10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Who cares? čirá
Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks

Froster sada whisky je velmi hezký a originální gadgets set balený v pouzdře. Pouzdro je vyrobené z tvrdého a pevného materiálu, který chrání sadu před poškozením.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Who cares? čirá Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Who cares? čirá
Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Who cares? čirá

Froster sada whisky je velmi hezký a originální gadgets set balený v pouzdře. Pouzdro je vyrobené z tvrdého a pevného materiálu, který chrání sadu před poškozením.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Froster Kovové ledové kameny ve tvaru mužského těla Froster Dárkový Set Elegantní sklenice na whisky 2 ks Who cares? čirá
Froster Kovové ledové kameny ve tvaru mužského těla

Ledové kostky zchladí Vaše oblíbené nápoje bez ředění a změny chutě.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Froster povlak na polštář Eso Pikové 40 x 40 cm Froster povlak na polštář Eso Pikové 40 x 40 cm
Froster povlak na polštář Eso Pikové 40 x 40 cm

40 × 40 cm. Materiál: povlak – bavlna Prát na 30 stupňů naruby, ideálně bez bělidla a aviváže, obrázek nežehlit.  100% polyester

můžete mít 27.5. - 28.5.

Froster Hřejivá deka s rukávy - oranžová Froster povlak na polštář Eso Pikové 40 x 40 cm
Froster Hřejivá deka s rukávy - oranžová

Hřejivá deka s rukávy je měkká a teplá deka oranžové barvy, která má praktické otvory na ruce, které neomezují pohyb. Vpředu se nachází malá kapsa, do které si můžete schovat např. dálkový ovladač nebo mobilní telefon.

můžete mít 27.5.

Froster Kancelářský minigolf Froster povlak na polštář Eso Pikové 40 x 40 cm
Froster Kancelářský minigolf

Potřebujete si odpočinout v práci a nevíte jak na to? Kancelářský minigolf vám s tím určitě pomůže. Balení obsahuje skládací golfovou hůl (skládá se ze 3 dílů), 2 golfové míčky, dřevěnou jamku, podložku, a to vše je zabaleno v pěkném dárkovém a přenosném koženém pouzdře.

můžete mít 27.5.

Froster Hrnek s překvapením Miluji Tě Froster Hrnek s překvapením Miluji Tě
Froster Hrnek s překvapením Miluji Tě

Hrnek s překvapením Miluji Tě je překrásný romantický hrnek ve tvaru srdce vhodný jako dárek pro vaši polovičku k narozeninám, svátku, ale darovat milované osobě ho můžete při jakékoliv příležitosti, například i na Valentýna. Hrnek má na sobě černý pás, ve kterém je nápis „…hádej co“.

můžete mít 27.5.

Froster Hodiny pro milovníky fotbalu Froster Hrnek s překvapením Miluji Tě
Froster Hodiny pro milovníky fotbalu

Hodiny pro milovníky fotbalu jsou pěkné hodiny vhodné jako dárek pro každého milovníka fotbalu. Na hodinách je na pozadí zelený trávník a namísto číslic je fotbalista s míčem v různých polohách. Namísto číslice 12 je fotbalová branka. Vyrobeny jsou z plastu a dodávají se bez 1 ks baterií typu AA.

můžete mít 27.5.

Froster Velký hrnek pro génie Froster Hrnek s překvapením Miluji Tě
Froster Velký hrnek pro génie

Velký hrnek pro génie je ideální pro přípravu čaje, kávy nebo dokonce na pití piva. Má černou barvu, výšku cca 13 centimetrů a je ideálním dárkem pro všechny milovníky hádanek a složitých výpočtů. Vhodný je i jako netradiční, ale zato praktický dárek k svátku. Hrnek je možné mýt v myčce nádobí.

můžete mít 27.5.

Froster Magický hrnek s baterií Froster Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu
Froster Magický hrnek s baterií

Magický hrnek s baterií je originální hrneček černé barvy s černou (prázdnou) baterií. Po nalití horké tekutiny s teplotou nad 70°C se baterie postupně zabarví 4 různými barvami – dobije se. Po ochladnutí nebo vypití horkého nápoje baterie opět zůstane černá (prázdná).

můžete mít 27.5.

Froster Alkoholový basketbal Froster Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu
Froster Alkoholový basketbal

Alkoholový basketbal je velmi pěkný dárek pro každého milovníka basketbalu a alkoholu zároveň. Každý hráč si vezme svoji skleničku a svůj vlastní míček – každá je jiné barvy. Hráči se střídají ve střílení do koše. Každý, komu se nepodaří vstřelit koš, se musí napít.

můžete mít 27.5.

Froster Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu Froster Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu
Froster Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu

Antigravitační hrnek ve tvaru objektivu fotoaparátu je originální dárek vhodný opravdu pro všechny. Tento hrnek, který vypadá přesně jako opravdový objektiv fotoaparátu, by se měl co nejdříve stát nedílnou součástí batohu každého fotografa.

můžete mít 27.5.

