Carbotex Dětská osuška Harry Potter Magic
229 Kč 199 Kč

Dětská osuška Harry Potter Magic je ideální osuškou pro všechny milovníky čar a kouzel. Je vyrobena ze 100% bavlny. Její rozměry činí 70 × 140 cm.

Carbotex Bavlněné povlečení Melouny na špejli
449 Kč

Milujete melouny? Pak se vám bude krásně usínat v bavlněném povlečení Carbotex Melouny na špejli. Toto originální povlečení zdobí sladké ovoce napíchnuté na dřívcích od nanuku. Díky svému designu ložní prádlo potěší jak děti, tak dospělé. Vyrobeno je z kvalitní 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem.

Carbotex Bavlněné povlečení Zebry
449 Kč 399 Kč

Bavlněné povlečení Zebry značky Carbotex rozzáří vaši ložnici. Toto pestrobarevné ložní prádlo je určeno všem věkovým kategoriím a vyrobeno je ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné, na lícní straně jsou vyobrazeny dvě zebry, rubovou zdobí barevné banánové listy. Povlak na polštář je pak z obou stran stejný. Zapínání je řešeno zipem a kvalitní zpracování potvrzuje certifikát Eko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětská osuška prasátko George Potápěč
229 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká osuška Carbotex s motivem Prasátka George potěší každého malého fanouška roztomilého pohádkového prasátka. Tato osuška je vyrobena ze 100% bavlny a její lícní strana je díky jemně střiženému froté velmi příjemná na dotek. Veselý obrázek Prasátka George coby potápěče v obležení mořských živočichů si děti zamilují.

Carbotex Dětská osuška Flamingo
179 Kč

Stylová dětská osuška Carbotex Flamingo potěší malé i velké milovnice oblíbeného růžového opeřence. Tato osuška se bude skvěle vyjímat jak na pláži či u bazénu, tak doma v koupelně. Dominantou osušky je velký plameňák stojící na břehu moře. Osuška kromě jedinečného designu nabízí i kvalitní zpracování a vysokou savost.

Carbotex Dětská osuška Jednorožec
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská osuška s motivem jednorožce je určena především pro holčičky a malé slečny. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a její rozměry jsou 70×140 cm.

Carbotex Dětská osuška Kočka
179 Kč

Dětská osuška s motivem kočky okouzlí všechny milovníky domácích mazlíčků. Osuška má rozměry 70×140 cm a je vyrobena ze 100% bavlny.

Carbotex Dětská osuška Lama Not Drama
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská osuška s motivem lamy je vhodná pro všechny děti, které mají rády exotická zvířátka. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a její rozměry jsou 70×140 cm.

Carbotex Dětská osuška Pes
179 Kč

Dětská osuška s motivem psa okouzlí všechny milovníky domácích mazlíčků. Osuška má rozměry 70×140 cm a je vyrobena ze 100% bavlny.

Carbotex Dětská osuška Požárník Sam
229 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská osuška Carbotex Požárník Sam vyniká krásným vzhledem i kvalitním zpracováním. Tato osuška potěší zejména děti, které mají rádi pohádkové příběhy o odvážném hasiči Samovi. Osušku zdobí obrázek Sama s hadicí a její podklad je vyveden v modré barvě. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny, její rozměr je 70 × 140 cm.

Carbotex Dětská osuška Traktor a Kombajn
179 Kč

Dětská osuška Carbotex Traktor a Kombajn potěší nejenom malé příznivce zemědělských strojů. Na osušce je v horní polovině zobrazen traktor na poli, v dolní pak kombajn při sklizni obilí. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny, je velmi příjemná na dotek a vyniká vysokou savostí.

Carbotex Dětské bavlněné prostěradlo Prasátko Peppa Modré
249 Kč

Dětské bavlněné prostěradlo Prasátko Peppa Modré oživí vzhled každé dětské postýlky. Prostěradlo je zdobeno malými obrázky prasátka Peppy a brášky George. Jeho rozměry jsou 90 × 200 × 25 cm a vhodné je na matrace s výškou do 15 cm. Aby na matraci prostěradlo dobře drželo, je v rozích opatřeno praktickými gumičkami.

Carbotex Dětské bavlněné prostěradlo Prasátko Peppa Růžové
249 Kč

Dětské bavlněné prostěradlo Prasátko Peppa Růžové rozzáří každou dívčí postýlku. Prostěradlo je zdobeno malými obrázky prasátka Peppy a kamarádů. Jeho rozměry jsou 90 × 200 × 25 cm a použít jej lze na matrace s výškou do 15 cm. Pro maximálně komfortní používání je prostěradlo v rozích opatřeno praktickými gumičkami.

