Futuka Kids Postel auto LIGHT PLUS F-Mustang
8 860 Kč 5 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autopostel Light PLUS má unikátní objemové provedení předku. Rám postele je vyroben z laminované dřevotřískové desky třídy E-0,5, která je polepená objemovým printem auta.

Futuka Kids Dětská autopostel Light 3D
8 499 Kč 7 900 Kč

Dětská autopostel Light 3D má unikátní objemové provedení. Rám postele je vyroben z laminované dřevotřískové desky třídy E-0,5, obložen tvarovaným plastem pro větší realismus a je také vybaven statickými koly.

Futuka Kids Dětská autopostel EVO + spojler
12 990 Kč 10 450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autopostel Futuka Kids řady EVO. Její věrohodný design a přítomnost různých zajímavých doplňků nenechá děti lhostejné. Rám modelu je vyroben z laminované dřevotřískové desky třídy E-0,5 a obložen tvarovaným plastem pro dosažení 3D efektu.

Futuka Kids Dětská autopostel řady NEO S-Alcantara, LED světla, Spodní světlo, Spojler
18 990 Kč 16 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autopostel řady NEO. Její věrohodný design a přítomnost různých zajímavých doplňků nenechá děti lhostejné. Rám modelu je vyroben z laminované dřevotřískové desky třídy E-0,5 a obložen tvarovaným plastem pro dosažení 3D efektu. Objemový nárazník a bočnice jsou vyzdobeny skvělými samolepkami.

Futuka Kids Dětská autopostel UNO "Standart" , Spojler
10 800 Kč 9 650 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato úžasná dětská autopostel řady UNO je určena speciálně pro mladého závodníka: Stylové potisky na „nárazníku“ a bočnicích jsou chráněny před otřením matnou fólií. Aby byl tento model ještě realističtější, vyvinuli jsme pro něj řadu skvělých doplňků.

Futuka Kids Polička AIR jednopatrová
2 600 Kč 2 070 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polička „AIR“ jednopatrová ve tvaru letadla je vhodná varianta do dětského pokoje. Samotna polička je provedena ve tvaru křídel a uprostřed je obejmný trup letadla s otačivými vrtulemi. Věrohodnost letadýlka je doplněna barevnými nálepkami. Polička harmonický zapadne do každého dětského pokoje.