Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím-20%
769 Kč 615 Kč

Akce

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?

Infinity Line Apollo KAO B00 černá - klika ke dveřím
590 Kč 514 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Diamond KDF B00 černá FIT - klika ke dveřím
925 Kč 721 Kč

Mít diamanty na dveřích se jen tak někomu nepoštěstí. S dveřní klikou Diamond B00 černá FIT to ale není nemožné. Interiérové kování s čtvercovou rozetou z řady FIT je navíc netradiční kousek s pouze 6mm tlustou rozetou.

Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
769 Kč 654 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Cezar 400 patina - klika ke dveřím
589 Kč 430 Kč

Před touto klikou se Vaše dveře pokloní. Přesně tak, jak kdysi lidé Ceasarovi! Takovou kliku totiž chtějí mít každé dveře. A co teprve Vy? Z ruky ji dát nebudete chtít.

Infinity Line Alicja satina/mat - klika ke dveřím
260 Kč

Zaoblený úchop zpřijemňující každé otevření dveří – to je přesně to co Vám dodá Alicja. V matné stříbrné barvě navíc může být i pěkným designovým prvkem pro Váš interiér.

Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
273 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!

Infinity Line Nove KNV B00 černá - klika ke dveřím
754 Kč 626 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černé dveřní interiérové kování NOVE KNV se čtvercovou rozetou se hodí do dřevěných dveří. Kliku ke dveřím nabízíme ve variantách: s rozetou BB, PZ a WC.

Infinity Line Stella S B00 černá SLIM - klika ke dveřím
1 310 Kč 983 Kč

Interiérová dveřní klika Stella S B00 černá SLIM se čtvercovou rozetou je trendy kování, které se hodí do všech domácností, kde si zakládají na detail. Charakteristická SLIM rozeta měří pouhých 5 mm , a proto na první pohled zaujme každou návštěvu.

Infinity Line Laura satina - klika ke dveřím
273 Kč

Velmi oblíbená klika napříč lokalitou. Líbívý design kliky Laura je napasován na jednoduchou výrobu. Díky spojení efektivity ve výrobě a pěkného designu si tato celokovová klika získala oblibu u široké veřejnosti.

Infinity Line Apollo KAF 200 titan FIT - klika ke dveřím-17%
914 Kč 750 Kč

Akce

Netradiční barevnou kombinaci dveřní kliky Apollo 200 titan FIT ocení milovníci všeho nového. Obzvlášť pokud se jedná o toto na první pohled obyčejné interiérové kování s čtvercovou rozetou, která bylo zúžena do FIT varianty na pouhých 6mm.

Infinity Line Maxim 300 satina - klika ke dveřím
545 Kč 491 Kč

Ťuk,ťuk, kdo je tam? Tady Maxim! Klika, která si bude rozumět s téměř každými dveřmi. Nic nekomplikuje, vždy jde prostě na věc a dveře s radostí otevírá. Easy, že? Prostě to je náš Maxim.

Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
511 Kč 450 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!

Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
769 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.

Infinity Line Apollo KAF 700 chrom FIT - klika ke dveřím
914 Kč 777 Kč

Elegantní dveřní kování Apollo v chromu přichází s FIT novinkou – zúženou čtvercovou rozetou na pouhých 6mm. Tato klika se perfektně hodí do světlých interiérů, kde si členové domácnosti potrpí na designové kousky.

Infinity Line Apollo KAF M700 matný chrom FIT - klika ke dveřím
914 Kč

Moderní interiérové dveřní kování se čtvercovou rozetou – takových najdete na trhu spousty. Ne každá dveřní klika se ale vyrábí ve FIT provedení se zúženou rozetou. Ještěže je tu řada Apollo FIT a s ní i tato parádní designová klika v matném chromu.

Infinity Line Bali S 700 chrom SLIM - klika ke dveřím-17%
1 458 Kč 1 196 Kč

Akce

Interiérové dveřní kování Bali S 700 chrom SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní klika do dveří, která je tak tenká, a přesto ji nelze přehlédnout.

Infinity Line Bali S B00 černá SLIM - klika ke dveřím
1 361 Kč 966 Kč

Dveřní klika Bali S B00 černá SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní dveřní kování, které je tak tenké, a přesto ho nelze přehlédnout.

Infinity Line Cezar 300 satina - klika ke dveřím
589 Kč 471 Kč

Jako Julius Caesar, tak i tato klika potáhne Vaše dveře k lepším zítřkům. Silná energie vyzařující z dveřní kliky Cezar pomůže otevřít každé dveře jak pírko.