Carbotex Dětské povlečení Dalmatin
449 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské povlečení Carbotex Dalmatin potěší všechny milovníky této oblíbené psí rasy bez ohledu na věk. Povlečení je oboustranné, přičemž lícní stranu zdobí originální obrázek velkého dalmatina, na rubové se nachází obrázky malých dalmatinů. Toto ložní prádlo je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem. Kvalitní zpracování potvrzuje certifikát Eko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Mops Princezna
449 Kč

Dětské povlečení Carbotex Mops Princezna krásně ozdobí postýlku malým i větším milovnicím plochých čumáčků. Toto originální oboustranné povlečení zdobí na jedné straně mopsí slečna převlečená za princeznu, druhá strana je poseta roztomilými mopsíky. Ložní prádlo je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem.

Carbotex Dětské povlečení Pes Mops Malý hrdina
449 Kč

Dětské povlečení Carbotex Pes Mops Malý hrdina přinese krásné sny malým i větším milovníkům plochých čumáčků. Toto originální oboustranné povlečení zdobí na jedné straně mopsík převlečený za Zora, druhá strana je poseta roztomilými pejsky. Ložní prádlo je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem.

Carbotex Dětské povlečení Prasátko Peppa a George
549 Kč 479 Kč

Dětské povlečení Carbotex Prasátko Peppa a George přinese sladké sny všem malým fanouškům oblíbených pohádkových prasátek. Lícní stranu tohoto oboustranného povlečení zdobí Peppa se svým bráškou Georgem, kteří se rochní v blátivých kalužích. Na rubové straně jsou pak menší obrázky sourozenců a povlak na polštář je z obou stran stejný.

Carbotex Dětské povlečení Prasátko Peppa a Kamarádi
549 Kč 479 Kč

Dětské povlečení Carbotex Prasátko Peppa a Kamarádi rozzáří postýlku každého malého fanouška oblíbeného seriálu Prasátko Peppa. Toto oboustranné povlečení zdobí z jedné strany velký obrázek celé party zvířátek z pohádky, druhá strana je poseta malými obrázky Peppy a jejích kamarádů. Povlečení má standardní rozměr, je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem.

Carbotex Dětské povlečení Prasátko Peppa Modelka
549 Kč 479 Kč

Dětské povlečení Carbotex Prasátko Peppa Modelka rozzáří pokoj každé malé princezny. Růžové povlečení z lícní strany zdobí oblíbené Prasátko Peppa v růžových šatičkách, rubová strana je poseta obrázky Peppy, nápisy a kytičkami. Povlak na polštář pak oživuje růžové srdce s Peppou. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, je velmi příjemné na dotek a disponuje zipem.

Carbotex Dětské povlečení Scooby Doo Kuk!
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské povlečení Carbotex Scooby Doo Kuk! rozzáří každou dětskou postel. Toto veselé oboustranné povlečení nadchne vtipným designem, jelikož jej z jedné strany zdobí Scooby Doo koukající z díry, na druhé straně je jeho zadek. Díky tomu to vypadá, že Scooby Doo povlečením prolézá. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho uzavírání je řešeno zipem.

Carbotex Fotbalová osuška Carbotex FC Barcelona Stripes
279 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalová osuška Carbotex FC Barcelona Stripes si získá každého fanouška oblíbeného španělského klubu. Osuška je vyvedena v tradičních barvách FC Barcelona a vyrobena je ze 100% bavlny. Využití kvalitního materiálu je zárukou dlouhé životnosti a stálobarevnosti. Díky využití jemně střiženého froté je pak osuška velmi příjemná na dotek.

Carbotex Fotbalová osuška Carbotex Juventus FC Black Stripes
279 Kč 249 Kč

Fotbalová osuška Carbotex FC Juventus Black Stripes v tradičních barvách fotbalového klubu potěší malé i velké fanoušky. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a kvalitní materiál zaručuje její stálobarevnost. Díky využití jemně střiženého froté je pak velmi příjemná na dotek. Rozměry osušky jsou 75 × 150 cm.

Carbotex Fotbalová osuška Carbotex Juventus FC Take a Shot
279 Kč 249 Kč

Fotbalová osuška Carbotex Juventus FC Take a Shot je laděna do tradičních klubových barev černé a bílé. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a kvalitní materiál zaručuje její stálobarevnost. Díky využití jemně střiženého froté je pak velmi příjemná na dotek. Osuška se díky svému jedinečnému designu bude skvěle vyjímat v koupelnách malých i velkých fanoušků tohoto fotbalového klubu.

