Dr. Schutz CC - Alibaba - šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l
246 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Alibaba – šetrný odstraňovač skvrn pro přírodní vlákno 0,2 l – šetrný odstraňovač skvrn s širokou působností pro koberce a textilní podlahoviny z vlny, hedvábí, juty, kokosu a ostatních přírodních vláken. Vhodný také pro orientální koberce (perské koberce) . Profi prostředek.


Dr. Schutz CC - Baygard - impregnace koberce a textilu 0,5 l
332 Kč

CC – Baygard – impregnace koberce a textilu – pro impregnaci vlákna po každém čištění koberce. Odpuzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamezuje zašednutí koberce. Aplikace do vlhkého koberce. Profi prostředek. Spotřeba cca 25 ml/m2


Dr. Schutz CC - Elatex - univerzální odstraňovač skvrn 0,2 l
211 Kč

CC – Elatex – univerzální odstraňovač skvrn – univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod. Vhodné jak na pevné povrchy tak koberce a látky. Profi prostředek.


Dr. Schutz CC - Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l
323 Kč

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 0,4 l – odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod. Odstraňuje rýhy od gumy, gumových podpatků, fixů apod.


Dr. Schutz CC - Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml
120 Kč

CC – Fleck&Weg odstraňovač skvrn z koberců 100 ml - odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako červené víno, káva, čaj apod.


Dr. Schutz CC - Fleckenspray R - profesionální odstraňovač skvrn 0,2 l
212 Kč

CC – Fleckenspray R – profesionální odstraňovač skvrn 0,2 l – profesionál mezi odstraňovači skvrn. Receptura na bázi vysoce účinných aktivních látek odstraňuje tvrdošíjné nečistoty jako žvýkačka, olej, tuky, asfalt, lepidla, barvy apod. Profi prostředek.


Dr. Schutz CC - Fleckschutz - impregnace kůže a textilu 0,4 l
345 Kč

CC – Fleckschutz – impregnace kůže a textilu – impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem. Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy. Profi prostředek. Spotřeba cca 40 ml/m2 každý nástřik


Dr. Schutz CC - Fresh - Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů 0,5 l
241 Kč

CC – Fresh – Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů 0,5 l – stará se o čerstvou vůni díky nové Fresh-Up formuli. Nepříjemné pachy na kobercích a čalounění budou zcela absorbovány. Rozpouští nečistoty a skvrny, proto je ideálním předčističem při suchém i mokrém extrakčním čištění.


Dr. Schutz CC - Koncentrát na čištění koberců 0,75 l do stroje
444 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CC – Koncentrát na čištění koberců 0,75 l – !Nová receptura! Vhodný i pro vlnu!! Pro mokré hloubkové extrakční čištění všech koberců a čalounění ze syntetických vláken a vlny. Možnost použití do všech extraktorů. S integrovaným rozpouštěčem skvrn a odpěňovačem.


Dr. Schutz CC - Lesk - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 5 l
1 254 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Lesk – 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek 5 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu.


Dr. Schutz CC-Mat-3000 PU 5 l
1 440 Kč

CC – Mat – 3000PU 5 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.


Dr. Schutz CC - Mat - 3000PU ošetřovací a oživovací prostředek - 0,75 l
221 Kč

CC – Mat – 3000PU 0,75 l – polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.


Dr. Schutz CC - Péče o kámen 0,75 l
148 Kč

Dr. Schutz Péče o kámen – tento přípravek najde své uplatnění při ošetření a běžném čištění všech podlahovin z přírodního a umělého kamene. Povrch zůstane protiskluzný, odpuzuje nečistoty a obdrží hedvábně matný lesk. Jedná se o profesionální přípravek pro podlaháře.


Dr. Schutz CC - Přípravek na čištění laminátu 5 l
1 062 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CC – Přípravek na čištění laminátu 5 l – šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Profi prostředek pro podlaháře.


Dr. Schutz CC - PU - čistič 0,75 l
161 Kč

CC – PU – čistič 0,75 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech.


Dr. Schutz CC - PU - čistič 5 l
744 Kč

CC – PU – čistič 5 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech. .


Dr. Schutz CC - Scratch Fix PU-Repairset
1 107 Kč

Scratch Fix PU Repairset – opravná sada SCRATCHFIX je řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování…


Dr. Schutz CC - Spraymax - čistič tvrdých povrchů ve spray - 1 l
196 Kč

CC – Spraymax – čistič tvrdých povrchů ve spray – 1 l - k životnímu prostředí ohleduplný sprejový čistič pro všechny tvrdé povrchy (PVC, linoleum, parkety, laminát) ve spojení se sprejovým mopem Spraymop od Bony, Leifheit atd. Ideální také pro čištění po pokládce. Profi prostředek.


Dr. Schutz CC - Univerzální čistič K 0,75 l
200 Kč

CC – Univerzální čistič K 0,75 l – čistí všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletách, přírodní kůži i koženku, kovové díly, okna, sklo, zrcadla, markýzy, žaluzie, zahradní nábytek. Myje nádobí a sklo, čistí vše v autě vevnitř a venku.


Dr. Schutz CC základní čistící přípravek R 750 ml
172 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní čistící přípravek R - se používá pro základní čištění a pro čištění po pokládce u přírodního linolea, PVC,vinyl, dlažba,kámen a kaučukových podlahovin. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod.


Dr. Schutz Lino Primer - penetrace pro linoleum 2,09 l
1 343 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

2-komponentní penetrace pro savé linoleum. Lino Primer – se vyznačuje dobrou nasávací schopností, stejnosměrnou optikou a jednoduchým použitím. Redukuje poréznost a připravuje podklad pro následné ošetření. Lino Primer se aplikuje válečkem. Optimální pro následně aplikované Dr.


Dr. Schutz Profi - Základní čistič 5 l
1 010 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profi – Základní čistič – pro profesionální základní čištění všech PVC-podlahovin. Není vhodný pro linoleum a kaučuk. Vysoce alkalický. Velmi dobrá rozpouštěcí síla na metalické polymerní disperze a také na přestárlé nebo navrstvené ochranné nátěry. Pro profesionální použití v objektu.


Dr. Schutz Secura - tvrdá ochranná vrstva (mat) 5 l
2 154 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tvrdá ochranná vrstva Secura – metalicky zesíťovaná disperze s vysokou odolností a hedvábně matnou optikou. Splňuje požadavky normy DIN 18032 pro sportovní odlahy. Vhodná také pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed. Stupeň lesku 14 – 19.


Dr. Schutz základní čistící přípravek R 5 l
791 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní čistící přípravek R - se používá pro základní čištění a pro čištění po pokládce u přírodního linolea, PVC,vinyl, dlažba,kámen a kaučukových podlahovin. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod.