bialetti New Venus Copper 4 šálky Bialetti 0007314 BRIKKA 2020 NA 4 ŠÁLKY
Bialetti New Venus Copper 4 šálky

Měděná moka konvička na 4 šálky kávy od oblíbeného tvůrce Bialetti. Pozvěte si Itálii k sobě domů a vychutnejte si kávu, která chutná jako espresso. Moka konvička je vhodná na indukci, plyn, sklokeramiku, elektriku a další. 

můžete mít 31.3. - 3.4.

Bialetti 0007314 BRIKKA 2020 NA 4 ŠÁLKY Bialetti 0007314 BRIKKA 2020 NA 4 ŠÁLKY
Bialetti 0007314 BRIKKA 2020 NA 4 ŠÁLKY

Společnost Bialetti působí na trhu již od roku 1919. Vyznačuje se vysokou mírou inovací a kvalitou svých výrobků. Nový model kávovaru Bialetti briket 2020 na 4 šálky pro přípravu kávy s krémovou pěnou. Má speciální ventil, který umožňuje produkovat kávu pod dvakrát tak velkým tlakem a za poloviční

můžete mít 3.4. - 4.4.

Bialetti MOKA EXPRESS 18 ŠÁLKŮ Bialetti Ruční šlehač mléka Cappuccinatore Vetro 0,3l černy
Bialetti MOKA EXPRESS 18 ŠÁLKŮ

Objem 900 ml – na 18 šálků kávy. Konvička na kávu Moka je vyrobena v kolekci jednoho z nejpovedenějších italských designů. Materiál kávovaru je z hliníků. Díky němu již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Moderní zářivá barva a praktický tvar doplní moderní styl každé domácnosti. Nemusíte se ani bát ji položit na stůl do obývacího pokoje mezi hosty. Nenechávejte ji ovšem v mokrém či vlhkém prostředí a nevkládejte do myčky na nádobí.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Bialetti Ruční šlehač mléka Cappuccinatore Vetro 0,3l černy Bialetti Ruční šlehač mléka Cappuccinatore Vetro 0,3l černy
Bialetti Ruční šlehač mléka Cappuccinatore Vetro 0,3l černy

Bialetti Cappuccinatore Vetro je ruční napěňovač mléka italské výroby, se kterým si doma připravíme dokonale napěněné mléko. Bialetti Cappuccinatore Vetro o objemu 330 ml je vyroben ze skla a plastu a lze jej s úspěchem používat v mikrovlnných troubách.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Bialetti BIA1906.01 Elektrický napěňovač mléka Bialetti Ruční šlehač mléka Cappuccinatore Vetro 0,3l černy
Bialetti BIA1906.01 Elektrický napěňovač mléka

Elektrický ohřívač na mléko s kterým vytvoříte skvělé cappuccino, horkou čokoládu, cafe latte, mléčnou pěnu nebo jen mléko ohřejete. Za pár vteřin vytvoří napěňovač 115 ml teplé nebo studené pěny nebo ohřeje 240 ml mléka.

můžete mít 31.3. - 3.4.

Firma Bialetti vznikla v roce 1919, kdy Alfonso Bialetti otevřel dílnu v Crusinallo (Verbania), na výrobu polotovarů z hliníku. Motivováním podnikatelského ducha změnil svou dílnu na Alfonso Bialetti & C. Fonderia v Conchiglii - tím vzniklo studio pro návrhy a výrobu. Díky skvělé intuici Alfonsa Bialetti v roce 1933 spatřil světlo světa kávovar Moka Express. Jeho design ve stylu Art Deco způsobil revoluční změnu v přípravě domácí kávy, díky čemuž se společnost stala jednou z předních italských výrobců kávovarů. Značka Bialetti se dostala do většího podvědomí díky značné investici do reklamy v Carosellu (reklamní spot na počátku italské televize) zaměřené na komunikaci a obraz "Malého muže s knírkem" - vytvořen v roce 1950 Paulem Campani - který se stal jejím symbolem a který je stále součástí ochranné známky. Od počátku 50. let do konce 20. století Bialetti vyrobila více než 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal skutečným fenoménem průmyslového designu, autentickým "kultovním objektem", schopným zajistit miliónům spotřebitelů chuť velkého espressa "all'italiana". Vždyť jen v Itálii vlastní 90% rodin jeden či více kávovarů Bialetti. To potvrzuje tradice, která se promítá do budoucnosti s jasným cílem: kvalita a garance spotřebitelům.