Cormen KRYSTAL Lemongrass na nádobí - KONCENTRÁT na 5 l
139 Kč

KRYSTAL Lemon grass na nádobí 1,25 l – prostředek na nádobí s vůní citrónové trávy. Dokonale umyje i nádobí z nerezu a skla. Vysoká pěnivost a vysoký mycí účinek. Obsahuje aktivní látku k ochraně pokožky.

Cormen CLEAMEN 250 ruční mytí nádobí koncentrát 1 l
63 Kč

CLEAMEN 250 ruční mytí nádobí koncentrát 1 l – tekutý koncentrovaný čistící přípravek určený k profesionálnímu ručnímu mytí nádobí a k odmašťování veškerých povrchů. Vyznačuje se vůní sicilských pomerančů a ekvádorských banánů. Používá se především ve velkých stravovacích provozech.

Cormen CLEAMEN 301/401 osvěžovač, neutralizátor pachů 1 l
212 Kč

CLEAMEN 301/401 osvěžovač, neutralizátor pachů 1 l – vysoce koncentrovaný prostředek určený k neutralizaci pachů a zvýraznění vůně prostoru nebo pracovního roztoku. Výborně rozkládá pachy a zanechává příjemnou svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 300/400.

Cormen ISOLDA pevné mýdlo s aloe vera 100 g
8 Kč

ISOLDA pevné mýdlo s aloe vera 100 g  – pevné krémové mýdlo určené ke každodennímu používání. Svěží parfemace aloe vera ho řadí do kategorie luxusních mýdel. Krémová konzistence zanechává příjemný pocit.

Cormen Isolda dezinfekce na ruce - alkoholový gel, disinfection skin
237 Kč 199 Kč

Dezinfekční gel na ruce. Tato dezinfekce na ruce je baktericidní, fungicidní, virucidní. Účinky proti virům, plísním i bakteriím ve formě gelu. Nepálí a nedráždí poškozenou pokožku. Alkoholový dezinfekční a čisticí prostředek - ISOLDA DISINFECTION SKIN je alkoholová dezinfekce rukou.

Cormen Zásobník na papírové ručníky CORMEN ZZ 200 bílý
275 Kč

Zásobník na papírové ručníky ZZ 200 bílý - nejlevnější varianta zásobníku na ZZ ručníky za super cenu, vhodné do nevytíženého provozu. Ručníky ZZ se do zásobníku kvůli jeho malým rozměrům vkládají mírně ze šikma, ne vodorovně. Vyobrazení loga se může lišit.

Cormen CLEAMEN 101/201 - neutralizátor pachů osvěžovač 5 l
509 Kč

CLEAMEN 101/201 – neutralizátor pachů osvěžovač 5 l – vysoce koncentrovaný prostředek určený k neutralizaci pachů a zvýraznění vůně prostoru nebo pracovního roztoku. Výborně rozkládá pachy a zanechává příjemnou svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 100/200.

Cormen CLEAMEN 131 čistič na koberce pro extraktor 5 l
409 Kč

CLEAMEN 131 čistič na koberce pro extraktor 5 l  – vysoce koncentrovaný, nepěnivý prostředek s obsahem enzymů, určený k ředění, pro čištění koberců, čalounění, autosedaček, a to jak z přírodních či syntetických vláken. Výrobek je určen k čištění extrakční metodou.

Cormen Tekuté mýdlo VAKAVO Intensive 5 l
92 Kč

Tekuté mýdlo Vakavo Intensive  - tekuté mýdlo s příjemnou vůní a cíleně vybranými šetrnými tenzidy pro každodenní používání. Mýdlo je dermatologicky příznivé a mezi zákazníky velmi oblíbené pro svou kvalitu a cenovou dostupnost.

Cormen CLEAMEN 122 podlahy s leskem 5 l
143 Kč

CLEAMEN 122 podlahy s leskem 5 l – přípravek je určen na všechny typy podlah včetně podlah ošetřených metalickým voskem. Použití:  na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevěné a laminátové podlahy.

Cormen CLEAMEN 410 koupelny 1 l
67 Kč

CLEAMEN 410 koupelny 1 l – koncentrovaný prostředek určený k přímému použití v rámci mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie, vnější části toaletních mís atd.

Cormen ISOLDA Pěnové mýdlo VIOLET 5 l do zpěňovacího dávkovače
217 Kč

ISOLDA Pěnové mýdlo VIOLET 5 l do zpěňovacího dávkovače – moderní tekuté mýdlo určené pro použití do zpěňovacích dávkovačů. Při aplikaci z dávkovače je uvolněno ve formě nadýchané pěny. Jemně a dokonale smyje nečistoty. Předností je příjemná decentní parfemace.

Cormen ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l
410 Kč

ISOLDA pěnové mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l  - ideální pro běžnou a rovněž preventivní hygienu rukou. Receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivost a předurčuje toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemované.

