10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bino Velký labyrint Bino Lékařský set v dřevěném kufříku
Bino Velký labyrint

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Domeček pro panenky 5 Bino Lékařský set v dřevěném kufříku
Bino Domeček pro panenky 5

Tento prostorný plně vybavený domeček se stane vysněným domovem pro panenky každé holčičky. Ve třech podlažích jsou všechny místnosti jako v opravdickém domě a dům navíc disponuje terasou a výtahem.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Bino Lékařský set v dřevěném kufříku Bino Lékařský set v dřevěném kufříku
Bino Lékařský set v dřevěném kufříku

S lékařskou sadou SANTÉ si děti užijí spoustu zábavy. Tento herní set si zamilují všichni malí doktoři a doktorky. Je plný praktických věcí, které jsou potřeba pro rychlé ošetření pacienta. Hra naučí děti nejen k citu a empatii, ale i to, že i jejich příští návštěva u lékaře již může být bez obav. Napomáhá také k rozvoji motoriky u dětí a učí je ke koordinaci očí a rukou. Díky svému hravému provedení jim pomáhá k rozeznávání různých tvarů a barev.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Dřevěná stavebnice, velký zámek Bino Dřevěná stavebnice, velký zámek
Bino Dřevěná stavebnice, velký zámek

S touto barevnou stavebnicí se skutečně dětské fantazii meze nekladou! Stavebnice obsahuje 268 dílků ze dřeva a plastových spojů. S touto tvořivou sadou můžete stavět cokoliv – domy, hrady, paláce a mnoho dalšího, pokud vaše představivost dovolí.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Rychlostní vlak na baterie Bino Dřevěná stavebnice, velký zámek
Bino Rychlostní vlak na baterie

Vaše vláčky dojedou vždy bezpečně do své cílové stanice, pokud je po dřevěných kolejích necháte táhnout za touto rychlostní moderní lokomotivou s jedním koncovým vagónem.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Set hudebních nástrojů 5ks Bino Dřevěná stavebnice, velký zámek
Bino Set hudebních nástrojů 5ks

Barevná, 5-ti dílná hudební sada nabízí širokou škálu různých zvuků. Sada obsahuje xylofon, ruční chrastítko, 2 rumba koule, triangl a tamburínu. Hudební set pomáhá rozvíjet vztah dítěte k hudbě a zároveň posiluje a procvičuje rytmické schopnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Tkalcovský stav s vlnou Bino 82912 Kočárek pro panenky tříkolový velký
Bino Tkalcovský stav s vlnou

Ideální hračka pro všechny děti, které milují ruční práce. Vaše děti se naučí, jakým způsobem se za starých časů tkalo na tkalcovském stavu! Radost z hotového výrobku bude nesmírná.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Bino Autodráha s garážemi Bino 82912 Kočárek pro panenky tříkolový velký
Bino Autodráha s garážemi

Autodráha s garážemi obsahuje čtyři barevná dřevěná autíčka, která se mohou přetáčet a tak snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte, co udělá! Zábavná hračka, kterou si zamilují nejen kluci.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino 82912 Kočárek pro panenky tříkolový velký Bino 82912 Kočárek pro panenky tříkolový velký
Bino 82912 Kočárek pro panenky tříkolový velký

Kočárek barevný trojkolka pro panenky pro všechny malé maminky. Maximální výška rukojeti je 72 cm. Vespod kočárku je prostorný košík na hračky nebo příslušenství pro panenku.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Magnetická tabule oboustranná, 80 x 40 x 42 cm Bino Magnetická tabule oboustranná, 80 x 40 x 42 cm
Bino Magnetická tabule oboustranná, 80 x 40 x 42 cm

Tato magnetická tabule je oboustranná. Jedna strana stojanu je bílá a magnetická. Na tu se dají magnetem přichytit různé obrázky nebo je určena pro psaní fixou. Druhá strana je břidlicová a je přizpůsobena na psaní křídou. Tyto dvě tabule umožňují dvěma dětem současně kreativně vytvářet svá mistrovská díla.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Bino Šatní skříň - medvědí rodinka Bino Magnetická tabule oboustranná, 80 x 40 x 42 cm
Bino Šatní skříň - medvědí rodinka

Barevná a šťastná medvědí rodinka, kterou mohou děti oblékat do různých kousků oblečení. Celkem 72 dílů, dřevěná krabička s víčkem na oblečení a vytváření kombinací. Vhodné od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Prolézačka housenka zelená Bino Magnetická tabule oboustranná, 80 x 40 x 42 cm
Bino Prolézačka housenka zelená

