Birkenstock Sandály vel. 45 EU Milano

Birkenstock Sandály Milano

3 716 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Birkenstock Milano. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

Birkenstock Pantofle vel. 38 EU 071791

Birkenstock Pantofle 071791

2 666 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální boty dámské Birkenstock 071791 071791 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Birkenstock projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

Birkenstock Pantofle grafitové vel. 41 EU Madrid Big Buckle

Birkenstock Pantofle grafitové Madrid Big Buckle

2 501 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální boty dámské Birkenstock Madrid Big Buckle 1015314 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Birkenstock projektů, které dostaly nový vzhled.

Birkenstock Pantofle vel. 41 EU Madrid Big Buckle BF

Birkenstock Pantofle Madrid Big Buckle BF

2 225 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Model Birkenstock Madrid Big Buckle BF 1015278 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Birkenstock Madrid Big Buckle BF se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Birkenstock Sandály zelené vel. 32 EU Milano Kids Eva

Birkenstock Sandály zelené Milano Kids Eva

798 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Model Birkenstock Milano Kids Eva 1009354 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Birkenstock Milano Kids Eva se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Birkenstock Sandály růžové vel. 30 EU Rio Eva

Birkenstock Sandály růžové Rio Eva

798 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Birkenstock Rio Eva. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

Birkenstock Sandály modré vel. 29 EU Milano Kids Eva

Birkenstock Sandály modré Milano Kids Eva

923 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální boty dětské Birkenstock Milano Kids Eva 1009355 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Birkenstock projektů, které dostaly nový vzhled.

Birkenstock Pantofle růžové vel. 40 EU Cora

Birkenstock Pantofle růžové Cora

1 474 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální boty dámské Birkenstock Cora 1013186 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Birkenstock projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 37 EU Madrid Big Buckle

Birkenstock Pantofle béžové Madrid Big Buckle

3 082 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Design modelu Birkenstock Madrid Big Buckle 1015279 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.