Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím
801 Kč

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?


Infinity Line Aurus satina - klika ke dveřím
323 Kč

Zajímavě okořeněný design rukojeti kliky Aurus dodá šmrnc zdánlivě obyčejné klice. Díky jednoduchému štítku se tato klika stala oblíbou při výměně klik na starých dveřích – zakryje staré otvory a dodá dveřím novou identitu.


Infinity Line Italia 700 chrom - klika ke dveřím
773 Kč

Luxusní, masivní klika, které rozzáří svouji barvou Vaše kvalitní interiérové dveře. Když už jste investovali do Vašich dveří, tak nezanedbejte ani kliku a zvolte si Italiu.


Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
536 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!


Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
801 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.


Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
801 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.


Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
273 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!


Infinity Line Concept 700/800 chrom/bílý - klika ke dveřím
961 Kč

Oživení dveří, které nemá jen tak někdo. Lesk, záře a k tomu decentní bílá příď. Interiérové kliky již dávno nejsou jen prachobyčejným nástrojem pro otevírání dveří. Jde hlavně o designové doplňky interiéru, které vidíte každý den. Tato klika je toho jasným důkazem!