Cormen Tekuté mýdlo VAKAVO Herbal 5 l
96 Kč

Tekuté mýdlo 5 l AMADEUS LOVE Herbal 5 l  - neobsahuje soli, neničí mechanizmus dávkovačů a nekape.Tekuté mýdlo s obsahem měsíčku lékařského pro každodenní použití s hojivým účinkem.

Cormen CLEAMEN 101/201 - neutralizátor pachů osvěžovač 1 l
197 Kč

CLEAMEN 101/201 – neutralizátor pachů osvěžovač 1 l – vysoce koncentrovaný prostředek určený k neutralizaci pachů a zvýraznění vůně prostoru nebo pracovního roztoku. Výborně rozkládá pachy a zanechává příjemnou svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 100/200.

Cormen ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l
362 Kč

ISOLDA tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 5 l – tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou je ideální pro běžnou a rovněž preventivní hygienu rukou. Receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivost a předurčuje toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele.

Cormen CLEAMEN 210 gastron 5 l
310 Kč

CLEAMEN 210 gastron 5 l – koncentrovaný přípravek určený k ředění i přímé aplikaci pro běžný i periodický úklid veškerých kuchyňských povrchů a zařízení, včetně nerezů a laminátových povrchů. Má silný odmašťovací účinek a výrazný mycí efekt v potravinářských oblastech.

Cormen CLEAMEN 102/202 - neutralizátor pachů osvěžovač 1 l
197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CLEAMEN 102/202 – neutralizátor pachů osvěžovač 1 l – vysoce koncentrovaný prostředek určený k neutralizaci pachů a zvýraznění vůně prostoru nebo pracovního roztoku. Výborně rozkládá pachy a zanechává příjemnou svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 100/200.

Cormen CLEAMEN 410 koupelny 5 l
217 Kč

CLEAMEN 410 koupelny  5 l – koncentrovaný prostředek určený k přímému použití v rámci mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie,vnější části toaletních mís atd.

Cormen KRYSTAL dezinfekce podlah 5 l
243 Kč

KRYSTAL dezinfekce podlah 750 ml – tekutý prostředek pro mytí a dezinfekci podlah bez obsahu chloru je určený k likvidaci bakterií, plísní a nežádoucích zápachů. Prostředek je určený pro běžný úklid a k dezinfekci podlah nebo jiných omyvatelných povrchů v domácnosti v jednom kroku.

Cormen KRYSTAL univerzální dezinfekce 750 ml
76 Kč

KRYSTAL univerzální dezinfekce 750 ml – velmi praktická každodenní dezinfekce bez obsahu chlóru, určená k běžné dezinfekci v celé domácnosti.Odstraňuje více než 99,9 % vitálních forem mikroorganismů: bakterií, kvasinek, plísní, včetně TBC a virů – HBV, HCV, HIV.V kuchyni a v koupelně oceníte mimoř…

Cormen CLEAMEN 112 na okna a rámy 1 l
64 Kč

CLEAMEN 112 na okna a rámy 1 l – universální prostředek je určen k mytí oken a rámů oken mokrou metodou. Je vhodný na lesklé plochy, lakované dřevo i na plastové plochy, má dobré čistící, odmašťovací i leštící vlastnosti, je příjemně parfemovaný.

Cormen Dávkovač mýdla na dolévání CORMEN bílý - 1 l
350 Kč

Dávkovač mýdla na dolévání CORMEN bílý 1 l – ukazatel hladiny mýdla, určeno pro mýdlo na dolévání z kanystru. Logo nálepky se může lišit dle skladové dostupnosti. Jedna dávka obsahuje cca 1ml, dávkovač pojme cca 1000 dávek mýdla.

Cormen KRYSTAL univerzál 750 ml
26 Kč

Krystal univerzál 0,75 l – velmi praktický pomocník v každé domácnosti. Je určený pro každodenní úklid.

Cormen CLEAMEN 302/402 osvěžovač, neutralizátor pachů 1 l
204 Kč

CLEAMEN 302/402 osvěžovač, neutralizátor pachů 1 l – vysoce koncentrovaný prostředek určený k neutralizaci pachů a zvýraznění vůně prostoru nebo pracovního roztoku. Výborně rozkládá pachy a zanechává příjemnou svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 300/400.

Cormen Dávkovač mýdla na dolévání bílý - 500 ml
238 Kč

Dávkovač mýdla na dolévání CORMEN bílý 500 ml – ukazatel hladiny mýdla, určeno pro mýdlo na dolévání z kanystru. Logo nálepky se může lišit dle skladové dostupnosti. Jedna dávka obsahuje cca 1 ml, dávkovač pojme cca 500 dávek mýdla.

Cormen CLEAMEN 540 dezi AP 1 l
210 Kč

CLEAMEN 540 dezi AP 1 l – alkoholový vysoce účinný dezinfekční prostředek se širokým spektrem účinku. Je vhodný pro dezinfekci menších ploch jako jsou operační stoly, nástroje, zdravotnické prostředky, lůžka, gumová obuv, laboratorní přístroje a plochy vyžadující zvýšený dezinfekční režim.

