FeelEco odstraňovač skvrn Baby 200ml
99 Kč

Feel Eco odstraňovač skvrn Baby – dermatologicky testovaný prostředek na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňování skvrn od potravin, kosmetiky, bláta i trávy. Obal s praktickým rozprašovačem pro přímou aplikaci na skvrnu a blízké okolí.

FeelEco prací gel Color na barevné prádlo - 1,5 l
197 Kč

Feel Eco prací gel na barevné prádlo 1,5 l Skvěle ochrání barvy vašeho prádla. Vysoce účinný, doporučená dávka 60 ml prostředku na 1 praní zároveň šetří produkt a díky složení také čističku odpadních vod. Nedráždí a nevysušuje kůži.

FeelEco aviváž s přírodní vůní čerstvého ovoce - 5 l
386 Kč

Feel Eco aviváž s vůní čerstvého ovoce 5 l  Vašemu prádlu dodá osvěžující vůni čerstvého ovoce. Neobsahuje alergeny, je šetrná k citlivé pokožce i přírodě. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

FeelEco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu - 1 l
94 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 1 l Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Můžete jej bez obav použít i na mytí ovoce a zeleniny.

FeelEco prostředek na nádobí s vůní okurky - 1 l
94 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 1 l Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Použijte ho bez obav i na mytí ovoce a zeleniny. Jemná vůně okurky mile osvěží rutinní práci.

FeelEco tekuté mýdlo s Arnikou - 300 ml
79 Kč

Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou – podporuje mikrocirkulaci a navrací tak pokožce svěžest. Příznivě působí na hojení pokožky. Mýdlo je šetrné k pokožce, ocení ho alergici. Malá dávka šetří vaše peníze i přírodu. Vhodné pro každodenní mytí rukou.

FeelEco aviváž s přírodní vůní čerstvého ovoce - 1 l
89 Kč

Feel Eco aviváž s vůní čerstvého ovoce 1 l Vašemu prádlu dodá osvěžující vůni čerstvého ovoce. Neobsahuje alergeny, je šetrná k citlivé pokožce i přírodě. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

FeelEco Prací gel BABY 1,5 l
210 Kč

Feel Eco prací gel BABY 1,5 l Jedinečný tekutý prací prostředek určený pro prádlo našich kojenců a batolat, dětí a všech osob s citlivou pokožkou. Je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo. Neobsahuje žádné alergeny, parfemace ani konzervanty. Dermatologicky testováno.

FeelEco prací gel Color na barevné prádlo - 5 l
572 Kč

Feel Eco prací gel na barevné prádlo 5 l Skvěle ochrání barvy vašeho prádla. Vysoce účinný, doporučená dávka 60 ml prostředku na 1 praní zároveň šetří produkt a díky složení také čističku odpadních vod. Nedráždí a nevysušuje kůži.

FeelEco prací gel White na bílé prádlo - 1,5 l
197 Kč

Feel Eco prací gel na bílé prádlo 1,5 l Výborně funguje při praní bílého prádla i při nízkých teplotách. Nedráždí a nevysušuje kůži, šetří přírodu i vaši čističku odpadních vod. Pro oblížně odstranitelné skvrny doporučujeme použít Feel Eco odstraňovač skvrn.

FeelEco prostředek na mytí dudlíků Baby 500ml
109 Kč

Feel Eco prostředek na mytí dudlíků Baby – dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Složení prostředku obsahuje výhradně snadno odbouratelné suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí.

FeelEco aviváž BABY -1 l
99 Kč

Feel Eco aviváž BABY  1 l Ulehčí práci maminkám, prádlo je po použití měkké, snadno se žehlí. Aviváž má antistatický efekt. Šetrná k pokožce i přírodě, ocení ji majitelé domácích čističek vod. Vhodný pro prádlo kojenců a batolat, dětí a všech osob s citlivou pokožkou a  je dermatologicky testováno…

FeelEco aviváž s přírodní vůní bavlny -1 l
89 Kč

Feel Eco aviváž s přírodní vůní bavlny 1 l Změkčí vaše prádlo a usnadní žehlení. Příjemná vůně přírodní bavlny, neobsahuje alergeny. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

FeelEco čistič koupelen 5l
750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Feel Eco čistič koupelen – při jeho použití v koupelně nevdechujete výpary jako u chemických čističů. Není agresivní k vaší pokožce a přitom oceníte jeho vysokou účinnost. Výborně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny.

FeelEco čistič kuchyní - 450 ml
98 Kč

Feel Eco čistič kuchyní 450 ml Vítaný účinný pomocník při čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Na veškeré nečistoty vzniklé při vaření, odstraňuje usazený mastný prach.