Froster Černá kšiltovka s LED světlem Froster Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů
Froster Černá kšiltovka s LED světlem

Černá kšiltovka s LED světlem je skvělým pomocníkem pro všechny cestovatele, turisty nebo i rybáře. V kšiltu má zabudovaných 5 LED světel, které se dají zapnout vždy, když to právě potřebujete a vyžaduje to situace.

můžete mít 27.5.

Froster Červená hřejivá deka s rukávy pro pár Froster Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů
Froster Červená hřejivá deka s rukávy pro pár

Červená hřejivá deka s rukávy pro pár je měkká a teplá deka červené barvy, která má 3 praktické otvory na ruce (1 rukáv je společný), které neomezují pohyb. Vpředu se nacházejí dvě malé kapsy, do kterých si můžete schovat např. dálkový ovladač nebo mobilní telefon.

můžete mít 27.5.

Froster Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů Froster Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů
Froster Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů

Červená kuchyňská zástěra ve tvaru šatů je velmi pěkná retro zástěra ve stylu šatů vhodná pro všechny šikovné a dobré kuchařky. Zástěra je červené barvy a je balena v pěkné černé dárkové krabičce provázané červenou stuhou.

můžete mít 27.5.

Froster Chladící půllitr na pivo velký II Froster Chladící půllitr s nápisem Super Tata
Froster Chladící půllitr na pivo velký II

Chladící půllitr na pivo velký II je speciální pohár, který má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěna netoxická, rychle mrznoucí a průhledná kapalina.

můžete mít 27.5.

Froster Chladící půllitr s nápisem Super Tata Froster Chladící půllitr s nápisem Super Tata
Froster Chladící půllitr s nápisem Super Tata

Chladící půllitr s nápisem Super Tata je speciální pohár, který má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel.

můžete mít 27.5.

Froster Cyklámenový županový ručník Froster Chladící půllitr s nápisem Super Tata
Froster Cyklámenový županový ručník

Cyklámenový županový ručník je měkký ručník s otvory na ruce, díky kterým se nesklouzává z těla. Je ideální ke bazénu, do sauny nebo po koupeli. Vyroben je z mikrofíberu a jeho rozměry jsou cca 150 × 85 cm. Cyklámenový županový ručník je nejen pěkný, ale i praktický dárek pro každou ženu.

můžete mít 27.5.

Froster Dárková souprava na whisky Froster Dárková souprava na whisky pro každou náladu
Froster Dárková souprava na whisky

Dárková souprava na whisky je dvojice kvalitních a originálních sklenic na whisky s obsahem 250 ml, která jistě potěší všechny páry, které si rádi zpříjemní společné chvilky posezením u lahvi kvalitní whisky.

můžete mít 27.5.

Froster Dárková souprava na whisky pro každou náladu Froster Dárková souprava na whisky pro každou náladu
Froster Dárková souprava na whisky pro každou náladu

Dárková souprava na whisky pro každou náladu je dvojice kvalitních a originálních sklenic na whisky s obsahem 250 ml, která jistě potěší všechny páry, které si rádi zpříjemní společné chvilky posezením u lahvi kvalitní whisky.

můžete mít 27.5.

Froster Dárkový Mega Whisky Set Froster Dárková souprava na whisky pro každou náladu
Froster Dárkový Mega Whisky Set

Froster sada whisky je velmi hezký a originální gadgets set balený v kytarovém pouzdře. Kytarové pouzdro je vyrobené z tvrdého a pevného materiálu, který chrání sadu před poškozením. Chladící náboje je nutné před použitím dát namrazit.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Froster Dětské plánovací hodiny Froster Dvoubarevné zamilované hrníčky
Froster Dětské plánovací hodiny

Dětské plánovací hodiny jsou zábavné nástěnné hodiny vhodné na plánování svého dne s novorozencem. Na hodinách jsou různé značky, které ukazují, kdy třeba dát děťátku jíst, kdy s ním můžete jít na procházku nebo ho vykoupat. Vyrobeny jsou z plastu a dodávají se bez 1 ks baterií typu AA.

můžete mít 27.5.

Froster Domino skleničky Froster Dvoubarevné zamilované hrníčky
Froster Domino skleničky

Trápí vás polití stůl na každé vaší párty? Tak s těmito Domino sklenkami už se to nikdy nestane. Stačí nalít nápoj do jednoho (vrchního) pohárku a kaskáda je vytvořena – nápoj sám steče do všech ostatních skleniček. S efektním LED podsvícením se stanete hvězdou každé párty.

můžete mít 27.5.

Froster Dvoubarevné zamilované hrníčky Froster Dvoubarevné zamilované hrníčky
Froster Dvoubarevné zamilované hrníčky

Hledáte romantický dárek pro zamilovanou dvojici? Případně hledáte pěkný dárek pro vás a vaši polovičku, který bude vyjadřovat a umocňovat vaši lásku? Originální dvoubarevné zamilované hrníčky jsou právě to, co hledáte. Hrníčky jsou ve tvaru srdíčka a vzájemně do sebe zapadají.

můžete mít 27.5.

Froster vyrábí originální dárky a žertovné předměty.