ECOLAB Odstraňovač skvrn z koberců Carpet B
256 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čisticí přípravek pro lokální odstraňování skvrn z koberců. Odstraňuje olejové a tukové znečištění jako např. skvrny od másla, leštidla na boty, dehtu i inkoustu, žvýkačky, rtěnku, vosk, asfalt, apod.

ECOLAB Tekutý jemně abrazivní čistící prostředek RILAN 750ml
143 Kč

Tekutý jemně abrazivní prostředek pro šetrné vyčištění obtížně odstranitelného znečištění v kuchyňských provozech i v sanitární oblasti. Vhodný i pro citlivé povrchy jako sklokeramické varné desky, smalt, nerez, keramika. Není vhodný pro vysoce lesklé lakované plochy a citlivé plasty.

ECOLAB Čistící a odmašťovací prostředek Greasecutter Fast Foam 750ml
209 Kč

Vysoce účinný přípravek pro odstraňování silného mastného znečištění. Bez velké mechanické námahy odstraní zbytky po pečených, smažených a grilovaných pokrmech. Je vhodný k čištění konvektomatů, grilovacích a fritovacích zařízení, pečících a smažících trub.

ECOLAB Přípravek na čištění skel a zrcadel CLINIL 1l
125 Kč

účinný přípravek na čištění skel a zrcadel CLINIL 1l Přípravek na čištění skel a zrcadel. Účinně čistí, nezanechává šmouhy. Díky antistatické složce odpuzuje prachové částice. Rozprašovací pistolka umožňuje snadné a úsporné dávkování (možno dokoupit). Vhodný k čištění skel i veškerých umělých hmot…

ECOLAB Silvamix Forte 60 pytel 20kg, tab. 10g
1 890 Kč

SILVAMIX® jsou vysoce výživné tablety s pomalým uvolňováním hnojiv. Tablety SILVAMIX® jsou určeny pro individuální hnojení a doplňkové hnojení širokého spektra trvalých rostlin (stromy, keře, květiny atd.), Jak zralých, tak sazenic, ve volné půdě a v květináčích.

ECOLAB Univerzální přípravek pro čištění povrchů BRIAL TOP 1l
155 Kč

Šetrný čisticí prostředek pro všechny omyvatelné plochy. Účinně čistí a po oschnutí nezanechává šmouhy. Zachovává povrchům lesk. Svěží jarní vůně.Pro denní čištění – k manuálnímu použití nebo k čištění podlah. Pro profesionální použití.