Bohemia Crystal Bohemia Crystal Sklenice na šampaňské Angela 160ml (set po 6ks)
852 Kč

Sada 6 sklenic na šampaňské Angela je vyrobena z olovnatého křišťálu. Objem 160ml. Lze mýt v myčce. Pít dobré šampaňské je zážitek, co mu ale dodá punc luxusu, je sklenička Angela s tradičním mřížkovým brusem od českých sklářů. Ostatní produkty z kolekce Angela si prohlédněte zde.

Bohemia Crystal Ručně broušené sklenice na víno (set po 6ks)
2 237 Kč

Sada 6 ručně broušených sklenic na víno z olovnatého křišťálu na víno s tradičním čekým dekorem. Objem 210ml. Lze mýt v myčce. Nádherná a precizní ruční práce. Tradiční a klasický sklářský dekor (pk500). Ladný tvar. Silný design.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dóza na noze s víčkem Metropolitan 260mm
1 117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal dóza na noze s víčkem Metropolitan 260mm, váha 2 850 g, rozměry 190 × 190 × 262 mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal dóza s víčkem z kolekce Metropolitan má moderní čtvercový design. Stojí na silné nožce.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Sklenice na šampaňské Dover 180ml (set po 6ks)
976 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal sklenice na šampaňské Dover 180ml (set po 6ks), vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal sklenice na šampaňské z kolekce Dover má moderní lineární brus a tradiční tvar. Její vysoký kalich krásně zobrazuje perlení vína.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Karafa na whisky, rum a pálenku Soho 700ml
822 Kč

Bohemia Crystal karafa na whisky Soho 700ml, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekce Soho je napůl hladká, napůl ostře řezaná jako diamanty. Karafa má moderní design a svým zajímavým vzhledem rozzáří každý interiér.

Bohemia Crystal Ručně broušené sklenice na šampaňské Felicie Romantic 150ml (set po 2ks)
3 176 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na šampaňské Felicie Romantic 170ml (set po 2ks) zatírané zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové fialové krabičce Sklenice na šampaňské Felicie Romantic je set nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění. Kompletně ruční práce.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Dekorativní vázička 170 mm
197 Kč

Bohemia Crystal Dekorativní vázička 170mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal dekorativní vázička je ideální na sušené květiny a drobné dekorace. Ozdobu dělá i prázdná. Vyrobeno z olovnatého křišťálu s bezkonkurenčním leskem a pevností. Vhodné do myčky.

Bohemia Crystal Ručně broušené sklenice na whisky Felicie Romantic 300ml (set po 2ks)
3 073 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal Ručně broušené sklenice na whisky Felicie Romantic 300ml (set po 2ks) zatírané zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové fialové krabičce se Sklenice na whisky Felicie Romantic je set nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění. Kompletně ruční práce.

Bohemia Crystal Ručně broušený džbán Felicie Line Gold 1,3l
9 647 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal ručně broušený džbán Felicie Line Gold 1300ml s ručně malovanou zlatou linkou. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno ve fialové dárkové krabici se saténem. Džbán Felicie Line Gold je luxusní kousek nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění. Kompletně ruční práce.

Bohemia Crystal Ručně broušený džbán Prisma Line Gold 1300ml
7 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal ručně broušený džbán Prisma Line Gold 1300ml s ručně malovanou zlatou linkou. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno ve fialové dárkové krabici se saténe Bohemia Crystal ručně broušený džbán Prisma Line Gold je luxusní kus nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Karafa na whisky Kathrene 41767/700ml
899 Kč

