10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Biolit tekutá náplň do elektrického odpařovače 45 nocí Biolit tekutá náplň do elektrického odpařovače 45 nocí
Biolit tekutá náplň do elektrického odpařovače 45 nocí
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Náhradní tekutá náplň je určena pro elektrický odpařovač Biolit. Insekticid chrání proti komárům včetně tygřích i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech. Nepřetržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodin).

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Lapač potravinových molů 2 x 3 ks Biolit tekutá náplň do elektrického odpařovače 45 nocí
Biolit Lapač potravinových molů 2 x 3 ks

Lapač potravinových molů od značky Biolit účinně ochrání potraviny před čtyřmi nejčastějšími druhy potravinových molů. Obsahuje kombinaci vnitřního lepicího povrchu a vábící látky (feromonu), která spolehlivě láká samečky potravinových molů. Po sejmutí ochranné fólie poskytuje ochranu až 8 týdnů.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Plus sprej proti vosám 2x400 ml Biolit tekutá náplň do elektrického odpařovače 45 nocí
Biolit Plus sprej proti vosám 2x400 ml
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Speciální sprej Biolit Plus je vysoce účinný k hubení a ochraně proti vosám. Jeho aplikátor umožňuje zasáhnout hmyz na větší vzdálenost a optimálně účinnou dávkou. Okamžitý podchlazovací účinek snižuje pohyblivost hmyzu.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Insekticidní nástraha k hubení mravenců 2 x 1 ks Biolit Plus elektrický strojek proti komárům, mouchám s tekutou náplní 45+45 nocí
Biolit Insekticidní nástraha k hubení mravenců 2 x 1 ks

Insekticidní nástraha od značky Biolit umožňuje nepřetržitou a účinnou kontrolu výskytu mravenců (Lasius niger) pomocí nástrahových staniček. Nástraha, kterou dělnice odnesou do hnízda, vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. Zahubí kolonii mravenců za 3–4 týdny od umístění nástrahy.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Plus sprej Stop pavoukům 2x400 ml Biolit Plus elektrický strojek proti komárům, mouchám s tekutou náplní 45+45 nocí
Biolit Plus sprej Stop pavoukům 2x400 ml
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Bilot Plus sprej je primárně určen proti pavoukům, ale je účinný i na jiný lezoucí hmyz jako jsou mravenci, šváby či škvoři. Působí dvojím způsobem – zabíjí ihned po aplikaci a funguje jako prevence.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Plus elektrický strojek proti komárům, mouchám s tekutou náplní 45+45 nocí Biolit Plus elektrický strojek proti komárům, mouchám s tekutou náplní 45+45 nocí
Biolit Plus elektrický strojek proti komárům, mouchám s tekutou náplní 45+45 nocí
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Biolit Plus je elektrický odpařovač proti komárům a mouchám, které zabíjí i na hůře přístupných místech a ve velkých prostorech. Přináší rychlý účinek a nepřetržitou ochranu se svěží vůní citronelly.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Past proti potravinovým molům 3 ks Biolit sprej proti vosám a sršňům 400ml BIOLIT PLUS
Biolit Past proti potravinovým molům 3 ks

Vlastnosti Past pro monitorování problematických míst Neobsahuje insekticidy a je bez zápachu Past na potravinové moly působí až 8 týdnů Jedinci se přilepí na papírový proužek Balení obsahuje 3 ks Popis Popis Biolit past proti potravinovým molům obsahuje atraktivní látku…

můžete mít 5.12.

Biolit sprej proti vosám a sršňům 400ml BIOLIT PLUS Biolit sprej proti vosám a sršňům 400ml BIOLIT PLUS
Biolit sprej proti vosám a sršňům 400ml BIOLIT PLUS

Speciální sprej Biolit Plus je vysoce účinný k hubení a ochraně proti vosám a sršňům.

můžete mít 4.12.

Biolit Plus sprej proti mravencům 2x400 ml Biolit sprej proti vosám a sršňům 400ml BIOLIT PLUS
Biolit Plus sprej proti mravencům 2x400 ml
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Sprej Biolit Plus je vysoce účinný a trvanlivý povrchový sprej na hubení mravenců i jiného lezoucího hmyzu v domácnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Prášek proti lezoucímu hmyzu 250g Biolit Náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.
Biolit Prášek proti lezoucímu hmyzu 250g
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Prášek proti mravencům vytvoří bariéru proti vniknutí hmyzu do interiéru. Biolit prášek zajistí nepřetržitou ochranu až po dobu 12 týdnů.

můžete mít DNES

Od MALL
Biolit Elektrický odpařovač se suchou náplní 10 ks Biolit Náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.
Biolit Elektrický odpařovač se suchou náplní 10 ks

Vlastnosti Biolit elektrický odpařovač se suchou náplní Poskytuje spolehlivou ochranu nejméně 10 nocí Efektivně hubí komáry pakomáry pakomárce a jiný malý hmyz Bez parfemace Působí i při mírně otevřených oknech Balení obsahuje 1 ks odpařovače 10 polštářků Popis…

můžete mít 5.12.

Biolit náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal. Biolit náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.
Biolit náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.

