K2 K2 TIRE DOCTOR odstraňovač defektů

K2 K2 TIRE DOCTOR odstraňovač defektů

178 Kč

K2 Tire Doktor rychle a efektivně nafouká a utěsní defektní pneumatiku – dočasně opraví bez demontáže a použití nástrojů. Stlačený vzduch nafouká pneumatiku a speciálním latexem utěsní propíchnutý otvor. Přípravek nemá vliv na vyvážení kola.

K2 COLOR FLEX 400 ml (carbon)

K2 COLOR FLEX 400 ml (carbon)

463 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Color Flex je syntetický, kapalný kaučuk, který umožní okamžitou změnu barvy vašeho vozu a jeho prvků.

Partner: kltools.cz
K2 Čistič klimatizace Klima Doctor 500 ml

K2 Čistič klimatizace Klima Doctor 500 ml

129 Kč

Vysoce kvalitní výrobek, který odstraňuje nepříjemné pachy a vytváří svěží vůni v autě. Lze jej použít ve všech typech klimatizace. POUŽITÍ: Vypněte klimatizaci a ventilátor. Nastavte režim vnitřní cirkulace a teplotu na minimum. Vyměňte pylový filtr.

Partner: Bi-Xenony
K2 KLIMA FRESH osvěžovač vzduchu 150 ml

K2 KLIMA FRESH osvěžovač vzduchu 150 ml

129 Kč

Vysoce kvalitní výrobek, který odstraňuje nepříjemné pachy a vytváří svěží vůni v autě. Lze jej použít ve všech typech klimatizace. POUŽITÍ : Zavřete všechny dveře a okna. Nastartujte motor, zapněte ventilátor na maximum. Zapněte vnitřní cirkulaci – nastavte klimatizaci na minimální teplotu.

Partner: Bi-Xenony
.[clear] K2 se „narodila“ před 45 lety jako Americká lyžařská značka na Vashon Island, stát Washington. V roce 2003 se přejmenovala na K2 sports. V dnešní době má mezinárodní portfolio 16ti světových značek a přes 40 kategorií. Design, výroba, prodej a marketing jsou celosvětově proslulé u našich značek a obchodů. Poháněný inovacemi a vášní pro sportovní nadšence, kteří hledají jedinečného a opravdového. K2 sports prezentuje snowboardy, lyže, sněžnice, kola, in-line brusle (kolečkové brusle), touring, telemark/nordic lyžařské vybavení, příslušenství a oblečení. K2 sports je to, co se stane, když se zábava potká s vědou a technologií.