Carbotex Froté osuška Hra o Trůny Oheň a Krev
229 Kč 199 Kč

Froté osuška Hra o Trůny je ideální volbou pro všechny příznivce stejnojmenného amerického seriálu. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a její rozměry jsou 70×140 cm.

Carbotex Froté osuška Hra o Trůny Winter is Coming
229 Kč 199 Kč

Carbotex Froté osuška Hra o Trůny Winter is Coming potěší každého fanouška kultovního seriálu. Tato osuška vyniká nejenom originálním designem, ale i kvalitním zpracováním a vysokou savostí. Osuška zobrazuje vlčí hlavu, znak rodu Starků. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny a je velmi příjemná na dotek.

Carbotex Osuška Batman Gotham City
229 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová osuška Carbotex Batman Gotham City potěší malé i velké fanoušky známého komiksového hrdiny. Tato osuška je vyvedena v černobílé kombinaci a zdobí ji silueta města spolu s logem Batmana. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny, vyniká vysokou savostí a stálobarevností.

Carbotex dětské povlečení Unicorn, 100x135/40x60
279 Kč

Okouzlující pestrobarevné povlečení s jednorožcem si vaše holčička zamiluje na první pohled. Povlečení je vyrobeno ze 100 % bavlny. Dopřejte vaši holčičce ten nejkvalitnější spánek ve špičkovém povlečení. Už stačí jen naklepat polštářek, zachumlat se pod deku a nechat si zdát něco hezkého.

Carbotex Přehoz Sedef Zelený 220x240 + 2x 40x40 cm
1 149 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přehoz na postel Sedef Zelený má barvu světle béžovou s bílými ornamenty doplněné o hnědé, modré a zelené čtverce s květinovými vzory. Přehoz je z obou stran stejný. Dodáváme jej v rozměru 220×240 + 2× 40×40 cm.

Carbotex Fotbalové prostěradlo FC Barcelona
319 Kč 279 Kč

Pruhované prostěradlo FC Barcelona má tradiční klubové barvy, modrou a červenou, zkombinované v pruzích. Celý vzor doplňují menší znaky klubu FC Barcelona. Prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny.

Carbotex Přehoz Elle Fialový 220x240 + 2x 40x40 cm
1 149 Kč 999 Kč

Bavlněný přehoz na postel Elle Fialový šedé barvy doplněný o pruhy v barvách růžové, fialové, oranžové a žluté, přehoz je z obou stran stejný. Povlaky na polštáře jsou jednobarevné, z obou stran jsou čistě růžové.

Carbotex Přehoz Alize Pink 220x240 + 2x 40x40 cm
1 149 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přehoz na postel Alize Pink s výrazným květinovým motivem. Přehoz bílé barvy s růžovými květy magnolií. Přehoz je z obou stran stejný a povlaky na polštářky jsou jednobarevné, z obou stran jsou čistě růžové.

Carbotex Dětská osuška Tlapková Patrola Na výletě
229 Kč 199 Kč

Dětská osuška Tlapková Patrola Na výletě je savá a příjemná na dotek. Je na ni vyobrazena Skye a Everest při hře. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny, v provedení froté. Rozměr osušky je 70 × 140 cm.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter a Čarodějové
595 Kč 549 Kč

Oboustranné dětské povlečení Harry Potter a Čarodějové od společnosti Carbotex udělá radost všem fanouškům tohoto románu. Na lícní straně je Harry Potter se svými přáteli Hermionou a Ronem, vše laděno do modrošedé barvy. Na rubu pak najdete znaky obrázky čarodějných zaříkávadel na černém pozadí.

Carbotex Dětské povlečení Harry Potter Bradavice
595 Kč 549 Kč

Oboustranné dětské povlečení Harry Potter Bradavice od společnosti Carbotex udělá radost všem fanouškům tohoto románu. Na lícní straně je zámek Hogwarts, kde hrdinové románu studují, vše laděno do odstínu šedé s nádechem fialové. Na rubu pak najdete znaky tohoto čarodějnického zámku na bílém pozadí. Na povlaku polštáře je také zámek a nápis Harry Potter.

Carbotex Dětské povlečení Koťátko chce spinkat
449 Kč 399 Kč

Dětské povlečení Koťátko chce spinkat značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 90 cm.

Carbotex Dětské povlečení Můj malý Pony
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské povlečení Můj malý Pony značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 80 cm. Povlečení je vhodné pro všechny malé příznivce seriálu My Little Pony.

Carbotex Dětské povlečení Požárník Sam
549 Kč 499 Kč

Dětské povlečení Požárník Sam značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 80 cm. Povlečení je určeno především chlapcům.

Carbotex Dětské povlečení Štěňátko chce spinkat
449 Kč 399 Kč

Dětské povlečení Štěňátko chce spinkat značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 90 cm. Povlečení si zamilují všichni milovníci pejsků.

