Grooters Propiska Harry Potter - Havraspár
159 Kč

Propiska Harry Potter – Havraspár Stylová propiska s přívěskem v podobě erbu koleje Havraspáru ze světa slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Havraspár (v originále Ravenclaw) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Jejím zakladatelem byla Rowena z Havraspáru.

Grooters Propiska Harry Potter - Mrzimor
159 Kč

Propiska Harry Potter – Mrzimor Stylová propiska s přívěskem v podobě erbu koleje Mrzimoru ze světa slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Mrzimor (v originále Hufflepuff) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Jejím zakladatelem byla Helga z Mrzimoru.

Grooters Sada sklenic Harry Potter - Erby kolejí
499 Kč

Sada sklenic Harry Potter – Erby kolejí Set 3 kusů sklenic s erbem Školy čar a kouzel v Bradavicích a jejích dvou kolejí: Nebelvír a Zmijozel ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Nejpopulárnější škola čar a kouzel se nachází v Bradavicích (v originále Hogwarts).

Grooters Rohožka Batman - Welcome to the Batcave
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rohožka DC Comics/BatmanWelcome to the Batcave (60 × 40 cm) Rohožka s logem Batmana a nápisem „Welcome to the Batcave“. Oficiální rohožka z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Karafa Star Wars - Stormtrooper, 0.75 l
779 Kč

Karafa Star Wars / Hvězdné Války Stormtrooper  Luxusní skleněná karafa ve tvaru helmy Stormtroopera a korkovým uzávěrem. Oficiální karafa s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Puzzle Ledové království - Impossible Olaf, 1000 ks
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Puzzle Ledové království – Impossible Olaf, 1000 ks (69 × 50 cm)   Puzzle o 1000 ks pro opravdové fajnšmekry. Obraz plný podzimního listí s ukecaným sněhulákem Olafem z animované pohádky Frozen (Ledové Království) uprostřed.

Grooters Hrnek Harry Potter - Zmijozel, 460 ml
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický hrnek Harry Potter – Zmijozel / Slytherin Velký keramický hrnek v zelené barvě s erbem a heslem Zmijozelské koleje školy čar a kouzel v Bradavicích / Hogwarts Zmijozel (v originále Slytherin) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích.

Grooters Nástěnné hodiny Harry Potter - Nástupiště 9 3/4
399 Kč

Nástěnné hodiny Harry Potter – Nástupiště 9 3/4  Atraktivní nástěnné hodiny, které nesmí chybět žádnému opravdovému fanouškovi Harryho Pottera. Hodiny s motivem s motivem nástupiště 9 a 3/4 Oficiální hodiny s motivem slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

Grooters Hrnek Harry Potter - Zmijozel, 315 ml
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický hrnek Harry Potter – Zmijozel / Slytherin Zmijozel (v originále Slytherin) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Jejím zakladatelem byl Salazar Zmijozel.

Grooters Polštář Harry Potter - Hedvika
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polštář Harry Potter – Hedvika Polštář v podobě Harryho sovy Hedviky ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Sovu Hedviku (v originále Hedwig) dostal Harry Potter jako svůj první dárek v životě ke svým 11. narozeninám od Rubeuse Hagrida.

Grooters Poznámkový kalendář NASA 2021, 30 × 30 cm
229 Kč

Poznámkový kalendář NASA 2021, 30 × 30 cm Unikátní obrázky našeho vesmíru, zachyceny teleskopickými objektivy NASA. Zajímá vás, jak vypadá Krabí mlhovina, Mléčná dráha nebo galaxie v Andromedě? Tak v tom případě je tento kalendář pro vás naprosto nepostradatelný.

Grooters Hrnek Harry Potter - Bradavice, bílý
249 Kč

Keramický hrnek Harry Potter – Bradavice  Nejpopulárnější škola čar a kouzel se nachází v Bradavicích (v originále Hogwarts). Tu před více než tisící lety založili největší čarodějové své doby: Godrik Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Rowena z Havraspáru a Salazar Zmijozel.

Grooters Proměňovací budík Marvel Avengers - Postavy
399 Kč

Proměňovací kovový budík MarvelHeroes (16 × 12 × 6 cm) Specifikace: Oficiální budík z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou společnosti Marvel.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Kulatý budík se zvonkem s logem a grafikou hrdinů Marvel.

Grooters Nástěnné hodiny Stranger Things - Upside Down
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnné hodiny Stranger Things – Upside Down  Atraktivní nástěnné hodiny, které nesmí chybět žádnému opravdovému fanouškovi populárního seriálu STRANGER THINGS z produkce NETFLIX.

Grooters Ledové Království Desky na školní sešity A4 Frozen
139 Kč

Desky na školní sešity A4 Frozen  Desky na školní sešity s hvězdami slavného animáku Ledové království. Oficiální desky na školní sešity s grafikou nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ / FROZEN.

