Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 5 l
1 150 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Přípravek na čištění laminátu 5 l – šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l
351 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l – odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod. Odstraňuje rýhy od gumy, gumových podpatků, fixů apod.

Dr. Schutz Baygard - impregnace koberce a textilu 0,5 l
381 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Baygard – impregnace koberce a textilu – pro impregnaci vlákna po každém čištění koberce. Odpuzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamezuje zašednutí koberce. Aplikace do vlhkého koberce. Profi prostředek. Spotřeba cca 25 ml/m2

Dr. Schutz PU - čistič 5 l
785 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – PU – čistič 5 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech. .

Dr. Schutz PU - čistič 0,75 l
175 Kč
Doprava zdarma

CC – PU – čistič 0,75 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech.

Dr. Schutz Mýdlo na dřevo 5 l
777 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Mýdlo na dřevo 5 l – čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Mat - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 0,75 l
236 Kč
Doprava zdarma

CC – Mat – 3000PU 0,75 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.

Dr. Schutz Mýdlo na dřevo 0,75 l
194 Kč
Doprava zdarma

CC – Mýdlo na dřevo 0,75 l  – čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Základní čistící přípravek R 5 l
910 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Základní čistící přípravek R - se používá pro základní čištění a pro čištění po pokládce u přírodního linolea, PVC,vinyl, dlažba,kámen a kaučukových podlahovin. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod.

Dr. Schutz Dezinfekční prostředek 5 l C Koncentrát
1 775 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koncentrovaný dezinfekční prostředek – plošný dezinfekční čistič pro plošnou dezinfekci vytíráním ve zdravotnickém prostředí. Tekutý koncentrát na bázi kvarterních amoniových sloučenin. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek.

Dr. Schutz Přípravek na impregnaci spár lamino, dřevo, korek 0,25 l
417 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Přípravek na impregnaci spár lamino, dřevo, korek 0,25 l – ideální ochrana spojů pro všechny laminátové, lakované dřevěné a korkové podlahy. Chrání podlahu před vodou a vnikem vlhkosti do oblasti spojů. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Čistič na parkety a korek 5 l
980 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Čistič na parkety a korek 5 l – čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po pokládce a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Fleckschutz - impregnace kůže a textilu 0,4 l
375 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Fleckschutz – impregnace kůže a textilu – impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem. Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy. Profi prostředek. Spotřeba cca 40 ml/m2 každý nástřik

Dr. Schutz R 1000 čistící přípravek 5 l
711 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ošetřovací a čistící prostředek pro běžné čištění aošetřování všech elastických podlah a tvrdýchpodlah. Na bázi vodou rozpustných ošetřovacíchkomponentů, které nevyžadují žádné životníprostředí zatěžující základní čištění. Čistí a ošetřujev jednom pracovním kroku.

Dr. Schutz Lesk - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 0,75 l
206 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Lesk – 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek 0,75 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu.

Dr. Schutz Čistič na parkety a korek 0,75 l
188 Kč
Doprava zdarma

CC – Čistič na parkety a korek 0,75 l – čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po pokládce a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Péče o kámen 0,75 l
163 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dr. Schutz Péče o kámen – tento přípravek najde své uplatnění při ošetření a běžném čištění všech podlahovin z přírodního a umělého kamene. Povrch zůstane protiskluzný, odpuzuje nečistoty a obdrží hedvábně matný lesk. Jedná se o profesionální přípravek pro podlaháře.

Dr. Schutz Koncentrát na čištění koberců 0,75 l do stroje
490 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Koncentrát na čištění koberců 0,75 l – !Nová receptura! Vhodný i pro vlnu!! Pro mokré hloubkové extrakční čištění všech koberců a čalounění ze syntetických vláken a vlny. Možnost použití do všech extraktorů. S integrovaným rozpouštěčem skvrn a odpěňovačem.

Dr. Schutz Elatex - univerzální odstraňovač skvrn 0,2 l
230 Kč
Doprava zdarma

CC – Elatex – univerzální odstraňovač skvrn – univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod. Vhodné jak na pevné povrchy tak koberce a látky. Profi prostředek.

