BS Toys Ztrácející se ponožky - postřehová hra
690 Kč

Postřehová hra je velmi oblíbená především u dětí v mateřských školách, hra inspirována českou pohádkou o ztrácejících se ponožkách. Děti mají za úkol najít správnou (levou, pravou) ponožku dle předlohy, aby je to ještě více bavilo, mají k dispozici " dřevěné přísavky " a o zábavu je postaráno !

BS Toys házení kuličkami - balls
1 490 Kč

Pokuste házet míčky kolem rámu, získáte počet bodů uvedených na straně.Házejte míčky kolem rámu a získávejte body. Každá kolejnice má jiný počet bodů. Kdo získá nejvíce bodů?Výrobek obsahuje: 6 míčků a žebříkVyrobeno z vysoce kvalitního neoprenového materiálu

BS Toys Kroket Junior
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kroket pro nejmenší. Hra je určena pro 2 hráče, nebo se mohou děti střídat. Rozestavte „branky“ a pusťte se do hry.

OBSAHUJE

2× dětskou hůl, 2× míček. 6 různých psů jako branky, Výška branky: cca 18cm.

BS Toys CRAZY KOORDINAČNÍ HRA
2 290 Kč

Bláznivá koordinační hra – ideální na týmovou spolupráci. Hra je určena pro 2 až 8 hráče. Celkem tři různé možnosti = obtížnosti.

OBSAHUJE

Koordinační zařízení, tři dřevěné kuličky. Rozměr desky: 35×35×4cm.

BS Toys Mikádo - dřevěné
349 Kč

Ujistěte se, že neshodíte meloun, protože jinak prohrajete! Hoďte kostkou a vytáhněte si tyčku stejné barvy co je na kostce.Každá barva má jinou hodnotu.Ujistěte se, že neshodíte meloun, protože jinak prohrajete!Když meloun padne, zbylí hráči počítají své body.