Grooters 3D hrnek Star Wars - Mandalorian - The Child
449 Kč

3D hrnek Star Wars – Mandalorian – The Child Roztomilý 3D hrnek v podobě Baby Yody ze skvělého spin-off seriálu Hvězdných válek – The Mandalorian. Oficiální hrnek s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS a seriálu The Mandalorian.

Grooters Rouška Harry Potter - Expecto Patronum
249 Kč

Rouška Harry Potter – Expecto Patronum   Rouška pro dospělé s motivem kouzla Expecto Patronum. Oficiální ústenka s grafikou slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Materiál: 100% polyester

Grooters Rouška Harry Potter - Nástupiště 9 3/4
249 Kč

Rouška Harry Potter – Nástupiště 9 3/4   Rouška pro dospělé s motivem nástupiště 9 3/4. Bradavický express (v originále Hogwarts Express) je parní souprava zářivě červené barvy vozící studenty do Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Grooters Batoh Minnie - Fashion, bílý
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Minnie – Fashion, bílý Atraktivní koženkový batoh s ušima Minnie a její černobílou podobiznou. Batoh vyznávající kombinaci elegance a hravé povahy. Oficiální batoh se slavnou Disneyho kreslenou módní ikonou MINNIE.

Grooters Luxusní blok A5 Harry Potter - Bradavice
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poznámkový blok Harry PotterBradavice / Hogwarts (A5 14,8 × 21 cm) Nejpopulárnější škola čar a kouzel se nachází v Bradavicích (v originále Hogwarts). Tu před více než tisící lety založili největší čarodějové své doby: Godrik Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Rowena z Havraspáru a Salazar Zmijozel.

Grooters Plánovací kalendář Minnie, nedatovaný, 30 x 30 cm
199 Kč

Plánovací kalendář Minnie, nedatovaný, 30 × 30 cm Praktický rodinný nástěnný kalendář z edice Walta Disneyho Oficiální kalendář se slavnou Disneyho kreslenou módní ikonou MINNIE. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Hrnek Harry Potter - Fénix
329 Kč

Hrnek Harry Potter – Fénix / Phoenix  Černý keramický glazovaný hrnek s motivem fénixe a loga Školy čar a kouzel v Bradavicích Oficiální hrnek s grafikou slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Blok Harry Potter - Nebelvír, 13 x 21, linkovaný
199 Kč

Blok Harry Potter – Nebelvír / Griffindor13 × 21 cm, linkovaný Nebelvír (v originále Gryffindor) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Jejím zakladatelem byl Godrik Nebelvír.

Grooters Proměňovací hrnek Stranger Things - Eleven
299 Kč

Proměňovací černý keramický hrnek s Eleven. Černý keramický hrnek s Eleven s gestem kdy zrovna používá svou schopnost telekineze. Když do hrnku nalejete nějaký horký nápoj zobrazí se v pozadí les a siluety Mikovi party na kolech.

Grooters Puzzle NASA - Blue, 1000 ks
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle NASA – Blue, 1000 ks  Puzzle o 1000 ks pro opravdové fajnšmekry. Krásná a velice detailní fotka hlubokého vesmíru pořízená Hubbleovým teleskopem. Oficiální puzzle s grafikou amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA.

Grooters Hrnek NASA - Give me a Space
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnek NASA – Give me a Space Bílý keramický hrnek se slovní hříčkou „Give me a Space“ (Dej mi prostor / vesmír) a klasickým logem amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku. Oficiální hrnek s grafikou amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA.

Grooters ČERTÍ BRKO – Prší
169 Kč

ČERTÍ BRKO – Prší Karty Prší s motivem pohádky Čertí brko Oficiální karetní hra s grafikou české filmové pohádky ČERTÍ BRKO. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Šířka: 6,7 cmVýška: 10,2 cmHloubka: 1,3 cm Materiál: karetní papír

Grooters Penál etue NASA
289 Kč

Penál etue NASA  Modrý chlapecký penál s ikonickým logem NASA na vrchní části. Oficiální penál s grafikou amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters 3D Puzzle Batman - Signal, 500 ks
639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D Puzzle Batman – Signal, 500 ks (46 × 61 cm)  Puzzle s motivem Batmana a jeho zářícím signálem nad Gothamem v komiksovém ztvárnění s 3D efektem. Oficiální puzzle z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa.

Grooters 3D hrnek Harry Potter - Lektvar lásky
569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D hrnek Harry Potter – Lektvar lásky / Love Potion Krásný keramický hrnek ve tvaru srdce ideální pro jakýkoliv lektvar lásky nebo jiný nápoj. Oficiální hrnek s grafikou slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Hrací karty Minecraft
289 Kč

Hrací karty Minecraft Originální hrací karty, které nesmí chybět žádnému fanouškovi veleúspěšné hry Minecraft. Karty jsou uloženy ve stylové čtvercové plechové krabičce. Oficiální hrací karty veleúspěšné sandboxové hry MINECRAFT.

