10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ECOLAB Přípravek pro mytí podlahových krytin s ošetřující složkou INDUR TOP 1l ECOLAB Univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 1l
ECOLAB Přípravek pro mytí podlahových krytin s ošetřující složkou INDUR TOP 1l

Přípravek pro mytí podlahových krytin s ošetřující složkou. Zanechává ochranný film zabraňující opětovnému znečištění. Indur Top účinně čistí a svěže voní pro denní čištění např. pomocí systému Rasant pro všechny vodě odolné, lesklé a disperzí ošetřené podlahové krytiny.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Rain 750ml ECOLAB Univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 1l
ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Rain 750ml

Přípravek pro osvěžení vzduchu v pokojích hostů, ve veřejných prostorách, v kancelářích, na toaletách apod. Zanechává příjemnou svěží vůni citrusů a zelené trávy. Snadná aplikace.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 1l ECOLAB Univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 1l
ECOLAB Univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 1l

Vysoce účinný univerzální čistící prostředek na sanitární zařízení Maxx Into Citrus2 se svěží citrusovou vůní. Účinně rozpouští vodní kámen, rez, inkrustace i zbytky mýdel. DObrá materiálová snášenlivost. Pro běžné denní i periodické inzenzivní čištění.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml
ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml

Vysoce účinný přípravek pro odstraňování silného mastného znečištění. Bez velké mechanické námahy odstraní zbytky po pečených, smažených a grilovaných pokrmech. Je vhodný k čištění konvektomatů, grilovacích a fritovacích zařízení, pečících a smažících trub.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Silonda Care regenerační krém, 500 ml ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml
ECOLAB Silonda Care regenerační krém, 500 ml

Silonda Care regenerační krém, 500 ml

můžete mít 23.7. - 24.7.

ECOLAB Přípravek na čištění skel a zrcadel CLINIL 1l ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml
ECOLAB Přípravek na čištění skel a zrcadel CLINIL 1l

Přípravek na čištění skel a zrcadel. Účinně čistí, nezanechává šmouhy. Rozprašovací pistolka umožňuje snadné a úsporné dávkování (možno dokoupit). Vhodný k čištění skel i veškerých umělých hmot.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Čistící přípravek na povrchy a skla Maxx Windus C2 750ml ECOLAB Kyselý čistící přípravek Xense Sanitary 1l s výraznou parfemací
ECOLAB Čistící přípravek na povrchy a skla Maxx Windus C2 750ml

Čistící a leštící přípravek na povrchy a skla Maxx Windus C2. Účinně čistí, snadno odstraňuje mastné znečištění, leští beze šmouh. Rozprašovací/pěnová pistolka umožňuje snadnou a úspornou aplikaci.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Kyselý čistící přípravek Xense Sanitary 1l s výraznou parfemací ECOLAB Kyselý čistící přípravek Xense Sanitary 1l s výraznou parfemací
ECOLAB Kyselý čistící přípravek Xense Sanitary 1l s výraznou parfemací

Šetrný kyselý čisticí prostředek pro sanitární zařízení s intenzivní parfemací. Pro denní úklid sanitárních zařízení. Mimořádně šetrný vůči materiálům. S dlouhotrvající svěží pomerančovou vůní.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Anti Tabaco 750ml ECOLAB Kyselý čistící přípravek Xense Sanitary 1l s výraznou parfemací
ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Anti Tabaco 750ml

Přípravek pro osvěžení vzduchu v pokojích hostů, ve veřejných prostorách, v kancelářích, na toaletách apod. Účinně odstraňuje tabákový zápach a zanechává příjemnou vůni květin a dřeva. Snadná aplikace.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Aquagel - lubrikační gel na vodní bázi, sáček 5g/ 10 ks ECOLAB Aquagel - lubrikační gel na vodní bázi, sáček 5g/ 10 ks
ECOLAB Aquagel - lubrikační gel na vodní bázi, sáček 5g/ 10 ks

Aquagel – velmi kvalitní lubrikační gel na vodní bázi od renomované britské společnosti Ecolab. Je vhodný i pro anální a vaginální sondy při posílování svalů pánevního dna. Lubrikační gel Aquagel je průhledný, nemastný, rozpustný ve vodě, snadno se roztírá a dobře přilne.

můžete mít 23.7. - 24.7.

ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Orange Fresh 500ml ECOLAB Aquagel - lubrikační gel na vodní bázi, sáček 5g/ 10 ks
ECOLAB Osvěžovač vzduchu Xense Orange Fresh 500ml

Rychle a účinně odstraňuje nepříjemné pachy. Zanechává dlouhotrvající svěží ovocnou vůni. Ideální pro osvěžení vzduchu v kancelářích, kuřáckých místnostech apod. Vhodný rovněž pro toalety, pisoáry, odpady atd. Snadná a úsporná aplikace.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Silonda sensitive regenerační krém 500 ml ECOLAB Aquagel - lubrikační gel na vodní bázi, sáček 5g/ 10 ks
ECOLAB Silonda sensitive regenerační krém 500 ml

Silonda sensitive regenerační krém 500 ml

můžete mít 23.7. - 24.7.