30 nocíZpůsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod pro použití:1. Vyjměte polštářek z obalu. 2. Zasuňte polštářek do odpařovače pod ochrannou mřížku. 3. Zapojte odpařovač do odpovídající zásuvky. Přípravek začne působit do 10 minut. 4.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit past proti potravinovým molům 3 ks Biolit náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.
Biolit past proti potravinovým molům 3 ks

 Past pro monitorování problematických místNeobsahuje insekticidy a je bez zápachu Past na potravinové moly působí až 8 týdnůJedinci se přilepí na papírový proužek Balení obsahuje 3 ks Biolit past proti potravinovým molům obsahuje atraktivní látku, která přivábí samčí moly.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit Plus 007 sprej proti vosám 400 ml Biolit náhradní polštářky do elektrického odpařovače 30 ks/bal.
Biolit Plus 007 sprej proti vosám 400 ml

 Biolit Plus je vysoce účinný prostorový a povrchový sprej k ochraně proti vosám. Nový aplikátor umožňuje zasáhnout hmyz větší dávkou účinné látky a také na větší vzdálenost. Díky velkému výdeji látky má Biolit Plus také  okamžitý podchlazovací účinek, který snižuje pohyblivost hmyzu.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit Plus sprej proti mravencům 400 ml Biolit prášek proti lezoucímu hmyzu 250 g
Biolit Plus sprej proti mravencům 400 ml

 Vhodný pro okamžité vyhubení hmyzuLze použít i jako preventivní postřik Dlouhotrvající účinek až 8 týdnůK hubení mravenců a jejich hnízdRychlý účinek Bez parfemace či zápachuVhodný i do interiéru Biolit plus proti mravencům je vysoce účinný a trvanlivý povrchový sprej na hubení mravenců a jiného l

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit Plus Stop pavoukům 400 ml Biolit prášek proti lezoucímu hmyzu 250 g
Biolit Plus Stop pavoukům 400 ml

Až 4 týdnyZpůsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Pro okamžité omráčení a následné usmrcení stříkejte přímo na pavouka nebo jiný lezoucí hmyz.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit prášek proti lezoucímu hmyzu 250 g Biolit prášek proti lezoucímu hmyzu 250 g
Biolit prášek proti lezoucímu hmyzu 250 g

Proti vniknutí hmyzu do interiéru. Nepřetržitá ochrana až po dobu 12 týdnů.Pomáhá chránit proti opětovnému zamoření. Rychlý účinek – do 30 minut po kontaktu hmyz hyne.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit Proti lezoucímu hmyzu 400 ml Biolit Uni 007 sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzu 400 ml
Biolit Proti lezoucímu hmyzu 400 ml

Popis Biolit proti lezoucímu hmyzu insekticid díky účinnému složení působí okamžitě během několika sekund a poskytuje dlouhotrvající ochranu až 4 týdny Zahubí dospělé šváby a jejich vajíčka Působí i na lezoucí hmyz jako jsou…

můžete mít 5.12.

Biolit Proti lezoucímu hmyzu 400 ml Biolit Uni 007 sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzu 400 ml
Biolit Proti lezoucímu hmyzu 400 ml

Biolit proti lezoucímu hmyzu, insekticid díky účinnému složení působí okamžitě během několika sekund a poskytuje dlouhotrvající ochranu až 4 týdny. Zahubí dospělé šváby a jejich vajíčka. Působí i na lezoucí hmyz jako jsou např. rus domácí, mravenci, pavouci, rybenky, ploštice a cvrčci.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit Uni 007 sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzu 400 ml Biolit Uni 007 sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzu 400 ml
Biolit Uni 007 sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzu 400 ml

 Účinný sprej proti létajícímu i lezoucímu hmyzuRychlý účinek Zabíjí mouchy, komáry, šváby, mravenceBez parfemace či zápachu Biolit Uni proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, insekticid je vysoce účinný sprej proti lezoucímu a létajícímu hmyzu v domácnostech, jako jsou např.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Biolit L proti létajícímu hmyzu 2x400 ml Biolit L proti létajícímu hmyzu 2x400 ml
Biolit L proti létajícímu hmyzu 2x400 ml
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Vysoce účinný sprej proti mouchám, komárům, ovádům, vosámmolům oceníte zejména na chalupě či dovolené. Působí rychle a stoprocentně a to vše bez parfemace či jiného zápachu.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Biolit UNI 007 2x400 ml Biolit L proti létajícímu hmyzu 2x400 ml
Biolit UNI 007 2x400 ml
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek

Univerzální sprej značky Biolit proti létajícímu i lezoucímu hmyzu je rychlý a účinný. Zbaví vaší domácnost komárů, švábů, mravenců a jiného otravného hmyzu a to vše bez parfemace a jiného zápachu.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Biolit elektrický odparovač 45 nocí Biolit L proti létajícímu hmyzu 2x400 ml
Biolit elektrický odparovač 45 nocí
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí a odpuzuje komáry, pakomáry, pakomárce a jiný malý hmyz. Používá se především v ložnicích a jiných obytných místnostech. Nepřetržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodin).

Momentálně nedostupné

Od MALL

Biolit je původní česká značka s dlouholetou tradicí, kterou má v současné době pod svými křídly společnost SC Johnson. Nabízí komplexní řešení v boji proti lezoucímu i létajícímu hmyzu. Velmi oblíbená je především řada speciálních sprejů na pavouky, mravence a vosy. Značka se neustále vyvýjí a inovuje. Nově v jejím portfoliu přibyla parfémovaná řada s vůní pomerančového květu.