Grooters Penál na tužky Ledové Království II - Dvojitý
289 Kč

Penál na tužky Ledové království 2 / Frozen II  Dvojité školní pouzdro na tužky na zip s grafikou princezen Elsy a Anny. Oficiální penál s grafikou druhého dílu nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 / FROZEN II.

Grooters Hrnek Ledové Království 2 - Believe in the Journey, 315 ml
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnek Ledové Království 2 – Believe in the Journey, 315 ml  Bílý keramický hrnek v motivu animované pohádky Frozen 2 (Ledové Království 2). Na hrnku je zobrazena Elsa, Anna a sněhulák Olaf. Z druhé strany je nápis: „Believe in the Journey“.

Grooters Sada samolepek Harry Potter - Nebelvír
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada samolepek Harry Potter – Nebelvír  Sada pěti stylových samolepek s motivem koleje Nebelvíru z Školy čar a kouzel v Bradavicích ze světa slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER. Nebelvír (v originále Gryffindor) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích.

Grooters Power Bank Star Wars - Mandalorian - Baby Yoda, 5000 mAh
749 Kč

Power Bank Star Wars – MandalorianBaby Yoda, 5000 mAh Stylová a výkonná Powerbanka v podobě nejroztomilejšího stvoření ve vesmíru, malého Grogu ze spin-off seriálu Hvězdných válek – The Mandalorian. Oficiální powerbanka s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS.

Grooters Hrnek Star Wars - X-Wing Sketch, 315 ml
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Keramický hrnek Star Wars / Hvězdné válkyX-Wing Fighter Sketch (objem 315 ml) Keramický bílý hrnek s grafikou slavné sci-fi ságy. Hrnek zobrazuje technický nákres stíhačky X-Wing. Oficiální hrnek s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS.

Grooters Blok A5 Harry Potter - Zmijozel, Kids
169 Kč

Poznámkový blok Harry Potter – KidsZmijozel / Slytherin (A5 14,8 × 21 cm) Zelený zápisník s kroužkovou vazbou s roztomile provedeným znakem koleje Zmijozel Školy čar a kouzel v Bradavicích. Zmijozel (v originále Slytherin) je jedna ze čtyř kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích.

Grooters Skleněný Korbel Hra o trůny - Lanister červený
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněný korbel Game of Thrones / Hra o trůny Lannister (objem 500 ml) Červený skleněný korbel s rotujícím kovovým erbem rodu Lannisterů ze seriálu Hra o trůny. Oficiální hrnek s grafikou seriálu Game of Thrones / Hra o trůny.

Grooters 3D Hrnek Harry Potter - Příčná ulice
399 Kč

3D Hrnek Harry Potter – Příčná ulice Hnědý 3D keramický hrnek, který nabízí pohled do tajné londýnské Příčné ulice, která je obyčejným mudlům skryta. Oficiální hrnek s grafikou slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

Grooters ČERTÍ BRKO – Psací pero
99 Kč

ČERTÍ BRKO – psací pero Psací pero s motivem pohádky Čertí brko.Věděli jste, že peklo je úřad starý jako lidstvo samo a vůbec tu není proto, aby člověku něco zlého našeptával, ale je tu proto, aby ho trestal za jeho prohřešky?

Grooters Deštník BATMAN - Bat & Gold
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deštník BATMAN – Bat & Gold Velký černý deštník s logem Batmana Oficiální deštník z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Licence: Batman

Grooters Batoh Hobbit
499 Kč

Batoh Hobbit  Školní nebo outdoorový batoh z kanvasu z edice Hobbit. Oficiální batoh s grafikou slavné filmové trilogie HOBBIT. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Rouška Looney Tunes - Taz, 2 ks
289 Kč

Rouška Looney Tunes – Taz, 2 ks   Sada dvou bavlněných roušek pro dospělé s trojitou filtrací a motivem Tasmánské čerta Taze. Oficiální ústenka s grafikou animovaných klasických grotestek LOONEY TUNES. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Kšiltovka Rap Mickey Mouse - šedá
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kšiltovka Rap Mickey Mouse – šedá  Šedá rap kšiltovka s černým kšiltem a postavičkou Mickeyho vpředu. Oficiální čepice s nejslavnějším myšákem od Disneyho MICKEY MOUSE. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Grooters Kšiltovka Rap Batman - Logo, černá
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kšiltovka Rap Batman – Logo  Černá Rap kšiltovka s logem Temného rytíře.  Oficiální čepice z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Materiál: 100% polyesterObvod: 58 cm (upravitelný)

Grooters Rohožka Batman - Logo, oválná
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rohožka Batman – Logo, oválná (60 × 40 cm) Oválná rohožka s logem Batmana.  Oficiální rohožka z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Rozměr: 72 × 43 cmMateriál: PVC +kokosové vlákno

Grooters Box na svačinu Star Wars
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Box na svačinu Star Wars  Černý plastový box na svačinu s motivem legendárních Star Wars a uzavíráním na jeden zámek. Oficiální box na svačinu s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS / HVĚZDNÉ VÁLKY. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.