FeelEco čistič oken a skel - 500 ml
89 Kč

Feel Eco čistič oken a skel – 500 ml Díky němu budete mít okna a skla bez šmouh, zmizí mastnota i kapky vody. Neškodí ani zvířatům, uvítají ho tedy i majitelé skleněných terárií. Vyvinutý na bázi kvasného lihu s přísadou octa a složek z cukrů.

FeelEco na nádobí neutral 1L
130 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce účinný a šetrný prostředek na ruční mytí nádobí a mytí ovoce a zeleniny. Je složen výhradně z lehce biologicky odbouratelných surovin, které mají minimální dopad na životní prostředí. Šetrný k Vašim rukám díky obsahu zvláčňujícího glycerinu

FeelEco prací prášek Universal - 600 g
97 Kč

Feel Eco prací prášek univerzální 600 g Ideální na světlé a stálobarevné prádlo i při nízkých teplotách od 30 °C. Intenzivně bělí bílé prádlo. Snadnou biologickou rozložitelnost obsažených aktivních látek zase ocení příroda a majitelé domácích čističek vod.

FeelEco prášek na pleny a světlé prádlo 660g
123 Kč

Feel Eco Baby prací prášek na dětské pleny a bílé prádlo má vysoký obsah přírodních účinných složek, které si společně s aktivním bělením a vysokým podílem enzymů poradí s nečistotami i při nízkých teplotách. Neobsahuje žádné alergeny, parfemace, ani konzervanty.

FeelEco prostředek na nádobí s vůní maliny - 1 l
94 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 1 l Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Použijte ho bez obav i na mytí ovoce a zeleniny. Jemná vůně malin vám připomene pozdní léto v přírodě.

FeelEco tekuté mýdlo s Arnikou - 5 l
919 Kč

Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou - podporuje mikrocirkulaci a navrací tak pokožce svěžest. Příznivě působí na hojení pokožky. Mýdlo je šetrné k pokožce, ocení ho alergici. Malá dávka šetří vaše peníze i přírodu. Vhodné pro každodenní mytí rukou.

FeelEco tekuté mýdlo s Panthenolem - 300 ml
79 Kč

Feel Eco tekuté mýdlo s Panthenolem – podporuje mikrocirkulaci a navrací tak pokožce svěžest. Příznivě působí na hojení pokožky. Mýdlo je šetrné k pokožce, ocení ho alergici. Malá dávka šetří vaše peníze i přírodu. Vhodné pro každodenní mytí rukou.

FeelEco univerzální čistič 1L
146 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S jemnou citrónovou vůní vhodný k čištění všech povrchů. Přípravek je zároveň šetrný k pokožce Vašich rukou.

FeelEco aviváž s přírodní vůní bavlny -5 l
387 Kč

Feel Eco aviváž s přírodní vůní bavlny 5 l Změkčí vaše prádlo a usnadní žehlení. Příjemná vůně přírodní bavlny, neobsahuje alergeny. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

FeelEco čistič koupelen - 450 ml
94 Kč

Feel Eco čistič koupelen 0,45 l Při jeho použití v koupelně nevdechujete výpary jako u chemických čističů. Není agresivní k vaší pokožce a přitom oceníte jeho vysokou účinnost. Výborně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny.

FeelEco čistič koupelen 450 ml
136 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ekologický a účinný tekutý čistič koupelen určený na jemné ošetření keramických, kovových, skleněných i plastových povrchů. Bez přídavných konzervačních látek a barviv, bez chlóru.

FeelEco čistič kuchyní 5l
750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Feel Eco čistič kuchyní - účinný pomocník při čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Na veškeré nečistoty vzniklé při vaření, odstraňuje usazený mastný prach.

FeelEco čisticí prostředek do myčky - leštidlo - 500 ml
86 Kč

Feel Eco čistící prostředek do myčky – při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádobí a odstraňuje zbylé kapky. Tento produkt je vyroben jen z přírodních složek, zabraňuje vzniku skvrn na nádobí.

FeelEco čisticí prostředek do myčky - prášek - 860 g
192 Kč

Feel Eco čistící prostředek do myčky 860 g Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Prášek obstojí proti nečistotám všeho druhu. Odstraňuje zaschlou kávu, čaj, víno, vajíčka, maso i omáčky už při teplotě 50 °C. Zlepšuje lesk nádobí.

FeelEco čisticí prostředek do myčky - sůl - 1 kg
76 Kč

Feel Eco čistící prostředek do myčky – sůl 1 kg  Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Sůl do myčky se postará o správnou funkci změkčovače vody v myčce.

