GuideCraft Smyslové stroje (Sorting vehicles)
802 Kč

Každý výrobek je sestaven ze dvou částí – dřevěný obvod ve tvaru dopravního stroje a výplň se smyslovou částí.  Vrtulník obsahuje korálky pro rozvoj sluchu. Auto obsahuje písek pro rozvoj zraku. Lodička obsahuje tekutinu se třpytkami taktéž pro rozvoj zraku.

GuideCraft Dřevěné zvukové kostky / Peekaboo sound boxes
1 136 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje 12 dílů. Dřevěné krabičky, 6 různých zvukových kombinací. Krabičky jsou označeny plastovým víčkem z jedné strany a oranžovým plastovým úchopem ze strany druhé. Naplněny jsou různými korálky, rolničkami, dřevěnými špaličky. Cílem hry, je rozpoznat dvě krabičky se stejným zvukem.

GuideCraft Počítej a šroubuj tvary (Count and twist shapes)
950 Kč

Počítání tvarů, které jsou označené různými barvami určitě Vaše děti zabaví. Na dřevěném podkladě jsou připevněné dřeběné tyčky, na které dané tvary šroubujete. Dítě si tím zpřesňuje pohyby a cvičí jemnou motoriku. Vhodé pro děti od 2 let Cerifikováno a zdravotně ošetřeno.

GuideCraft Váhové cylindry (Weight cylinders)
1 069 Kč

Váhové cylindry – hra, která u dětí rozvíjí jemnou motoriku, hmat, … Cílem hry, nalézt stejně těžké válečky. Pro kontrolu, zda jste našli správný pár, slouží značky na spodní straně válečku. Sada obsahuje 12 kusů válečků – 6 různých vah a jednu základovou desku, na kterou děti válečky umisťují.

GuideCraft 3D hmatové pexeso
826 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D pexeso je vhodné pro děti od 3 let. V krabičce je pytlíček, do kterého se vejdou všechny dřevěné části. Je to tedy i sada vhodná na cesty. Na každé dřevěné podložce je vytvarované zvíře, rostlina, nebo věc.

GuideCraft Barevné počítání s válečky / Count by Color Cylinders
1 203 Kč

Sada obsahuje 26 dílů. Základovou desku, ve které jsou dva typy výřezů, barevně označených a 25 válečků, které se učí do těchto otvorů vložit, navíc se musí třídit podle barev. Hračka napomáhá k rozvoji jemné motoriky, vkládání tvarů, učení barev.

GuideCraft Counting Tree
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevná dřevěná hra ve tvaru stromu, určená k počítání, rozpoznávaní barev a stohování. Věk: od 2 let

GuideCraft Navlékací housenka (caterpillar stacking)
935 Kč

Pro děti od 2 let. Sada obsahuje základnu, 11 dřevěných barevných kusů + 3 hlavičky housenek, kdy každá má sobě plastový pásek s různým povrchem pro rozvoj hmatu, dále je v sadě 8 oboustranných karet a podstavec na karty.

GuideCraft Nest and Lace Shapes
1 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Navlékání geometrických tvarů dle šablon. Pro rozvoj jemné motoriky a podporu předmatematické gramotnosti.

GuideCraft Skládání ovoce (Fruit stacking)
668 Kč

Sada obsahuje 10 dílů – základovou desku, na které jsou 3 zelené kolíky a ně se umisťují jednotlivé druhy ovoce, které jsou navíc rozřezané na několik částí. Deska je ze dřeva, ovoce z gumy, kdy každé má jinou povrchovou strukturu, ta přispívá k rozvoji hmatu.

GuideCraft Vkládací válečky / Cylinder Steps
1 203 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada obsahuje 26 dílů. Základovou desku opatřenou gumovými úchopy pro lepší manipulaci a 25 barevných válečků různých velikostí. Cílem hry je, vložit jednotlivé válečky do připravených otvorů na desce tak, aby seděly barevné kombinace a navíc, aby se válečky řadily jako schody, tzn.