Karafa Kathrene se hodí na whisky nebo na likér. Je vyrobena z kvalitního olovnatého křišťálu. Skutečný objem cca 500ml. Lze mýt v myčce. Elegantní, štíhlá, jednoduchá. Těmito třemi slovy by šla popsat karafa na whisky z olovnatého křišťálu. Perfektní prezentace i té nejlepší whisky.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa Fortune 330mm
1 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal Mísa Fortune 330mm. Vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Fortune se inspirovala luxusem a bohatstvím. Aristokratický design se tu nádherně prolíná s leskem olovnatého křišťálu. Mísa působí velkolepě.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Mísa na noze Samurai 290mm
2 059 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal Mísa na noze Samurai 290mm. Vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Samurai vás zanese na do zemí vycházejícího slunce. Nádherný asymetrický design a dekor připomínají bambusové lesy a drobné ptáčky, kteří v hejnech létají nad stromy.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Ručně broušená Gondola Romatic 205mm
6 192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal Ručně broušená Gondola Romatic 205mm se zatíraným zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Nevhodné do myčky. Nádherná gondola na noze Romantic je luxusní kus nejkrásnějšího a neryzejšího českého sklářského umění. Komplet ruční práce.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Sada misek Ikaros 130mm (set po 6ks)
1 116 Kč

Bohemia Crystal Set 6 misek Ikaros 130mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Ikaros připomíná svým vzhledem ptačí perutě bájného Ikara. Čistý a moderní design zaujme na první pohled. Mísa je krásnou a neokoukanou dekorací do moderního interiéru.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Set na vodu Orbit (1 karafa + 6 sklenic)
2 125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal set na vodu Orbit (1 karafa + 6 sklenic). Objem karafy 700ml, objem sklenic 300ml. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Orbit – jednoduchá a stabilní křivka tvarů setu na vodu Orbit přitáhne vaši pozornost.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Stojan na ubrousky Kohout 144mm
376 Kč

Bohemia Crystal Stojan na ubrousky Kohout 144mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal stojánek na ubrousky Kohout je ideálním společníkem na každou prostřenou tabuli. Design kohoutka doladí jakoukoli příležitost společného hodování.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Svícen Olympia 255mm
953 Kč

Bohemia Crystal svícen Olympia 255mm, váha 835 g, rozměry 77 × 77 × 253 mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal svícen z kolekce Olympia má jednoduchý a elegantní design. Přinese světlo do vašeho domova a vytvoří útulnou atmosféru během chvilky.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Váza Bromelias 305mm
1 306 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal Váza Bromelias 305mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal váza z kolekce Bromelias se inspirovala exotickou bromélií. Stejně jako ona, má špičaté okraje, ale zachovává si jemnost a krásu. Váza působí průbojně a půvabně.

Bohemia Crystal Ručně broušená dóza s víčkem Romantic Horizont 130mm
6 580 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal Ručně broušená dóza s víčkem Romantic Horizont 130mm zatíraná zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové fialové krabičce se saténem. Nelze mý Kouzelná cukřenka Romantic Horizont je luxusní kousek nejkrásnějšího a neryzejšího českého sklářského umění.

Bohemia Crystal Ručně broušená mísa Romantic 130mm
2 448 Kč

Bohemia Crystal Ručně broušená mísa Romantic 130mm zatíraná zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové fialové krabičce se saténem. Nelze mýt v myčce! Mísa Romantic je luxusní kousek nejkrásnějšího a neryzejšího českého sklářského umění. Komplet ruční práce.

Bohemia Crystal Ručně broušená váza Felicie Romantic 305mm
12 877 Kč

Bohemia Crystal Ručně broušená váza Felicie Romantic 305mm se zatíraným zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové fialové krabičce se saténem. Nelze mýt v my Bohemia Crystal ručně broušená váza Felicie Romantic je kus nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění.

Bohemia Crystal Ručně broušený džbán Felicie Line Gold 1200ml
10 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Crystal ručně broušený džbán Felicie Line Gold 1200ml s ručně malovanou zlatou linkou. Vyrobeno z olovnatého křišťál. Baleno ve fialové dárkové krabici se saténem. Bohemia Crystal džbán z kolekce Felicie Line Gold je kus nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění.