GRUND Česká koupelnová předložka, MOON
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu MOON: Viděli jste někdy polární noc? Měsíc je během ní tak hypnotizující, že od něj nejde odtrhnout oči. Taková noc ovšem vydrží jen nepatrný zlomek toho, co předložka, která v ní našla inspiraci.


GRUND Česká koupelnová předložka, ORLY
1 759 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu ORLY: Kdyby tak byla opravdová zem heboučká tak jako předložka Orly, která z ní vzešla. Doporučujeme vám zabrat si tento unikátní kousek země jen pro sebe.


GRUND Česká koupelnová předložka, BONA
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu BONA: Zahrajte si šachy na měkkém. Kostky laděné tón v tónu vás vybízejí ke hře. Udělejte si radost, zelená předložka BONA vám na zemi vytvoří hrací pole, kde jen budete chtít.


GRUND Česká koupelnová předložka, CARMEN
4 049 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu CARMEN: Také zbožňujete operu? Talentované hrdlo dokáže vykouzlit tóny, které v ostatních rozproudí energii a zlepší náladu. Přesně totéž hravě svede i předložka Carmen.


GRUND Česká koupelnová předložka, RIALTO
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu RIALTO: Kouzelný přechod laděný tón v tónu vás upoutá. Harmonicky sladěná předložka RIALTO je pro ty, kteří mají oblíbenou barvu červenou, ale zárověň kladou důraz na originální design.


GRUND Česká koupelnová předložka, AROLO
1 789 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu AROLO: Nadčasový, moderní interiér si zaslouží důstojný doplněk. Šedá předložka Arolo s nápaditým detailem dotvoří každý interiér například v oblíbeném black and white stylu.


GRUND Česká koupelnová předložka, KŘÍDLA RADOSTI
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Model KŘÍDLA RADOSTI: Šťastný smích letící do všech stran na křídlech radosti. Lehkost a pozitivní energie je všude kolem nás.tělo je chrám naší duše. Uvědomujeme si nádheru tohoto chrámu, naše duše září.


GRUND Česká koupelnová předložka, LAKE
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu LAKE: Uklidňuje vás pohled na hladinu hlubokého jezera? Předložka Lake vám tento obrázek dopřeje každý den. Tři nepravidelné soustředné kružnice změní vaši koupelnu ve vodní říši.


GRUND Česká koupelnová předložka, LUCA
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu LUCA: Vlny ke koupeli patří tak, jako výjimečná hebkost a měkkost ke každé z našich předložek. Organické tvary se právě teš těší velké oblibě. Pro jistotu jsme jim však dali nadčasový vzhled.


GRUND Česká koupelnová předložka, POZNÁNÍ
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu POZNÁNÍ: Všechno, co potřebujeme znát, je nám odhaleno. Každý okamžik je nový a svěží. Otevřme srdce, poznejme sami sebe a své nekonečné možnosti.


GRUND Česká koupelnová předložka, DAR NĚHY
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu DAR NĚHY: Něha a láska jsou v každém z nás. Když se probudí, dějí se zázraky.


GRUND Česká koupelnová předložka, PLYNUTÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu PLYNUTÍ: Energie mandaly nás nabádá nezasahovat do řádu věcí, uctít proměnlivost života, pustit staré a odvážně se otevřít novému a neznámému.


GRUND Česká koupelnová předložka, POROZUMĚNÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu POROZUMĚNÍ: Kobereček podporuje schopnost dívat se na člověka, události nebo věci jinýma očima, respektovat různé názory a právo na ně.


GRUND Česká koupelnová předložka, SUNSHINE
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SUNSHINE: Vpusťte k sobě zářivé slunce. Každý den Vám připomene, kým doopravdy jste a na čem skutečně záleží.


GRUND Česká koupelnová předložka, VDĚČNOST
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu VDĚČNOST: Energie mandaly otevírá schopnost vnímat všechny dary života, učit se i z omylů a těžkých chvil a ocenit je. Poděkovat za každý den.


GRUND Česká koupelnová předložka, CESTA SVĚTLA
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu CESTA SVĚTLA: Mandala propojuje jasný směr, pevný krok a moudré činy, důvěru ve vlastní činy i moudrost existence.


GRUND Česká koupelnová předložka, CHRÁM DUŠE
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu CHRÁM DUŠE: Naše tělo je chrám naší duše. Uvědomujeme si nádheru tohoto chrámu, naše duše září.


