Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Falco 290mm
1 387 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mísa Falco je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 290mm. Lze mýt v myčce. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Připomíná Vám dekor mísy „letokruhy“? Vězte, že to je velmi specifický dekor, který čeští skláři použili na tuto mísu.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Váza Colosseum 355mm
1 286 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váza Colloseum je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Výška 355mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Luxusní moderní design vázy Colloseum vyzařuje pevnost a stabilitu.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Yoko 210mm
617 Kč

Mísa Yoko je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Šířka 210mm, výška 91mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Mísa Yoko je výkřikem futuristické, průbojné a post-moderní éry. Její masivní a živelný design připomíná plameny zamrzlé v čase.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Váza Arezzo 330mm
950 Kč

Váza vyrobená z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce, výška 33 cm. Moderní design, nekompromisní tvary, silné stěny. Váza Arezzo není jen silnou a překrásnou dekorací a domovem každé kytice, je i vyjímečným produktem z českého bezolovnatého křišťálu. Vhodná do myčky.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Arezzo karafa 4C800/1/99J36/070l
997 Kč

Arezzo karafa na whisky z bezolovnatého křišťálu. Skutečný objem cca 500ml. Lze mýt v myčce. Šířka láhve 95mm, výška láhve 290mm. Obdivuhodná symetrická karafa z kvalitního českého křišťálu se hodí na whisky nebo pálenku a je určena pro opravdové znalce a milovníky whisky.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Dóza s víčkem Quadro
617 Kč

Dóza s víčkem Quadro je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Dóza s víkem je vysoká 17,5cm, v nejširším místě má 17,2cm x 17,2cm.Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt Dóza Quadro s víčkem je moderní a elegantní doplněk každého současného interiéru.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Karafa na víno Quadro 850ml
1 221 Kč

Bohemia Crystal Karafa se zátkou na víno z bezolovnatého křišťálu. Skutečný objem cca 600ml. Vhodné do myčky. Originální karafa na víno s dokonale padnoucí zátkou. Karafa je vyrobena z bezolovnatého křišťálu a díky tomu má vysoký lesk a pevnost.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Karafa na whisky Orbit 700ml
1 195 Kč

Karafa na whisky Orbit je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Skutečný objem je cca 500ml. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Výška láhve 32mm, šířka láh Láhev na whisky Orbit je krásným kouskem bezolovnatého křišťálu, který si získá především milovníky jednoduchosti a elegance.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Karafa na whisky, rum a pálenku Apollo 900ml
1 162 Kč

Karafa na whisky, rum a pálenku Apollo, skutečný objem cca 500ml, vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Moderně tvarovaná karafa na whisky, rum a jiné lihoviny. Tvarem připomíná mužské torzo. Jedná se o velmi originální designový kousek. Vyrobena z bezolovnatého křišťálu.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Apollo 280mm
719 Kč

Mísa Apollo je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 280mm. Lze mýt v myčce. Zajímavá mísa Apollo zaujme oko každého znalce českého sklářského umění. Vhodná jako hodnotný dárek, pro všechny, kteří staví svůj život na ověřených rozhodnutích.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Arezzo 150mm
296 Kč

Mísa Arezzo je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 15cm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Dáte si rádi u svého oblíbeného filmu arašídy, křupky nebo slané tyčky? Nebo máte rádi drobnosti na jednom místě? Tak to je pro vás mistička Arezzo jako dělaná.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Arezzo 320mm
872 Kč

Mísa Arezzo, velikost mísy 320mm, vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Moderní design, nekompromisní tvary, silné stěny. Čtyři hrany. To jsou poznávací rysy kolekce Arezzo. Mísa Arezzo je silnou a překrásnou dekorací a výjimečným produktem z českého bezolovnatého křišťálu.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Colosseum 130mm (set po 6ks)
1 635 Kč

Bohemia Crystal Set 6 misek Colloseum. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu. Lze mýt v myčce. Dáte si rádi u svého oblíbeného filmu arašídy, křupky nebo krátké tyčinky, čokolády? Právě Vám doporučíme menší misku Colloseum.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Colosseum 255mm
920 Kč

Bohemia Crystal Mísa Colosseum je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Mísa Colosseum má průměr 255 mm. Česká strojová výroba, dokonalé dílo z kvalitního bezolovnatého křišťálu. Perfektní doplněk na doplnění atmosféry i ve Vašem domově.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Facet 180 mm
347 Kč

Mísa Facet, z bezolovnatého křišťálu, průměr 18cm, možno mýt v myčce Bohemia Crystal mísa z kolekce Facet má moderní design s hranami a zářezy. Působí velice šik a skvěle doplní každý interiér.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Globus 250mm
497 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mísa Globus je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Výška 250mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Mísa Globus je krásným něžným doplňkem. Její celý design připomíná velký otevřený leknín.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa na noze Neptune 195mm
749 Kč

Mísa na noze Neptun z bezolovnatého křišťálu, výška19,5 cm, průměr 17 cm. Možno mýt v myčce Mísa Neptune se vyznačuje moderním deignem, který doplní každý současný interiér. Mísa sedí na elegantní nožce. Dovnitř můžete například naaranžovat drobné ovoce a různé čokoládové bonbony, nebo květiny.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Orbit 180mm
617 Kč

Mísa Orbit je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 180mm, výška 88mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. lzy mýt v myčce. Mísa Orbit se, jako celá tato kolekce, vyznačuje oblým, příjemným a konejšivým designem nebeských sfér.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Orbit 305mm
928 Kč

Mísa Orbit je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 305mm., výška 128mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Mísa Orbit se, jako celá tato kolekce, vyznačuje oblým, příjemným a konejšivým designem nebeských sfér.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Quadro 220mm
410 Kč

Mísa na Quadro je vyrobena z bezolovnatého křišťálu.. Výška 220mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v mčce. Mísa Quadro je moderní a elegantní doplněk každého současného interiéru. Vyznačuje se čtyřmi hranami a čistými liniemi.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Quadro 325mm
851 Kč

Mísa Quadro je vyrobena z bezolovnatého křišťálu.. Výška 325mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v mčce. Mísa Quadro je moderní a elegantní doplněk každého současného interiéru. Vyznačuje se čtyřmi hranami a čistými liniemi.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Yoko 305mm
1 286 Kč

Mísa na ovoce Yoko je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 305mm, výška 115mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Lze mýt v myčce. Mísa Yoko je výkřikem futuristické, průbojné a post-moderní éry. Její masivní a živelný design připomíná plameny zamrzlé v čase.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Nápojový set Apollo (1 džbán + 6 sklenic)
1 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set na vodu a nealko nápoje obsahuje džbán o objemu 1,7l a 6 sklenice na nealko o objemu 480ml Apollo. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu Džbán a 6 sklenic na nealko nápoje je vyroben z vysoce kvalitního bezolovnatého křišťálu.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Orbit karafa 4C777/1/00000/080l
1 206 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Quadro karafa na whisky z bezolovnatého křišťálu. Skutečný objem cca 600ml. Lze mýt v myčce. Šířka láhve 119mm, výška láhve 276mm. Krásný kompletní dárek pro Vás, vaše přátele i rodinu. Quadro je kolekce s velmi rafinovaným designem.