Carmelo šedá 3995 S městský batoh
1 299 Kč

Velký šedý městský batoh s klopou. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Vnitřek batohu je chráněn ještě zipem (který se nachází pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Batoh má dvě postranní kapsy.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3998 C
1 199 Kč

Černá shopper kabelka s popruhem na nošení crossbody. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka crossbody 4066 C
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá crossbody kabelka s předním designovým prošitím. Kabelka má dvě samostatné zipové kapsy. V první z nich (přední) najdete dvojkapsu na drobnosti, a v druhé (zadní) jednu menší zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo červená kabelka crossbody 4065 CV
999 Kč

Červená crossbody kabelka s předním designovým prošitím. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo šedá 4004 TS městský batoh
1 199 Kč

Tmavě šedý elegantní batoh s klopou. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3992 C
1 299 Kč

Černá prakticky uspořádaná kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4001 C
1 199 Kč

Elegantní černá kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo modrá kabelka crossbody 4000 TM
999 Kč

Tmavě modrá crossbody kabelka s přední kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo béžová kabelka přes rameno 3992 BE
1 299 Kč

Béžová prakticky uspořádaná kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá 4005 C městský batoh
1 299 Kč

Malý elegantní batoh černé barvy. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Batoh má po stranách zipy, které po otevření zvětší obsah batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3989 C
1 299 Kč

Černá kabelka přes rameno s překlopkou. Překlopka se uzavírá na magnetický patent. Hlavní prostor kabelky se otevírá pomocí zipu. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a jednu zipovou kapsu. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3991 C
1 199 Kč

Černá elegantní kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3997 C
1 199 Kč

Černá designová kabelka (typu měšec) se stahovacími šňurkami. Kabelku je možné stáhnout stahovacími šňurkami. Pro lepší uzavření kabelky jsme přidali ještě zip do horní části kabelky. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4056 C
1 299 Kč

Velká černá kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá cca 45 cm (od těla kabelky k rameni je délka cca 18 cm), široká jsou 2 cm.

Carmelo červená 4004 CV městský batoh
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červený elegantní batoh s klopou. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo krémová 4005 K městský batoh
1 299 Kč

Malý elegantní batoh krémové barvy. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Batoh má po stranách zipy, které po otevření zvětší obsah batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Carmelo krémová kabelka crossbody 4002 K
999 Kč

Smetanová crossbody kabelka s prošitím na přední straně. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo krémová kabelka přes rameno 3998 K
1 199 Kč

Smetanová shopper kabelka s popruhem na nošení crossbody. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo modrá kabelka přes rameno 3998 TM
1 199 Kč

Tmavě modrá shopper kabelka s popruhem na nošení crossbody. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo růžová kabelka crossbody 4002 R
999 Kč

Růžová crossbody kabelka s prošitím na přední straně. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo šedá kabelka přes rameno 3999 TS
1 299 Kč

Tmavě šedá shopper kabelka s popruhem na nošení crossbody. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo světle šedá kabelka přes rameno 4059 S
1 099 Kč

Světle šedá hobo kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo žlutá 4005 ZLU městský batoh
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malý elegantní batoh žluté barvy. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Batoh má po stranách zipy, které po otevření zvětší obsah batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Carmelo béžová 3995 BE městský batoh
1 299 Kč

Velký béžový městský batoh s klopou. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Vnitřek batohu je chráněn ještě zipem (který se nachází pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Batoh má dvě postranní kapsy.

Carmelo béžová kabelka crossbody 3993 BE
999 Kč

Béžová designová crossbody s prošitím na přední straně. Kabelka má dvě samostatné zipové kapsy. V první z nich (přední) najdete dvojkapsu na drobnosti, a v druhé (zadní) jednu menší zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo béžová kabelka přes rameno 3990 BE
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Béžová kabelka přes rameno s designovými ozdobnými kruhy. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo béžová kabelka přes rameno 3994 BE
1 199 Kč

Béžová shopperka s kombinovanými řetízkovými uchy. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo bílá kabelka crossbody 4002 B
999 Kč

Bílá crossbody kabelka s prošitím na přední straně. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo bílá kabelka přes rameno 3990 B
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bílá kabelka přes rameno s designovými ozdobnými kruhy. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka crossbody 4060 C
999 Kč

Černá crossbody kabelka s ozdobnou aplikací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka crossbody 4063 C
999 Kč

Malá černá crossbody s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází velká zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka crossbody 4065 C
999 Kč

Černá crossbody kabelka s předním designovým prošitím. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka crossbody 4067 C
1 099 Kč

Černá crossbody kabelka se zápinkou. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete dvě menší zipové kapsy a dvojkapsu na drobnosti. K zadní části je přišita ještě další zipová kapsa, která tak vytváří ještě (kromě kapsy) další přihrádku.

Carmelo černá kabelka do ruky 3952 C
999 Kč

Černá laková kabelka do ruky s odepínacím dlouhým ramenním popruhem. Klopa kabelky se otevírá pomocí zámečku. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a jednu zipovou kapsu. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3994 C
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá shopperka s kombinovanými řetízkovými uchy. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4003 C
1 199 Kč

Černá elegantní kabelka se stahovacími šňůrkami. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4053 C
1 299 Kč

Elegantní černá shopper kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Uprostřed kabelky je zipová kapsa, která vnitřní prostor dělí na dvě velké přihrádky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4054 C
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová velká černá kabelka s jedním uchem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4055 C
1 199 Kč

Elegantní černá kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4057 C
1 199 Kč

Černá hobo kabelka s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4059 C
1 099 Kč

Světle šedá hobo kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4061 C
1 199 Kč

Praktická černá kabelka (shopperka). Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4062 C
1 199 Kč

Velká černá designová shopper kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Vnitřek kabelky je zipovou kapsou uprostřed rozdělen na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo je oblíbená mezinárodní značka módních dámských kabelek. Kabelky Carmelo jsou určené pro moderní a sebevědomou ženu, která se chce líbit a má přehled v aktuálních módních trendech. Jednotlivé modely se nebojí kombinovat barvy a materiály, lesklou a matnou, decentní a výraznou. Cílem je kabelka, která vás zaujme na první pohled. Některé kousky jsou zdobené výrazným kovovým řetízkem, nebo kovovým logem. Carmelo kabelky jsou k dostání ve variantě do ruky, přes rameno a crossbody. Vyberte si tu, která vám bude nejpohodlnější. Všechny mají dostatek vnitřních kapsiček pro lepší přehlednost a uspořádání. Kabelka Carmelo nabízí výtečné spojení kvality, aktuálních módních trendů a přijatelné ceny. Stačí si jen vybrat.

Carmelo je oblíbená mezinárodní značka módních dámských kabelek. Kabelky Carmelo jsou určené pro moderní a sebevědomou ženu, která se chce líbit a má přehled v aktuálních módních trendech. Jednotlivé modely se nebojí kombinovat barvy a materiály, lesklou a matnou, decentní a výraznou. Cílem je kabelka, která vás zaujme na první pohled. Některé kousky jsou zdobené výrazným kovovým řetízkem, nebo kovovým logem. Carmelo kabelky jsou k dostání ve variantě do ruky, přes rameno a crossbody. Vyberte si tu, která vám bude nejpohodlnější. Všechny mají dostatek vnitřních kapsiček pro lepší přehlednost a uspořádání. Kabelka Carmelo nabízí výtečné spojení kvality, aktuálních módních trendů a přijatelné ceny. Stačí si jen vybrat.