FeelEco čisticí prostředek Univerzální čistič - 1 l
103 Kč

Feel Eco čistící přípravek univerzální čistič 1 l Oceníte ho při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte zejména při odmaštění povrchů a velmi jemný prostředek s neutrálním pH.

FeelEco čisticí prostředek Univerzální čistič - 5 l
460 Kč

Feel Eco čistící přípravek univerzální čistič 5 l Oceníte ho při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte zejména při odmaštění povrchů a je velmi jemný prostředek s neutrálním pH.

FeelEco na nádobí neutral 500ml
94 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce účinný a šetrný prostředek na ruční mytí nádobí a mytí ovoce a zeleniny. Je složen výhradně z lehce biologicky odbouratelných surovin, které mají minimální dopad na životní prostředí. Šetrný k Vašim rukám díky obsahu zvláčňujícího glycerinu.

FeelEco na nádobí s vůní okurky 1L
130 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce účinný a šetrný prostředek na ruční mytí nádobí a mytí ovoce a zeleniny. Je složen výhradně z lehce biologicky odbouratelných surovin, které mají minimální dopad na životní prostředí. Šetrný k Vašim rukám díky obsahu zvláčňujícího glycerinu

FeelEco odstraňovač skvrn a bělící prostředek - 900 g
131 Kč

Feel Eco odstraňovač skvrn a bělící prostředek 900 g S nízkým dávkováním 25 g dosáhnete vysoké účinnosti u skvrn i nečistot. Můžete kombinovat s pracím práškem i pracím gelem. Ekonomický, ekologický, výkonný.

FeelEco prací gel White na bílé prádlo - 5 l
572 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Feel Eco prací gel na bílé prádlo 5 l Výborně funguje při praní bílého prádla i při nízkých teplotách. Nedráždí a nevysušuje kůži, šetří přírodu i vaši čističku odpadních vod. Pro oblížně odstranitelné skvrny doporučujeme použít Feel Eco odstraňovač skvrn.

FeelEco prací prášek 2,4 Kg
297 Kč

Feel Eco prací prášek univerzální  2,4 kg Ideální na světlé a stálobarevné prádlo i při nízkých teplotách od 30 °C. Intenzivně bělí bílé prádlo. Snadnou biologickou rozložitelnost obsažených aktivních látek zase ocení příroda a majitelé domácích čističek vod.

FeelEco prostředek na mytí dudlík 500ml
165 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlík, dětských lahví a nádobí, plastových hraček. Vyvážené složení s glycerinem pečuje o pokožku Vašich rukou.

FeelEco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu - 500 ml
59 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 500 ml Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Můžete jej bez obav použít i na mytí ovoce a zeleniny.

FeelEco prostředek na nádobí s vůní maliny - 500 ml
59 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 500 ml Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Použijte ho bez obav i na mytí ovoce a zeleniny.

FeelEco prostředek na nádobí s vůní okurky - 500 ml
62 Kč

Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu  500 ml Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Použijte ho bez obav i na mytí ovoce a zeleniny. Jemná vůně okurky mile osvěží rutinní práci.

FeelEco sůl do myčky 1 kg
105 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Regenerační sůl do myčky zabraňující tvorbě vodního kamene, změkčuje i velmi tvrdou vodu.

FeelEco tekuté mýdlo s Arnikou - 100 ml
44 Kč

Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou -  podporuje mikrocirkulaci a navrací tak pokožce svěžest. Příznivě působí na hojení pokožky. Mýdlo je šetrné k pokožce, ocení ho alergici. Malá dávka šetří vaše peníze i přírodu. Vhodné pro každodenní mytí rukou.

FeelEco tekuté mýdlo s Panthenolem - 100 ml
43 Kč

Feel Eco tekuté mýdlo s Panthenolem - podporuje mikrocirkulaci a navrací tak pokožce svěžest. Příznivě působí na hojení pokožky. Mýdlo je šetrné k pokožce, ocení ho alergici. Malá dávka šetří vaše peníze i přírodu. Vhodné pro každodenní mytí rukou.

FeelEco toaletní čistič 750 ml
108 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ekologický tekutý čistící prostředek na toaletu se svěží citrusovou vůní gelové konzistence. Je složen z výhradně z velmi dobře biologicky odbouratelných složek, které nezatěžují životní prostředí. Po použití bude Vaše toaleta krásně čistá se svěží vůní.

FeelEco vlasový šampon na mastné vlasy 300ml
129 Kč

Feel Eco vlasový šampon na mastné – vyživující šampon s kofeinem je určen pro časté a šetrné mytí krátkých, silných a mastících se vlasů, které se snadno rozčesávají a nemají sklon k zacuchávání.