Carbotex Dětské pončo L.O.L. Surprise Best Forever
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilé dětské pončo značky Carbotex si zamilují všechny fanynky panenek L.O.L. Bavlněné barevné pončo je příjemné na dotek a skvěle padne i větším dětem. Pro příjemné zahřátí třeba po koupeli poslouží i růžová kapucka.

Carbotex Dětské pončo L.O.L. Surprise Adored Girls
229 Kč

Roztomilé dětské pončo značky Carbotex si zamilují všechny fanynky panenek L.O.L. Bavlněné froté pončo je příjemné na dotek a skvěle padne i větším dětem. Pro příjemné zahřátí třeba po koupeli poslouží i růžová kapucka.

Carbotex Dětské povlečení L.O.L. Surprise Miss Punk
595 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bavlněné povlečení s motivem oblíbených panenek L.O.L. Surprise pro každou malou i velkou slečnu, která chce být punkovou hvězdou. Ložní prádlo je oboustranné, zhotovené z certifikované nezávadné bavlny. Rozměry peřiny jsou 140×200 cm a polštáře 70×90 cm.

Carbotex Dětské povlečení L.O.L. Surprise Run The World
595 Kč 493 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bavlněné povlečení s motivem oblíbených panenek L.O.L. Surprise pro každou malou i velkou slečnu, která se nebojí mířit vysoko. Ložní prádlo je oboustranné, zhotovené z certifikované nezávadné bavlny. Rozměry peřiny jsou 140×200 cm a polštáře 70×90 cm.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Hogwarts Erb
599 Kč

Dětské povlečení s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Hogwarts Erb je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter a Princ dvojí krve
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské povlečení s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětské povlečení Harry Potter a Princ dvojí krve je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětská osuška Zajíček Bing a Flop na procházce
249 Kč

Dětská osuška s motivem Zajíčka Binga na procházce. Carbotex Dětská osuška Zajíček Bing a Flop na procházce je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Dětská osuška Tlapková Patrola Happy Day
239 Kč

Dětská osuška s motivem Tlapkové patroly. Carbotex Dětská osuška Tlapková Patrola Happy Day je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Expres do Bradavic
599 Kč

Dětské povlečení s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Expres do Bradavic je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Prasátko Peppa Na louce
589 Kč

Dětské povlečení s motivem prasátka Peppy. Carbotex Dětské povlečení Prasátko Peppa Na louce je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Bavlněné povlečení Podzim v Paříži
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Povlečení s romantický motivem podzimní Paříže. Carbotex Bavlněné povlečení Podzim v Paříži je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Bavlněné povlečení Sprite Clasic Logo
595 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ložní prádlo značky Carbotex s motivem Sprite je vyrobeno ze 100% bavlny, v provedení renforcé. Povlečení je oboustranné a jeho rozměry činí 140×200 a 70×90 cm.

Carbotex Dětská osuška Barbie Duhová Princezna
233 Kč

Dětská froté osuška Barbie Duhová princezna od značky Carbotex. Osuška je vyrobená ze 100% bavlny. Rozměr osušky činí 70 × 140 cm. Malé princezny s touto osuškou udělají parádu na koupališti i doma.

Carbotex Dětské povlečení Kočička Mína
449 Kč

Novinka

Dětské ložní povlečení s motivem roztomilé kočičky Míny. Carbotex Dětské povlečení Kočička Mína je vyrobeno ze 100% bavlny a disponuje zapínáním na zip. Potisk povlečení je oboustranný.

Carbotex Dětská osuška Prasátko Peppa George Námořník
229 Kč

Froté osuška Prasátko Peppa George Námořník značky Carbotex je vyrobena ze 100% bavlny. Osuška je vhodná především pro chlapce. Rozměr osušky činí 70×140 cm a její gramáž je 300 gsm. Lícní strana osušky je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru a její rubová strana z hustě tkané froté smyčky v bílé barvě.

Carbotex Fotbalové prostěradlo FC Barcelona
319 Kč 279 Kč

Pruhované prostěradlo FC Barcelona má tradiční klubové barvy, modrou a červenou, zkombinované v pruzích. Celý vzor doplňují menší znaky klubu FC Barcelona. Prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny.

