10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3611759

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADDH 10 XA má display se světelnými kontrolkami. Nastavení vlhkosti je možné mezi 35% – 80% HR (relativní vlhkost) nebo v režimu nepřetržitého provozu. Funkce BUCKET FULL zobrazí indikace plné nádržky na kondenzát. Automatický restart při výpadku elektrické energie. Celý popis
Ušetříte 300 Kč 4 599 Kč
4 299 Kč
Zboží od: Sakura Klima
Ušetříte 300 Kč 4 599 Kč
4 299 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

13.12.2023 na výdejním místě
13.12.2023 - 15.12.2023 na vaší adrese

Popis

Odvlhčovač Daitsu ADD 10XA svým výkonem denně odstraní až 10 l vlhkosti v prostorách do 14 m2.

Displej odvlhčovače je vybaven světelnými kontrolkami a při výběru funkce Vám vydá potvrzovací tón. Na displeji se navíc díky automatickému hydrostatu zobrazuje skutečná vlhkost v % (s přesností +/-5%). Vlhkost v místnosti lze nastavit mezi 35% – 80%. Odvlhčovač je doporučeno používat při teplotách mezi +5 – 35 °C. Díky vysoušení vzduchu dokáže odvlhčovač zabránit vzniku nežádoucích plísní a udržet v prostorách zdravé prostředí. Přístroj je také vybaven funkcí nepřetržitého provozu, pokud to situace vyžaduje.

Odvlhčovač je vybaven funkcí automatického vypnutí, pokud se nádržka na kondenzát naplní (při 1,8l tekutiny) nebo pokud se přístroj dostane do nevodorovné polohy, takže nikdy nehrozí přetečení nebo vytečení obsahu nádržky. Odvlhčovač Vás navíc před vypnutím upozorní na plnou nádržku alarmem po dobu 10 sekund, nikdy se tudíž nemusíte obávat, že byste si naplnění nádržky a následného vypnutí přístroje nevšimli. Při provozu ve velmi vlhkém prostředí nebo pokud nechcete mít starost s vyléváním nádržky na kondenzát lze na přístroji nainstalovat stálý odtok vody pomocí odtokové hadice, kterou připojíte na odtokovou přípojku např. v podlaze.

Další praktickou funkcí, kterou odvlhčovač disponuje, je zabudovaný indikátor vyčištění filtru, kdy Vás přístroj cca po 250 hodinách provozu upozorní, že je nutné filtr očistit ve vlažné vodě pro správnou funkci přístroje.

Náhlý výpadek elektrické energie Vás již nemusí trápit, neboť je odvlhčovač vybaven funkcí automatického restartu, kdy si pamatuje poslední nastavení před výpadkem a při jeho zapnutí odpadá starost s novým naprogramováním.

Mezi výhody, které nejvíce oceníte patří nízké pořizovací náklady, malá spotřeba elektrické energie, snadná přemístitelnost díky nízké váze a zabudovaným kolečkům a také jeho nízká hlučnost max. 41dB.

Vlastnosti produktu

  • Display se světelnými kontrolkami. Při výběru funkce vydává odvlhčovač potvrzovací tón
  • ALARM: zvuková signalizace při plné nádrži na kondenzát (po dobu 10 sekund)
  • Ekologické chladivo
  • FILTR: Indikátor vám připomene, kdy je potřeba vyčistit filtr (až 250 hod provozu)
  • Na displeji se zobrazuje skutečná vlhkost v % (s přesností +/-5%)
  • Nastavení vlhkosti mezi 35% – 80% HR (relativní vlhkost) nebo funkce nepřetržitého provozu
  • BUCKET FULL: indikace plné nádržky na kondenzát
  • AUTODEFROST: automatický systém odmrazování
  • Automatický restart při výpadku el. energie. Jednotka se při zapnutí vrátí do posledního nastavení
  • Automatické vypnutí vysoušeče, pokud je nádržka na kondenzát plná, nebo pokud není přístroj ve vodorovné poloze