INDEE červená kabelka crossbody 6229 CV
899 Kč

Červená crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE červená kabelka přes rameno 6222 CV
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červená kabelka přes rameno. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE modrá kabelka crossbody 6227 M
899 Kč

Modrá crossbody kabelka s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE bílá kabelka crossbody 6229 OW
899 Kč

Šedo bílá crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE černá kabelka crossbody 6244 C
999 Kč

Černá praktická crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE růžová kabelka crossbody 6242 R
999 Kč

Růžová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5…

INDEE černá 6246 C městský batoh
1 199 Kč

Černý elegantní batoh do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE černá kabelka crossbody 6245 C
899 Kč

Černá elegantní crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE černá kabelka přes rameno 6239 C
1 099 Kč

Černá hobo kabelka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Ucho kabelky je zhruba 50 cm dlouhé.

INDEE světle šedá kabelka přes rameno 6239 SS
1 099 Kč

Světle šedá hobo kabelka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE krémová kabelka přes rameno 6239 K
1 099 Kč

Krémová hobo kabelka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Ucho kabelky je zhruba 50 cm dlouhé…

INDEE krémová kabelka přes rameno 6241 K
1 199 Kč

Elegantní krémová shopperka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE modrá kabelka crossbody 6238 M
899 Kč

Elegantní modrá crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE modrá kabelka přes rameno 6241 M
1 199 Kč

Elegantní modrá shopperka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE světle šedá 6246 SS městský batoh
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Světle šedý elegantní batoh do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE světle šedá kabelka crossbody 6245 SS
899 Kč

Světle šedá elegantní crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE zelená kabelka crossbody 6238 ZE
899 Kč

Elegantní zelená crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE žlutá kabelka přes rameno 6222 ZLU
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Žlutá kabelka přes rameno. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE béžová 6231 BE městský batoh
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Béžový batoh. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do batohu lze umístit sešit formátu A4. Batoh má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE béžová 6240 BE městský batoh
1 199 Kč

Béžový batoh s perforací v květinovém motivu, vhodný do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE béžová kabelka crossbody 6238 BE
899 Kč

Elegantní béžová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE béžová kabelka crossbody 6242 BE
999 Kč

Béžová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5…

INDEE béžová kabelka přes rameno 6241 BE
1 199 Kč

Elegantní béžová shopperka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE bílá kabelka crossbody 6230 OW
999 Kč

Šedo bílá klopová crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE bílá kabelka crossbody 6242 B
999 Kč

Bílá crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE bílá kabelka crossbody 6247 B
999 Kč

Bílá crossbody Indee s perforací a proplétáním. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE černá kabelka crossbody 6243 C
999 Kč

Elegantní černá crossbody s perforací v květinovém motivu. Kabelka se otevírá na klopu (na magnetický patent). Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE černá kabelka crossbody 6247 C
999 Kč

Černá crossbody Indee s perforací a proplétáním. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE červená kabelka crossbody 6225 CV
999 Kč

Červená crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE červená kabelka crossbody 6226 CV
999 Kč

Červená crossbody kabelka s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE koňaková kabelka crossbody 6223 KO
999 Kč

Koňaková crossbody kabelka s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE koňaková kabelka přes rameno 6220 KO
1 099 Kč

Koňaková kabelka přes rameno s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

INDEE krémová kabelka crossbody 6238 K
899 Kč

Elegantní krémová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE krémová kabelka crossbody 6242 K
999 Kč

Krémová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE krémová kabelka crossbody 6243 K
999 Kč

Elegantní krémová crossbody s perforací v květinovém motivu. Kabelka se otevírá na klopu (na magnetický patent). Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE modrá kabelka crossbody 6242 M
999 Kč

Modrá crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE modrá kabelka crossbody 6245 M
899 Kč

Modrá elegantní crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE modrá kabelka crossbody 6247 M
999 Kč

Modrá crossbody Indee s perforací a proplétáním. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE oranžová kabelka crossbody 6223 O
999 Kč

Oranžová crossbody kabelka s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE růžová 6240 R městský batoh
1 199 Kč

Růžový batoh s perforací v květinovém motivu, vhodný do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE růžová kabelka crossbody 6238 R
899 Kč

Elegantní růžová crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE růžová kabelka přes rameno 6241 R
1 199 Kč

Elegantní růžová shopperka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

INDEE světle šedá kabelka crossbody 6244 SS
999 Kč

Světle šedá praktická crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE zelená kabelka crossbody 6242 ZE
999 Kč

Zelená crossbody s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5…

INDEE zelená kabelka crossbody 6245 ZE
899 Kč

Zelená elegantní crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

INDEE zelená kabelka crossbody 6247 ZE
999 Kč

Zelená crossbody Indee s perforací a proplétáním. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4…

INDEE žlutá 6240 SZLU městský batoh
1 199 Kč

Světle žlutý batoh s perforací v květinovém motivu, vhodný do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa…

INDEE žlutá 6246 ZLU městský batoh
1 199 Kč

Žlutý elegantní batoh do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Značka INDEE je světová značka módních kabelek a peněženek, která nechává vyniknout vaší ženskost a jemnost. Značka INDEE je určená pro sebevědomou a moderní ženu, která se chce líbit a má přehled v aktuálních módních trendech. INDEE spojuje kvalitu, aktuální módní trendy a skvělé ceny. Pojďte se inspirovat.

Značka INDEE je světová značka módních kabelek a peněženek, která nechává vyniknout vaší ženskost a jemnost. Značka INDEE je určená pro sebevědomou a moderní ženu, která se chce líbit a má přehled v aktuálních módních trendech. INDEE spojuje kvalitu, aktuální módní trendy a skvělé ceny. Pojďte se inspirovat.