Carbotex Froté osuška Sprite Clasic Logo
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Froté osuška pro milovníky slazených nápojů s logem Sprite v zářivém provedení. Carbotex Froté osuška Sprite Clasic Logo je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Dětské povlečení Barbie Pop Star
589 Kč

Dětské povlečení s motivem Barbie. Carbotex Dětské povlečení Barbie Pop Star je vyrobeno ze 100% bavlny v provedení renforce a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Barbie Modelky
589 Kč

Dětské povlečení s motivem Barbie. Carbotex Dětské povlečení Barbie Modelky je vyrobeno ze 100% bavlny v provedení renforce a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Bavlněné povlečení Fanta Clasic Logo
595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ložní prádlo značky Carbotex s motivem Fanty je vyrobeno ze 100% bavlny, v provedení renforcé. Povlečení je oboustranné a jeho rozměry činí 140×200 a 70×90 cm.

Carbotex Dětská osuška Barbie Miami Beach
233 Kč

Dětská froté osuška Barbie Miami Beach od značky Carbotex. Osuška je vyrobená ze 100% bavlny. Rozměr osušky činí 70 × 140 cm. Malé princezny s touto osuškou udělají parádu na koupališti i doma.

Carbotex Dětská osuška Barbie Módní ikona
233 Kč

Dětská froté osuška Barbie Módní ikona od značky Carbotex. Osuška je vyrobená ze 100% bavlny. Rozměr osušky činí 70 × 140 cm. Malé princezny s touto osuškou udělají parádu na koupališti i doma.

Carbotex Dětské povlečení Sylvester a Tweety
599 Kč

Oboustranné dětské povlečení Sylvester a Tweety od společnosti Carbotex z perkálu navodí tu správnou náladu na spaní. Na lícní straně je kocour Sylvester, který ukazuje srdíčko z rukou a na nich sedí žluté káčátko Tweety, to vše na černém pozadí. Na rubu najdete Tweetyho a srdíčka na bílém podkladu. Na povlaku polštáře jsou opět Sylvester a Tweety.

Carbotex Froté osuška Fanta Clasic Logo
249 Kč

Froté osuška pro milovníky slazených nápojů s logem Fanta v zářivém provedení. Carbotex Froté osuška Fanta Clasic Logo je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Dětské povlečení Zajíček Bing Psí kamarád
595 Kč

Novinka

Dětské povlečení s motivem zajíčka Bing. Carbotex Dětské povlečení Zajíček Bing a psí kamarád je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Tlapková Patrola Vítězství
599 Kč

Novinka

Dětské povlečení s motivem Tlapkové patroly. Carbotex Dětské povlečení Tlapková patrola Vítězství je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Osuška Batman Story
229 Kč 225 Kč

Froté osuška Batman Story značky Carbotex je vyrobena ze 100% bavlny. Osuška je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé. Rozměr osušky činí 70×140 cm a její gramáž je 300 gsm. Lícní strana osušky je vyrobena z jemně střiženého froté a její rubová strana z hustě tkané froté smyčky v bílé barvě.

Carbotex Dětské povlečení Tlapková Patrola Zavolej pomoc
589 Kč

Novinka

Dětské povlečení s motivem Tlapkové patroly. Carbotex Dětské povlečení Tlapková patrola Zavolej pomoc je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětská osuška Harry Potter Erb Bradavic
249 Kč

Dětská osuška s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětská osuška Harry Potter Erb Bradavic je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Osuška Sponge Bob Kam se podíváš
229 Kč 225 Kč

Froté osuška Sponge Bob Kam se podíváš značky Carbotex je vyrobena ze 100% bavlny. Osuška je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé. Rozměr osušky činí 70×140 cm a její gramáž je 300 gsm. Lícní strana osušky je vyrobena z jemně střiženého froté a její rubová strana z hustě tkané froté smyčky v bílé barvě.

Carbotex Osuška AC/DC Rock or Bust
279 Kč

Luxusní černá osuška s červeným nápisem AC/DC. Carbotex Osuška AC/DC Rock or Bust je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Erb Bradavic
599 Kč

Novinka

Dětské povlečení s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Erb Bradavic je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Osuška FC Barcelona Racing
279 Kč

Novinka

Osuška s fotbalovým vzorem FC Barcelona značky Carbotex je vyrobena ze 100% bavlny a její rozměry činí 70 × 140 cm. Osuška je savá a příjemná na dotek.