ECOLAB Silvamix Forte 60 pytel 20kg, tab. 10g ECOLAB Tablety pro ruční mytí skla Rivonit Gläser Tabs - 45ks
ECOLAB Silvamix Forte 60 pytel 20kg, tab. 10g

SILVAMIX® jsou vysoce výživné tablety s pomalým uvolňováním hnojiv. Tablety SILVAMIX® jsou určeny pro individuální hnojení a doplňkové hnojení širokého spektra trvalých rostlin (stromy, keře, květiny atd.), Jak zralých, tak sazenic, ve volné půdě a v květináčích.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Tablety pro ruční mytí skla Rivonit Gläser Tabs - 45ks ECOLAB Tablety pro ruční mytí skla Rivonit Gläser Tabs - 45ks
ECOLAB Tablety pro ruční mytí skla Rivonit Gläser Tabs - 45ks

Přípravek pro ruční mytí skla v mycích dřezech výčepních zařízení. Postupné uvolňování zajišťuje i při trvalém přítoku vody stálou účinnost a vysokou hospodárnost.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Tekutý jemně abrazivní čistící prostředek RILAN 750ml ECOLAB Tablety pro ruční mytí skla Rivonit Gläser Tabs - 45ks
ECOLAB Tekutý jemně abrazivní čistící prostředek RILAN 750ml

Tekutý jemně abrazivní prostředek pro šetrné vyčištění obtížně odstranitelného znečištění v kuchyňských provozech i v sanitární oblasti. Vhodný i pro citlivé povrchy jako sklokeramické varné desky, smalt, nerez, keramika. Není vhodný pro vysoce lesklé lakované plochy a citlivé plasty.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l
ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l

Šetrný čisticí prostředek pro všechny omyvatelné plochy. Účinně čistí a po oschnutí nezanechává šmouhy. Zachovává povrchům lesk. Svěží jarní vůně.Pro denní čištění – k manuálnímu použití nebo k čištění podlah. Pro profesionální použití.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Utěrka Polifix červená 32x32cm, mikrovlákno ECO 5ks ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l
ECOLAB Utěrka Polifix červená 32x32cm, mikrovlákno ECO 5ks

Úklidová utěrka z mikrovlákna ze směsi polyesterových a polyamidových vláken, vhodná na lesklé povrchy, nábytek, sanitární zařízení apod.

můžete mít 23.7.

ECOLAB Maxx Into WC 2 750ml ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l
ECOLAB Maxx Into WC 2 750ml

Přípravek určený speciálně pro čištění toalet. Účinně odstraňuje vodní kámen a veškeré druhy znečištění, včetně močové usazeniny. Působí jako deodorant. Snadná manipulace díky zešikmení hrdla láhve.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Houba Polifix zelená, velká 10ks ECOLAB Kay specialty cleaner&polisher ošetření nerezových ploch 1l
ECOLAB Houba Polifix zelená, velká 10ks

Úklidová houba Polifix, zelená se střední tvrdostí abrazivní podložky.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Kay specialty cleaner&polisher ošetření nerezových ploch 1l ECOLAB Kay specialty cleaner&polisher ošetření nerezových ploch 1l
ECOLAB Kay specialty cleaner&polisher ošetření nerezových ploch 1l

Prostředek Kay Specialty Cleaner & Polish rychle odstraňuje skvrny, otisky prstů a šmouhy. Propůjčuje povrchům z nerezové oceli, dřeva, dřevolaminátu a tvrdých plastů vysoký lesk, aniž by zanechával práškový či olejový povlak. Zabraňuje vzniku škrábanců a šmouh.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Odstraňovač skvrn z koberců Carpet B ECOLAB Kay specialty cleaner&polisher ošetření nerezových ploch 1l
ECOLAB Odstraňovač skvrn z koberců Carpet B

Čisticí přípravek pro lokální odstraňování skvrn z koberců. Odstraňuje olejové a tukové znečištění jako např. skvrny od másla, leštidla na boty, dehtu i inkoustu, žvýkačky, rtěnku, vosk, asfalt, apod.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Profiutěrka Polifix červená "jelenice" 10ks ECOLAB Utěrka Polifix žlutá 40x40cm, mikrovlákno 5ks
ECOLAB Profiutěrka Polifix červená "jelenice" 10ks

Vysoce kvalitní náhrada jelenice, která překoná svoji předchůdkyni ve všech vlastnostech. Výborně absorbuje vodu, nepouští žádné chloupky, beze šmouh utírá všechny lesklé předměty.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Profiutěrka Polifix žlutá "jelenice" 10ks ECOLAB Utěrka Polifix žlutá 40x40cm, mikrovlákno 5ks
ECOLAB Profiutěrka Polifix žlutá "jelenice" 10ks

Vysoce kvalitní náhrada jelenice, která překoná svoji předchůdkyni ve všech vlastnostech. Výborně absorbuje vodu, nepouští žádné chloupky, beze šmouh utírá všechny lesklé předměty.

Momentálně nedostupné

ECOLAB Utěrka Polifix žlutá 40x40cm, mikrovlákno 5ks ECOLAB Utěrka Polifix žlutá 40x40cm, mikrovlákno 5ks
ECOLAB Utěrka Polifix žlutá 40x40cm, mikrovlákno 5ks

Úklidová utěrka z mikrovlákna se speciální strukturou tkaní a vysokým mechanickým účinkem, vhodná na lesklé povrchy, nábytek, sanitární zařízení apod.

Momentálně nedostupné