Dr. Schutz Spraymax - čistič tvrdých povrchů ve spray - 1 l
212 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Spraymax – čistič tvrdých povrchů ve spray – 1 l - k životnímu prostředí ohleduplný sprejový čistič pro všechny tvrdé povrchy (PVC, linoleum, parkety, laminát) ve spojení se sprejovým mopem Spraymop od Bony, Leifheit atd. Ideální také pro čištění po pokládce. Profi prostředek.

Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 0,75 l
206 Kč
Doprava zdarma

CC – Přípravek na čištění laminátu 0,75 l – šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Alibaba - šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l
266 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Alibaba – šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l – šetrný odstraňovač skvrn s širokou působností pro koberce a textilní podlahoviny z vlny, hedvábí, juty, kokosu a ostatních přírodních vláken. Vhodný také pro orientální koberce (perské koberce) . Profi prostředek.

Dr. Schutz Mat na parkety a korek (DIN 18032) 0,75 l
254 Kč
Doprava zdarma

CC-Mat na parkety a korek 0,75 l – pro ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Ošetřuje a chrání nové parkety a korek matným ochranným filmem, starým parketám a korku propůjčuje opět nový vzhled. Profi prostředek pro podlaháře. Stupeň lesku: 20–25.

Dr. Schutz Fleckenspray R - profesionální odstraňovač skvrn 0,2 l
230 Kč
Doprava zdarma

CC – Fleckenspray R – profesionální odstraňovač skvrn 0,2 l – profesionál mezi odstraňovači skvrn. Receptura na bázi vysoce účinných aktivních látek odstraňuje tvrdošíjné nečistoty jako žvýkačka, olej, tuky, asfalt, lepidla, barvy apod. Profi prostředek.

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml
126 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml - odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod. Odstraňuje rýhy od gumy, gumových podpatků, fixů apod.

Dr. Schutz Mat - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 5 l
1 678 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Mat – 3000PU 5 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.

Dr. Schutz PU - Ochranná vrstva matná 0,99 l
1 661 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Originální německý název: PU Siegel – speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi pro dlouhodobou ochranu podlah. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čístění. Vysoce odolný ochranný film, vynikající elasticita a dobrá odolnost vůči bezbarvým chemikáliím.

Dr. Schutz Lesk - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 5 l
1 529 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Lesk – 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek 5 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu.

Dr. Schutz Lesk na parkety a korek 0,75 l
230 Kč
Doprava zdarma

CC – Lesk na parkety a korek 0,75 l – pro ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Ošetřuje a chrání nové parkety a korek hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám a korku propůjčuje opět nový lesk. Profi prostředek pro podlaháře. Stupeň lesku: 40–45.

Dr. Schutz Profi - Základní čistič 5 l
1 095 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Profi – Základní čistič – pro profesionální základní čištění všech PVC-podlahovin. Není vhodný pro linoleum a kaučuk. Vysoce alkalický. Velmi dobrá rozpouštěcí síla na metalické polymerní disperze a také na přestárlé nebo navrstvené ochranné nátěry. Pro profesionální použití v objektu.

Dr. Schutz Univerzální čistič K 0,75 l
218 Kč
Doprava zdarma

CC – Univerzální čistič K 0,75 l – čistí všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletách, přírodní kůži i koženku, kovové díly, okna, sklo, zrcadla, markýzy, žaluzie, zahradní nábytek. Myje nádobí a sklo, čistí vše v autě vevnitř a venku.

Dr. Schutz Inolit - aktivní prášek - čistič 1 kg
266 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Inolit aktivní prášek 1 kg – firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku.

Dr. Schutz PU - čistič 10 l
1 497 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – PU – čistič 10 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech.

Dr. Schutz Turbo - Základní čistič 10 l - strhávač vosku
2 608 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Turbo – základní čistič 10 l – strhávač vosku – expresní základní čistič s rychlým rozpouštěcím účinkem. Rychle a účinně odstraňuje staré metalické polymerní disperze a ochranné polymerní vosky. Účinný také na přestárlé nebo navrstvené nátěry a také na separační látky na kaučukových podlahách.