Carbotex Saténové povlečení Coca Cola 140x200/ 70x90 cm
699 Kč

Novinka

Povlečení od značky Carbotex s motivem Coca-Cola. K dostání v rozměrech 140×200 a 70×90 cm. Oboustranné provedení povlaku polštáře i peřiny. Podléhá certifikaci Öko-Tex Standard 100. Materiálové složení ze 100 % bavlny. Zapínání na zip pro snadnější přístupnost.

Carbotex Saténové povlečení Tweety 140x200/ 70x90 cm
699 Kč

Novinka

Povlečení od značky Carbotex s motivem kanárka. K dostání v rozměrech 140×200 a 70×90 cm. Oboustranné provedení povlaku polštáře i peřiny. Podléhá certifikaci Öko-Tex Standard 100. Materiálové složení ze 100 % bavlny. Zapínání na zip pro snadnější přístupnost.

Carbotex Saténové povlečení Tweety 220x200/ 2x 70x90 cm
995 Kč

Novinka

Povlečení od značky Carbotex s motivem kanárka. K dostání v rozměrech 220×200 a dvakrát 70×90 cm. Oboustranné provedení povlaku polštáře i peřiny. Podléhá certifikaci Öko-Tex Standard 100. Materiálové složení ze 100 % bavlny. Zapínání na zip pro snadnější přístupnost.

Carbotex Dětské povlečení L.O.L. Surprise Best Friends
595 Kč 493 Kč

Bavlněné povlečení s motivem oblíbených panenek L.O.L. Surprise pro každou malou i velkou slečnu, která tyto panenky sbírá. Ložní prádlo je oboustranné, zhotovené z certifikované nezávadné bavlny. Rozměry peřiny jsou 140×200 cm a polštáře 70×90 cm.

Carbotex Bavlněné povlečení Večerní Londýn
479 Kč

Povlečení s romantický motivem večerního Londýna. Carbotex Bavlněné povlečení Večerní Londýn je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Tom a Jerry
595 Kč 493 Kč

Oboustranné dětské povlečení Tom a Jerry od společnosti Carbotex z perkálu rozzáří oči nejen vašim dětem. Na lícní straně je kocour Tom a na druhé straně najdete myšáka Jerryho. Dvojice je na bílošedém proužkovaném pozadí a vše je doplněno vzory červených srdíček.

Carbotex Saténové povlečení Barbie 140x200/ 70x90 cm
699 Kč

Novinka

Povlečení od značky Carbotex s motivem Barbie. K dostání v rozměrech 140×200 a 70×90 cm. Oboustranné provedení povlaku polštáře i peřiny. Podléhá certifikaci Öko-Tex Standard 100. Materiálové složení ze 100 % bavlny. Zapínání na zip pro snadnější přístupnost.

Carbotex Fotbalová osuška Carbotex FC Barcelona Stripes
279 Kč 259 Kč

Fotbalová osuška Carbotex FC Barcelona Stripes si získá každého fanouška oblíbeného španělského klubu. Osuška je vyvedena v tradičních barvách FC Barcelona a vyrobena je ze 100% bavlny. Využití kvalitního materiálu je zárukou dlouhé životnosti a stálobarevnosti. Díky využití jemně střiženého froté je pak osuška velmi příjemná na dotek.

Firma Carbotex je na trhu již více než deset let. Naší hlavní činností je distribuce textilních produktů, počínaje povlečením, prostěradly, dekami, ručníky a konče licencovanými doplňky a oděvy. Od roku 2008 se velmi úspěšně zabýváme prodejem licenčních textilií a v posledních dvou letech jsme v tomto odvětví lídrem evropského trhu. Naše firma má široké portfolio licencí, mimo jiné FC Barcelona, Real Madrid, Prasátko Pepina, Batman, Superman a mnoho dalších.

Na českém a slovenském trhu nás zastupuje firma TipTrade s.r.o.

Firma Carbotex je na trhu již více než deset let. Naší hlavní činností je distribuce textilních produktů, počínaje povlečením, prostěradly, dekami, ručníky a konče licencovanými doplňky a oděvy. Od roku 2008 se velmi úspěšně zabýváme prodejem licenčních textilií a v posledních dvou letech jsme v tomto odvětví lídrem evropského trhu. Naše firma má široké portfolio licencí, mimo jiné FC Barcelona, Real Madrid, Prasátko Pepina, Batman, Superman a mnoho dalších.

Na českém a slovenském trhu nás zastupuje firma TipTrade s.r.o.