Prolézačka housenka tunel je oblíbená skládací prolézačka pro děti. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Bino Multifunkční motorická kostka Bino Farma magn. tabulka s puzzlemi 102ks
Bino Multifunkční motorická kostka

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Farma magn. tabulka s puzzlemi 102ks Bino Farma magn. tabulka s puzzlemi 102ks
Bino Farma magn. tabulka s puzzlemi 102ks

Rozměry balení: 30,5×23,5×3,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov, magnet Zábavná a tvořivá hra pro děti v dřevěné krabičce na téma farma Balení obsahuje magnetické obrázky, ze kterých si dle návodu můžeš vytvářet různé obrázky na magnetické.

můžete mít 4.3.

Bino Dřevěná vláčkodráha s mostem, 90ks Bino Farma magn. tabulka s puzzlemi 102ks
Bino Dřevěná vláčkodráha s mostem, 90ks

Hra s vláčky fascinuje děti stejně po generace. 90dílná železniční sada obsahuje vše, co potřebujete pro svou první železniční trať. Ideální popustit uzdu fantazii! S dřevěným vláčkem mohou děti hravou formou rozvíjet svou motoriku, kreativitu a fantazii. Ideální dárek s přidanou hodnotou.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Přepravka s nářadím Bino Hra s kladívkem hasiči
Bino Přepravka s nářadím

Parádní dřevěná sada nářadí ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo pomocí šroubků, matiček, klíčů a kladiva postav jednu ze 4 možností – přepravku na nářadí, hasičské auto, psa či robota! Práce s pracovním nářadím je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Kytara 23" Bino Hra s kladívkem hasiči
Bino Kytara 23"

Kytara jako hračka pro malé hudebníky. Seznamujte děti s hudebními nástroji a probuďte v nich touhu po tom, učit se na ně hrát a zabavit se s nimi.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Hra s kladívkem hasiči Bino Hra s kladívkem hasiči
Bino Hra s kladívkem hasiči

Postavte si s dětmi kompletní hasičskou stanici i s ohněm. Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Motorická kostka 5v1 Bino Bino Shifter, který odpovídá zvířatům Safari
Bino Motorická kostka 5v1

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Kolébka s peřinkami Bino Bino Shifter, který odpovídá zvířatům Safari
Bino Kolébka s peřinkami

Klasická dřevěná kolébka pro panenky. Je vyrobena z přírodního materiálu s decentními vyřezávanými aplikacemi na bocích. Součástí kolébky je také peřinka pro panenku.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Mini-orchestr Bino Houpací talíř, želva - zeleno/modrý
Bino Mini-orchestr

Malý orchestr v jedné krabici. Vaši malí hudebníci naleznou v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučná dřívka a rumba vejce. Rozvíjí cit pro rytmus a upevňuje vztah k hudbě.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Horolezecké lano Bino Houpací talíř, želva - zeleno/modrý
Bino Horolezecké lano

Vyrobeno z robustního materiálu. Právě robustní a odolná konstrukce a nosnost 270 kg zaručují, že vám a vaší rodině vydrží provazová houpačka několik let. Kromě toho, že děti učí zábavě, zlepšuje také jejich fyzickou sílu, rovnováhu, koordinaci, představivost a sebevědomí.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Houpací talíř, želva - zeleno/modrý Bino Houpací talíř, želva - zeleno/modrý
Bino Houpací talíř, želva - zeleno/modrý

Talířová houpačka je skvělá zábava pro všechny fanoušky houpání. Nejlepší dárek pro vaše děti, který rozvíjí jejich smysl pro rovnováhu, koordinaci a smysl pro rytmus. Dřevěná houpací deska s motivem želvy se jednoduše nasadí zespodu na lano a upevní uzlem. Díky tomu lze snadno nastavit ideální délku.

můžete mít DNES

Od MALL
Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992 jako označení pro škálu dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů a vybavení mateřských školek. Rychle po svém vzniku slavila značka BINO značný úspěch nejen na domácím trhu, ale i ve více než 10-ti dalších zemích evropy.

Filozofií značky BINO je motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme“. Základní stavební prvky, na kterých je značka vybodována jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Veškeré použité materiály podléhají přesné kontrole a stejně jako veškeré finální výrobky splňují veškeré předepsané bezpečnostní normy. Produkty jsou určené především pro pobavení a rozvoj dětí od nejmenší až po školáky. Většina hraček spojuje zábavu s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné motoriky, formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. Firma je držitelem certifikátu FSC, který je udělováno pouze firmám s šetrným přístupem k životnímu prostředí.