BS Toys Barevné cíle

BS Toys Barevné cíle

790 Kč

Červená vs Modrá. Táhni a vystřel! Kolik cílů dokážete porazit? Když jsou všechny terče dole, tým s největším počtem bodů vyhrává. 6+| překližka | 2 luky, 2 puky a 15 terčů | mašle: 16×9,5 cm |terč: 7×6 cm | průměr puku: 6 cm

BS Toys Vegetarián - motorická hra

BS Toys Vegetarián - motorická hra

890 Kč

Dejte zeleninu na talíř, ale pozor ať nespadne. Hoď kostkou a otoč pokličku na hrnci na správnou barvu.Použijte pinzetu na sběr zeleniny a seberte zeleninu nakreslenou na talíři.Dejte zeleninu na talíř, ale pozor ať nespadne na stůl nebo talíř.

BS Toys Ztrácející se ponožky - postřehová hra

BS Toys Ztrácející se ponožky - postřehová hra

690 Kč

Postřehová hra je velmi oblíbená především u dětí v mateřských školách, hra inspirována českou pohádkou o ztrácejících se ponožkách. Děti mají za úkol najít správnou (levou, pravou) ponožku dle předlohy, aby je to ještě více bavilo, mají k dispozici " dřevěné přísavky " a o zábavu je postaráno !

BS Toys Kroket Junior

BS Toys Kroket Junior

990 Kč

Dětský kroket pro nejmenší. Hra je určena pro 2 hráče, nebo se mohou děti střídat. Rozestavte „branky“ a pusťte se do hry.

OBSAHUJE

2× dětskou hůl, 2× míček. 6 různých psů jako branky, Výška branky: cca 18cm.

BS Toys 3 věže

BS Toys 3 věže

1 090 Kč

Postavte krásné věže a hravě se učte o tvarech a barvách a trénujte své prostorové vnímání. S dvanácti vzorovými kartami můžete hrát tuto hru v různých úrovních obtížnosti nebo si můžete postavit svou vlastní věž! 4+ | Dřevo a lepenka| 27,5×27,5×4,6 cm

BS Toys CRAZY KOORDINAČNÍ HRA

BS Toys CRAZY KOORDINAČNÍ HRA

2 290 Kč

Bláznivá koordinační hra – ideální na týmovou spolupráci. Hra je určena pro 2 až 8 hráče. Celkem tři různé možnosti = obtížnosti.

OBSAHUJE

Koordinační zařízení, tři dřevěné kuličky. Rozměr desky: 35×35×4cm.

BS Toys Dračí hlavy

BS Toys Dračí hlavy

990 Kč

Zatřeste věží pro pořadí barev. Použijte svůj meč a naskládejte na draka stejné barevné kousky. Buďte první, kdo umístí hlavu na vrchol, abyste vyhráli!!

BS Toys házení kuličkami - balls

BS Toys házení kuličkami - balls

1 490 Kč

Pokuste házet míčky kolem rámu, získáte počet bodů uvedených na straně.Házejte míčky kolem rámu a získávejte body. Každá kolejnice má jiný počet bodů. Kdo získá nejvíce bodů?Výrobek obsahuje: 6 míčků a žebříkVyrobeno z vysoce kvalitního neoprenového materiálu