GRUND Česká koupelnová předložka, HARMONIE
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu HARMONIE: Mandala připomíná neustálou proměnlivou souhru všech částí prvků, aspektů, okolností i lidí, jejichž výsledkem je klidné plynutí energie života.


GRUND Česká koupelnová předložka, MANDALA ŽIVOTA
759 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu MANDALA ŽIVOTA: Koberec nese téma: jaké si to uděláš, takové to máš. Hraj si, tvoř, pracuj, raduj se, užívej si.


GRUND Česká koupelnová předložka, NAPLNĚNÍ
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu NAPLNĚNÍ: Mandala umožňuje cítít radost, spokojenost, vděčnost a lásku. Cítit, že můj život je v pořádku.


GRUND Česká koupelnová předložka, POCHOPENÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu POCHOPENÍ: Koberec Grund vyjadřuje soulad mysli a citů, jejich společné ano. Vlastní prožitá zkušenost. Přitakání tomu, co je.


GRUND Česká koupelnová předložka, SÍLA OKAMŽIKU
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SÍLA OKAMŽIKU: Mandala Síla okamžiku přináší uvědomění si jeho jedinečnosti, pomíjivosti, neuchopitelnosti i toho, co v nás zůstává, přetváří a obohacuje nás.


GRUND Česká koupelnová předložka, SVÍTÁNÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SVÍTÁNÍ: Přivítejte průzračné, svěží ráno po temné noci. Jasnost nové myšlenky, nového nápadu či projektu s energií koberce Grund.


GRUND Česká koupelnová předložka, VĚDĚNÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu VĚDĚNÍ: Nové nápady a myšlenky nás obohacují a vedou životem.


GRUND Česká koupelnová předložka, ZROZENÍ
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu ZROZENÍ: Nové a jedinečné, vytvořené v temnotě se probouzí do světla, do světa i pro svět. Magie života vložená do koberce Grund.


GRUND Česká koupelnová předložka, AMMONA
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu AMMONA: Nechte svou koupelnu vyjít z ulity průměrnosti. Měkoučká předložka AMMONA jí dodá pocit výjimečnosti prostě tím,že v ní zanechá věrný otisk přírody.


GRUND Česká koupelnová předložka, HARMONIE PROTIKLADŮ
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu HARMONIE PROTIKLADŮ: Symbolika koberce vyjadřuje soulad polarit černá a bílá, noc a den, tma a světlo, muž a žena – vše má své jedinečné místo ve vesmíru.


GRUND Česká koupelnová předložka, NEBESKÝ MÍR
759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu NEBESKÝ MÍR: Láska a mír v srdci nás povedou zpět k tomu, kým opravdu jsme.


GRUND Česká koupelnová předložka, SEBELÁSKA
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SEBELÁSKA: Vzpomeňme si kým jsme, jsme láska. Probuďme vlastní hodnoty, podporujme pozitivní vnímání a přijetí sebe sama.


GRUND Česká koupelnová předložka, SEBEREALIZACE
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SEBEREALIZACE: Koberec umožňuje naplňující projev toho, kdo jsme, co umíme, co jsou naše jedinečné dary a schopnosti.


Na začátku cesty ke kolekci GRUND stála myšlenka vytvořit současný a zároveň nadčasový design. Byla to výzva, kterou jsme s radostí přijali. Vytvořili jsme kolekci z nejrůznějších materiálů, od inovativní polyakrylové a polyesterové příze, přes organickou bavlnu, až po velmi luxusní řadu v nevšedním provedení. Promyšlený design i citlivý výběr barev zcela odpovídají nárokům dneška. Ovšem těšit vás budou i během celé řady zítřků. Záruka 5 let na všechny koberečky.

Na začátku cesty ke kolekci GRUND stála myšlenka vytvořit současný a zároveň nadčasový design. Byla to výzva, kterou jsme s radostí přijali. Vytvořili jsme kolekci z nejrůznějších materiálů, od inovativní polyakrylové a polyesterové příze, přes organickou bavlnu, až po velmi luxusní řadu v nevšedním provedení. Promyšlený design i citlivý výběr barev zcela odpovídají nárokům dneška. Ovšem těšit vás budou i během celé řady zítřků. Záruka 5 let na všechny koberečky.