Dr. Schutz Scratch Fix PU - Repairset opravná sada na škrábance na PVC, vinyl podlaze.
1 240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Scratch Fix PU Repairset – opravná sada SCRATCHFIX je řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování…

Dr. Schutz Carpetlife - prášek na čištění koberců - 1 kg
248 Kč

CC – Carpetlife prášek na čištění koberců 1 kg – čistící prášek na koberce s vynikající schopností rozpouštět nečistoty, pro intenzivní čištění textilních podlahovin. Podlaha může být kdykoliv během čištění používána.

Dr. Schutz Mýdlo na dřevo 0,75 l
182 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Mýdlo na dřevo 0,75 l  – čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Čistič na parkety a korek 0,75 l
175 Kč

CC – Čistič na parkety a korek 0,75 l – čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po pokládce a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Baygard - impregnace koberce a textilu 0,5 l
362 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Baygard – impregnace koberce a textilu – pro impregnaci vlákna po každém čištění koberce. Odpuzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamezuje zašednutí koberce. Aplikace do vlhkého koberce. Profi prostředek. Spotřeba cca 25 ml/m2

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l
327 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l – odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod. Odstraňuje rýhy od gumy, gumových podpatků, fixů apod.

Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 0,75 l
185 Kč

CC – Přípravek na čištění laminátu 0,75 l – šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Dezinfekční prostředek 5 l C Koncentrát
2 704 Kč

Koncentrovaný dezinfekční prostředek – plošný dezinfekční čistič pro plošnou dezinfekci vytíráním ve zdravotnickém prostředí. Tekutý koncentrát na bázi kvarterních amoniových sloučenin. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek.

Dr. Schutz Fresh - Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů 0,5 l
248 Kč

CC – Fresh – Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů 0,5 l – stará se o čerstvou vůni díky nové Fresh-Up formuli. Nepříjemné pachy na kobercích a čalounění budou zcela absorbovány. Rozpouští nečistoty a skvrny, proto je ideálním předčističem při suchém i mokrém extrakčním čištění.

Dr. Schutz Koncentrát na čištění koberců 0,75 l do stroje
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Koncentrát na čištění koberců 0,75 l – !Nová receptura! Vhodný i pro vlnu!! Pro mokré hloubkové extrakční čištění všech koberců a čalounění ze syntetických vláken a vlny. Možnost použití do všech extraktorů. S integrovaným rozpouštěčem skvrn a odpěňovačem.

Dr. Schutz Lino Primer - penetrace pro linoleum 2,09 l
1 343 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

2-komponentní penetrace pro savé linoleum. Lino Primer – se vyznačuje dobrou nasávací schopností, stejnosměrnou optikou a jednoduchým použitím. Redukuje poréznost a připravuje podklad pro následné ošetření. Lino Primer se aplikuje válečkem. Optimální pro následně aplikované Dr.

Dr. Schutz Lesk na parkety a korek 0,75 l
212 Kč

CC – Lesk na parkety a korek 0,75 l – pro ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Ošetřuje a chrání nové parkety a korek hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám a korku propůjčuje opět nový lesk. Profi prostředek pro podlaháře. Stupeň lesku: 40–45.

Dr. Schutz Mýdlo na dřevo 5 l
725 Kč

CC – Mýdlo na dřevo 5 l – čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Péče o kámen 0,75 l
151 Kč

Dr. Schutz Péče o kámen – tento přípravek najde své uplatnění při ošetření a běžném čištění všech podlahovin z přírodního a umělého kamene. Povrch zůstane protiskluzný, odpuzuje nečistoty a obdrží hedvábně matný lesk. Jedná se o profesionální přípravek pro podlaháře.

Dr. Schutz Turbo - Základní čistič 10 l
2 500 Kč

Turbo – základní čistič 10 l – expresní základní čistič s rychlým rozouštěcím účinkem. Rychle a účinně odstraňuje staré metalické polymerní disperze a ochranné polymerní vosky. Účinný také na přestárlé nebo navrstvené nátěry a také na separační látky na kaučukových podlahách.

Dr. Schutz Univerzální čistič K 0,75 l
206 Kč

CC – Univerzální čistič K 0,75 l – čistí všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletách, přírodní kůži i koženku, kovové díly, okna, sklo, zrcadla, markýzy, žaluzie, zahradní nábytek. Myje nádobí a sklo, čistí vše v autě vevnitř a venku.

Dr. Schutz Základní čistící přípravek R 5 l
846 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Základní čistící přípravek R - se používá pro základní čištění a pro čištění po pokládce u přírodního linolea, PVC,vinyl, dlažba,kámen a kaučukových podlahovin. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod.

Dr. Schutz Alibaba - šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l
246 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Alibaba – šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l – šetrný odstraňovač skvrn s širokou působností pro koberce a textilní podlahoviny z vlny, hedvábí, juty, kokosu a ostatních přírodních vláken. Vhodný také pro orientální koberce (perské koberce) . Profi prostředek.

Dr. Schutz Čistič na parkety a korek 5 l
908 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Čistič na parkety a korek 5 l – čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po pokládce a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml
120 Kč

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml - odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod. Odstraňuje rýhy od gumy, gumových podpatků, fixů apod.

Dr. Schutz Fleckschutz - impregnace kůže a textilu 0,4 l
351 Kč

CC – Fleckschutz – impregnace kůže a textilu – impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem. Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy. Profi prostředek. Spotřeba cca 40 ml/m2 každý nástřik

Dr. Schutz Inolit - aktivní prášek - čistič 1 kg
246 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Inolit aktivní prášek 1 kg – firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku.

Dr. Schutz Lesk - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 5 l
1 427 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Lesk – 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek 5 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu.

Dr. Schutz Mat na parkety a korek (DIN 18032) 0,75 l
236 Kč

CC-Mat na parkety a korek 0,75 l – pro ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Ošetřuje a chrání nové parkety a korek matným ochranným filmem, starým parketám a korku propůjčuje opět nový vzhled. Profi prostředek pro podlaháře. Stupeň lesku: 20–25.

Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 5 l
1 062 Kč

CC – Přípravek na čištění laminátu 5 l – šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Profi prostředek pro podlaháře.

Dr. Schutz Profi - Základní čistič 5 l
1 010 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profi – Základní čistič – pro profesionální základní čištění všech PVC-podlahovin. Není vhodný pro linoleum a kaučuk. Vysoce alkalický. Velmi dobrá rozpouštěcí síla na metalické polymerní disperze a také na přestárlé nebo navrstvené ochranné nátěry. Pro profesionální použití v objektu.

Dr. Schutz PU - čistič 5 l
731 Kč

CC – PU – čistič 5 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech. .