Bino Vláčkodráha 80 ks na baterie

Bino Vláčkodráha 80 ks na baterie

Postavte si vláčkodráhu s mnoha doplňky zcela podle vašich představ. Jednotlivé dílky lze libovolně přestavovat. Součástí je příslušenství jako helikoptéra s přistávacím portem, výhybky, železniční most, různé zatáčky, závory, figurky či stromky. Celý popis
1 779 Kč
1 199 Kč
-32%
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
2.3.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1092066

Popis

Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992 jako označení pro škálu dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů a vybavení mateřských školek. Filozofií značky BINO je motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme“. Základní stavební prvky, na kterých je značka vybodována jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Produkty jsou určené především pro pobavení a rozvoj dětí od nejmenší až po školáky. Většina hraček spojuje zábavu s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné motoriky, formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. Firma je držitelem certifikátu FSC, který je udělováno pouze firmám s šetrným přístupem k životnímu prostředí.

Specifikace:

  • S touto velkou sadou obsahující celkem 80 kusů lze sestavit velkou vláčkodráhu.
  • Jednotlivé části lze měnit podle vlastních představ a postavit tak dráhu v mnoha variantách.
  • Součástí je velké množství příslušenství jako výhybky, závory, figurky, železniční most, různé zatáčky či helikoptéra s přistávacím portem.
  • Šířka kolejí je 4 cm a jsou 1,2 cm silné.
  • Koleje a doplňky jsou vyrobeny z přírodního bukového dřeva a vyznačují se vysokou kvalitou.
  • Lokomotiva funguje na 1× AA baterii, která není součástí balení.
  • Vhodné pro děti od 3 let.