Carbotex Dětské povlečení Sylvester a Tweety
595 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oboustranné dětské povlečení Sylvester a Tweety od společnosti Carbotex z perkálu navodí tu správnou náladu na spaní. Na lícní straně je kocour Sylvester, který ukazuje srdíčko z rukou a na nich sedí žluté káčátko Tweety, to vše na černém pozadí. Na rubu najdete Tweetyho a srdíčka na bílém podkladu. Na povlaku polštáře jsou opět Sylvester a Tweety.

Carbotex Dětské povlečení Tom a Jerry
595 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranné dětské povlečení Tom a Jerry od společnosti Carbotex z perkálu rozzáří oči nejen vašim dětem. Na lícní straně je kocour Tom a na druhé straně najdete myšáka Jerryho. Dvojice je na bílošedém proužkovaném pozadí a vše je doplněno vzory červených srdíček.

Carbotex Plážová osuška Fresh Feeling Oranžová 90x170 cm
489 Kč 399 Kč

Oranžová plážová osuška v rozměru 90×170 cm. Plážová osuška Fresh je na obou koncích olemována pevnou lemovkou ve světlejším odstínu oranžové, která ji zpevňuje a prodlužuje její životnost.

Carbotex Povlečení do postýlky Little Superman
389 Kč

V povlečení do postýlky Little Superman se jistě bude Vašim malým chlapečkům příjemně usínat. Povlečení se znakem Supermana a letadly je laděno do jemných modrých odstínů.

Carbotex Povlečení do postýlky Tlapková Patrola Love
549 Kč 349 Kč

Novinka

Dětské povlečení do postýlky Tlapková Patrola Love značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 100 × 135 cm a 40 × 60 cm. Povlečení je vhodné pro ty nejmenší milovníky dětského seriálu.

Carbotex Povlečení Tlapková Patrola Frisbee
549 Kč 499 Kč

Dětské povlečení Tlapková Patrola Šest Frisbee Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 90 cm. Povlečení je vhodné pro všechny malé rošťáky.

Carbotex Povlečení Paw Patrol Fantastická pětka
549 Kč 499 Kč

Dětské povlečení Tlapková Patrola Fantastická pětka značky Carbotex je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení je oboustranné a má zipové zapínání. Rozměr povlečení je 140 × 200 cm a 70 × 90 cm. Povlečení okouzlí malé i velké hrdiny.

Carbotex Dětské povlečení Závodní auta
399 Kč 379 Kč

Všem malým milovníkům rychlých vozů přinese sladké sny dětské povlečení Carbotex Závodní auta. Toto oboustranné povlečení zdobí na jedné straně dvojice sportovních aut, rubová strana je pak ozvláštněna obrazci. Povlak na polštář je vyveden v designu budíku závodního auta. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho zapínání je řešeno zipem.

Carbotex Povlečení FC Barcelona Erby
595 Kč

Povlečení Carbotex FC Barcelona Erby potěší všechny fanoušky tohoto klubu bez ohledu na věk. Toto ložní prádlo je oboustranné, z jedné strany jej zdobí znak klubu FC Barcelona, druhá strana je poseta menšími barevnými znaky legendárního klubu. Ložní prádlo je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, rozměr povlaku na deku je 140 × 200 cm a povlaku na polštář 70 × 80 cm. Zapínání je řešeno zipem.

Firma Carbotex je na trhu již více než deset let. Naší hlavní činností je distribuce textilních produktů, počínaje povlečením, prostěradly, dekami, ručníky a konče licencovanými doplňky a oděvy. Od roku 2008 se velmi úspěšně zabýváme prodejem licenčních textilií a v posledních dvou letech jsme v tomto odvětví lídrem evropského trhu. Naše firma má široké portfolio licencí, mimo jiné FC Barcelona, Real Madrid, Prasátko Pepina, Batman, Superman a mnoho dalších.

Na českém a slovenském trhu nás zastupuje firma TipTrade s.r.o.

Firma Carbotex je na trhu již více než deset let. Naší hlavní činností je distribuce textilních produktů, počínaje povlečením, prostěradly, dekami, ručníky a konče licencovanými doplňky a oděvy. Od roku 2008 se velmi úspěšně zabýváme prodejem licenčních textilií a v posledních dvou letech jsme v tomto odvětví lídrem evropského trhu. Naše firma má široké portfolio licencí, mimo jiné FC Barcelona, Real Madrid, Prasátko Pepina, Batman, Superman a mnoho dalších.

Na českém a slovenském trhu nás zastupuje firma TipTrade s.r.o.