Cormen ISOLDA disinfection SKIN gel 500 ml
120 Kč
+ doprava zdarma

Akce

ISOLDA disinfection SKIN – dezinfekční prostředek na alkoholové bázi, s velmi dobrou dermální tolerancí, který je určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky.

Cormen KRYSTAL olejový osvěžovač růžový 0,75 l
111 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač růžový 0,75l – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.- osvěžovač vzduchu s mnoha způsoby použití- postupné uvolňování parfemace z olejové báze- jednoduchá aplikace- nanášejte na nesavé povrchy sociálních zařízení- vůně, která se z va…

Cormen CLEAMEN 220 nerez leštič 1 l
172 Kč

Výrobek je určen výhradně pro profesionální použití. CLEAMEN 220 nerez leštič 1 l – koncentrovaný prostředek, určený k leštění nerezových povrchu a zařízení v kuchyňské oblasti. Tento přípravek je schopen odstranit i lehké znečištění.

Cormen CLEAMEN 240 na trouby, grily 1 l
151 Kč

CLEAMEN 240 na trouby, grily 1 l – koncentrovaný prostředek k přímému použití na odstraňování připálenin z trub, grilů, konvektomatů a digestoří. Používá se neředěný. Je nutné pracovat v rukavicích.

Cormen Dávkovací pumpička MEDISPENDER na láhev 500 ml
22 Kč

Dávkovací pumpička MEDISPENDER na lahvičky MEDISPENDER 500 ml Dávkovací pumpa je určena pro dávkování tekutých mýdel, krémů a dezinfekčních prostředků systému MEDISPENDER. Odolná konstrukce pumpy je zárukou dlouhodobého dávkování oplachových i bezoplachových prostředků osobní hygieny.

Cormen Tekuté mýdlo AMADEUS Love Ocean v sáčku - 5 l
97 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tekuté mýdlo AMADEUS Love Ocean 5 l – tekuté mýdlo se svěží vůní moře a vybranými tenzidy pro každodenní používání. Výrobek je dermatologicky příznivý a v přírodě lehce odbouratelný.

Cormen ISOLDA disinfection SKIN 5 l roztok
725 Kč

ISOLDA disinfection – dezinfekční prostředek na alkoholové bázi, s velmi dobrou dermální tolerancí, který je určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky.

Cormen KRYSTAL olejový osvěžovač zelený 0,75 l
111 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač zelený 0,75l – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.- osvěžovač vzduchu s mnoha způsoby použití- postupné uvolňování parfemace z olejové báze- jednoduchá aplikace- nanášejte na nesavé povrchy sociálních zařízení- vůně, která se z va…

Cormen CLEAMEN 121 vosk metalický 5 l
744 Kč

CLEAMEN 121 vosk metalický 5 l – metalický vosk je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin.Vosk má protiskluzné vlastnosti a tudíž je vhodný pro použití s velkým zatížením zejména ve veřejných budovách, školách a nemocnicích…

Cormen CLEAMEN 122 podlahy s leskem 1 l
55 Kč

CLEAMEN 122 podlahy s leskem 1 l – přípravek je určen na všechny typy podlah včetně podlah ošetřených metalickým voskem. Použití:  na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevěné a laminátové podlahy.

Cormen CLEAMEN 261 restaurační sklo - tablety 72 ks
310 Kč

CLEAMEN 261 restaurační sklo – tablety 72 ks – oblíbený mycí prostředek na mytí pivních sklenic a veškerého restauračního skla. Tablety jsou určeny pro mytí v tlakových myčkách s oplachovačem.

Cormen KRYSTAL na okna 5 l
151 Kč

Krystal na okna 5 l – výrobek se vyznačuje vysokou účinností. Může se použít přímo na znečištěné skleněné plochy bez předchozího ošetření saponátovým roztokem. Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování pouze na plochy, kde se má docílit požadovaný účinek.

Cormen KRYSTAL na podlahy s ALFAalkoholem 5 l lesk
165 Kč

Krystal na podlahy s Alfaalkoholem 5 l – pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah.- mytí podlah beze šmouh, efekt lesklých ploch- vhodné i pro plovoucí podlahy- zvýšená mycí síla Alfaalkoholu- použitelnost na veškeré druhy nesavých materiálů – nově více parfem…

Cormen CLEAMEN 110 skleněné plochy 5 l
237 Kč

CLEAMEN 110 skleněné plochy 5 l – koncentrovaný prostředek, určený k ředění a přímému použití. Neředěný se používá při silném znečištění a je nutné plochy dobře omýt čistou vodou. Je určen zejména k mytí oken, skleněných výplní dveří, vitrín, na zrcadla a skleněné desky stolů.