10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Daitsu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den
Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADDH 10 XA má display se světelnými kontrolkami. Nastavení vlhkosti je možné mezi 35% – 80% HR (relativní vlhkost) nebo v režimu nepřetržitého provozu. Funkce BUCKET FULL zobrazí indikace plné nádržky na kondenzát. Automatický restart při výpadku elektrické energie.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Daitsu Čistička vzduchu HOLLY CADR 350 Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den
Daitsu Čistička vzduchu HOLLY CADR 350

Výkonná a elegantní čistička vzduchu s kvalitním HEPA filtrem a přehledným dotykovým panelem Vás překvapí svoji účinností a tichým chodem. Díky svému filtračnímu systému dokáže ze vzduchu efektivně odstranit alergeny, bakterie, viry, prach, škodlivé plyny, kouř, zápach a pomáhá předcházet alergiím.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Daitsu Filtr do čističky vzduchu HOLLY 350 Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den
Daitsu Filtr do čističky vzduchu HOLLY 350

Sada filtrů pro čističku vzduchu HOLLY 350.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Daitsu Čistička vzduchu CADR-118 Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW
Daitsu Čistička vzduchu CADR-118

Kvalitní domácí čistička vzduchu Daitsu CADR 118 nabízí účinnou filtraci vzduchu díky 3-vrstvému kompozitnímu filtru, vysoký vzduchový výkon, ionizátor a další nadstandardní funkce jako je tichý noční režim nebo časovač.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Daitsu Filtr do čističky vzduchu CADR-118 Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW
Daitsu Filtr do čističky vzduchu CADR-118

Sada filtrů pro čističku vzduchu CADR 118. Kompozitní sada: plastový předfiltr; bavlněný HEPA filtr; uhlíkový filtr.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW
Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např.: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 20XA, odvlhčování 20/l den Daitsu Mobilní klimatizace APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi, výkon chlazení 3,kW
Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 20XA, odvlhčování 20/l den

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADDH 20 XA má display se světelnými kontrolkami. Nastavení vlhkosti je možné mezi 35% – 80% relativní vlhkost nebo funkce nepřetržitého provozu. Funkce BUCKET FULL zobrazí indikace plné nádržky na kondenzát, možnost regulace rychlosti otáček a nastavení časovače.

Momentálně nedostupné

Daitsu Mobilní klimatizace APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi, výkon chlazení 3,kW Daitsu Mobilní klimatizace APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi, výkon chlazení 3,kW
Daitsu Mobilní klimatizace APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi, výkon chlazení 3,kW

Mobilní klimatizace DAITSU APD-12HX je vybaven řadou praktických funkcí, jako je topení nebo možnost ovládání pomocí Wi-Fi a mobilní aplikace, která je v českém jazyce. Tato kvalitní klimatizace zajišťuje funkce chlazení, topení, ventilace a odvlhčování.

Momentálně nedostupné

Daitsu je španělská značka skupiny Eurofred, který je leaderem na trhu klimatizačních a odvlhčovacích jednotek ve Španělsku, Portugalsku a Itálii, tedy v zemích, kde je na chlazení a odvlhčování brán díky podnebí velký zřetel. Na základě dlouholetých zkušeností (více jak 15 let) se u produktů Daitsu můžete spolehnout na jejich výbornou účinnost a dlouhou životnost a bezporuchový provoz. V případě, že se nějaký problém naskytne, disponuje dovozce centrálním autorizovaným servisem se zárukou náhradních dílů minimálně 10 let od ukončení prodeje každého z modelů. To je hlavní rozdíl oproti řetězcům a hypermarketům, které prodávají každý rok nové značky a modely, a nemohou se postarat o Vaše starší zařízení po uplynutí záruční doby.