GOLDWELL

GOLDWELL 250ml dualsenses curls & waves, šampon

GOLDWELL 250ml dualsenses curls & waves, šampon

414 Kč

Dle typu vlasů: kudrnaté vlasy. Goldwell Dualsenses Curls & Waves je hydratační šampon pro kudrnaté vlasy Dodává vlasům potřebnou vlhkost a obnovuje jejich pružnost Zároveň podporuje sveží a nadýchaný vzhled vaší koruny krásy Proč používat šampon.

Partner: KRAFTIKA
GOLDWELL Elumen Lock 250ml

GOLDWELL Elumen Lock 250ml

389 Kč

Goldwell Elumen Lock 250 ml Uzavírá proces barvení a zabraňuje vymývání barvy z vlasů.

Partner: Anteros

Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. My pod ní chápeme kvalitu bez kompromisů. Filozofii, která je základem všech našich produktů. Goldwell se týká vlasů v každé oblasti pro docílení optimálních výsledků, nejvíce to ovšem platí v jediném: spokojenost zákazníka.

Jsme nadnárodní koncern a producent profesionální vlasové kosmetiky. Již více než 50 let pracujeme exkluzivně pro kadeřníky. Toto partnerství nám přináší mnoho: hodnoty, které mají budoucnost.

Od založení firmy v roce 1948 stavíme na myšlence partnerství od člověka k člověku. To je hlavní motiv, na základě kterého koncentrujeme celou naši sílu pro splnění vysokých nároků na naše produkty a inovativní technologie.

Goldwell, to je 1300 pracovníků z pěti kontinentů, kteří dennodenně pracují pro partnerství s kadeřníky po celém světě – a tím vytvářejí ve smyslu zákazníka něco zvláštního: duši profesionální vlasové kosmetiky.